Düğünüme tam 3 ay var ama nişan atacağım….

Son zamanlar gördüğüm ilişkilerde genellikle kaynana sözleri kaynana etkisi geçiyor yaaa. Bence cinsellik konusuna bu kadar takılma seni bu kadat üzüyorsa sözüne itimat etmiyorsa hele ailesi hele de akrabalarina karışamiyorsa sen nasil bu adamla evleneceksin yavrum. Cinsel arzular bazen bastirilamaz bunlari yaşadın diye hayatini karartacak değilsin elbette. Yeni ilişkilerinde daha temkinli olursun. Ben ikili ilişkilerde ebeveynler bu kadar araya girmemeli bu iliski hiç sağlıklı gelmedi bana.

Düzeltmezsin bir insani gerçekten değiştiremezsin

Kıymet bilmez, takdir etmez, art niyetli, kompleksli ve saygısız biri nişanlın. Ailenin iyi niyetli teklifinden neler çıkarmış, neler söylemiş öyle ya, ne kadar çirkin!
Bir de, sanki sevdiği insanla yeni bir hayata adım atmıyor da düşmanıyla düelloya çıkıyor, "görürüz bakarız ederiz" falan ne demek mesela?
Ayrıca, mesele sana iki çul çaput almaları değil zaten, kimsenin ihtiyacı da yok şükür ama bunlar görgüdür, yarım elma gönül alma, kıymet verdiğini gösterirsin, ararsın sorarsın. Ailesi de sıkıntılı besbelli, ki zaten armut dibine düşer.
Evlenirsen çok sıkıntı yaşarsın, şimdiden belli, her şey bağıra bağıra görünmüşken kendini yakma derim.

Yani malesef kadınlar dürüst olunca canlarından olabiliyor. Bu konularda o yüzden kimseden dürüstlük bekleyemiyorum. Evleneceği kişiyi kesinlikle kandirmamali ama aile için aynı şeyi söyleyemiyorum

Yani malesef kadınlar dürüst olunca canlarından olabiliyor. Bu konularda o yüzden kimseden dürüstlük bekleyemiyorum. Evleneceği kişiyi kesinlikle kandirmamali ama aile için aynı şeyi söyleyemiyorum
Adamın amacı zaten eski müstakbel kayın ailesini üzmek ve "utandırmak" olacak. E bu çirkin planın önüne tek bir şekilde geçilebilecekse de inkar et derim tabi. Erkek aileleri bu tür konularda ben horozumu saldım, tavuğu olanlar düşünsün mantığında olduğu için aynı üslupla cevap vermek yerinde olacaktır. He hı deyip dürüstlük taslamaya kalkarsan iyice kabarıp keyiflenirler. Üzüldüğünüzle kalırsınız maalesef.

Bunu yapan erkeğin namussuz olduğunu düşünüyorum ben açıkçası . Yaşadığını millete anlatınca ne oluyor ahlaksızlar.

Evlilik dışı cinsel ilişkiyi tasvip etmiyorum ama sırf o oldu diye de böyle bozulmuş bir ilişkiyi evliliğe götürmeyi çok yanlış buluyorum.
Sakın öyle bir hata yapmayın.
Eğer içiniz soğuduysa ayrılın.
Yaşadığınız sorunlar sadece nişanlıyken olabilecek 'eşyaydı, o bunu dedi bu böyle yaptı, bunu aldı bunu almadı' gibi gelip geçici sorunlar mı yoksa nişanlınızın karakteri mi? Bunları düşünün ve kararı verin.
Bana kalırsa nişanlınız adam değil.
Dolayısıyla yüzüğü göndermek en doğrusu.
Hayırlısı.

Ya şu çoluk çocuklarla evlenmeyin lütfen. Anasının buyutemedigi şımarık çocuğu siz buyutemezsiniz. Türkan Şoray yapmış o işi oda film icabı
O filmin sonu hüsran ama ya. Çocuk büyüyüp başkasına aşık oluyor. Türkan hayat dersi vermiş Türk kadınına zamanında, anlayana.

Baska biriyle evlenirken ortaya cikar nasilsa ozamanda

Baska biriyle evlenirken ortaya cikar nasilsa ozamanda
Yav niye ortaya çıksın?
Sanki her erkek eşinin kukusuyla alakalı millete açıklama mı yapıyor? Açık açık yazdım sonunda valla. Kafanızdaki muhtemel senaryo şöyle herhalde. Konu sahibi bakire olmadığı için bir kez daha evlenmeye niyetlendiği zaman müstakbel eşi ilk gecelerinde pencereyi açıp "Karım bakire değiiiiiillll" diye bağıracak. Size iyi bir haberim var, bekaretle kafayı bozmamış erkekler de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…