Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar, gurmenet.com da ru sheim marka kalmamış doğalsan diye bir marka var nasıldır. kullanan varmı, alayım mı

doğalsan en iyisi ve dukan için yurtdışından gelen yulaf kepeğine en yakın olanı imiş. Kullanıcıların yorumları bu yönde.

Sadeca Abla; valla ben istiyorum öyle hararetli hararetli konuşmaların yapıldığı bir dukan günü

ben batı ataşehirde değilim ama oturduğum yer ataşehire baglı ve batı ataşehire 10 dk mesafedeyim vilibisle.. oralarda buluşma kararı alırsanız beni de çaarin valla küserim
[/QUOTE]

Ataşehir civarı buluşursanız bana da haber verin bende erenköydeyim yakın sayılırım

verdiğin bilgiler için teşekkürler bende dukana başladığımdan beri bir gün ester c bir gün de selenyum ace kullanıyorum, sence bunlar nasıl ?

günaydın canım.
işte süperlerden biri daha
sizler benim yol göstericim umut ışığımsınız resmen yaa,örnek aldığım kişilersiniz....iyiki varsınız.
ALlah sizi nazarlardan korusun...

bebiskooo yılmak yok yola devam

kızlar ben karar verdim deniz sekiye bu diyetten bahsedicem öyle bir güzelliğin bu diyetten mahrum kalmasına dayanamıyorum

ayy nasıl bahsedicen yaaa bahset hatta söyle ataşehir buluşmasına o da gelsin :)

o zaman hayırlısıyla ramazan geçsin en kısa zamanda bi toplantı düzenleyelim...ortak bi nokta buluruz vakti geldiğinde..bende batı ataşehirde deilim eski ataşehir merkezdeyim bebişimm

ah gelse hemen yanıbasımda migros var ama dün sordum gelmemiş aslında geleceğindende haberleri yok(

Yaaaaaaaaaaa olmaz ama böyle ...ataşehir civarında olmayanların ne suçu var...madem buluşacaksınız ortak bir nokta söylesek de biz de gelsek olma mı :26:

bebemm geldi mi özel mesajım

geldi canımın içi

ya valla buluşma buluşma diyoruz buluşalım tebi ama dukan diyeti yemeklerimizi nasıl tüketicez nereye gidip ne yicez bayanlar ehehehe
Bi parkta falan buluşalım da çıkınlarımızı getiririz yanımızda sofra kurar yeriz ahahaha

neyse şükür ki kahve dünyası var yoğurt dondurması masum
mado da olur
ramazandan sonra bayramda müsait olursak bence olabilir. Haftaiçi oldu mu daha rahat bi buluşma olabilir çünkü haftasonu herkesin özel bi planı olabiliyo :))
ay helecanlandım

Yaaaaaaaaaaa olmaz ama böyle ...ataşehir civarında olmayanların ne suçu var...madem buluşacaksınız ortak bir nokta söylesek de biz de gelsek olma mı :26:

:))) tamam tatlım zaten en mantıklısı ortak biyer seçmek illa ataşehr olcak die bişi yok...bebişim bende onu düşündüm belki bi öğle yemeği tertipleyebiliriz..hem yemek yer hemde çay kahve hüpürdetiriz..ayrıca şimdi aklıma geldiii deli bebişim biz güçlendirmede olcaz kaçamak hakkımızı kullanırız belkiii

aaaa sadeca abla yaa ben bu ödül yemeğini unutmuştuuummmm
aman yarebbi bu nasıl bir heyecandır böyle
dominosun numerosu kaçtı
allam elim ayağım boşandı bi an titreme geldi of ödül yemeği!
Akşama da bir porsiyon eriğim var
ayy abla gel sarılıcam
amanın valla heyecan bastı ter bastı huhuuu çok mutlu oldum
ben hala alışamadım güçlendirmeye geçtiğim fikrine
O zamaaannn caddebostan sahile gidelim sofrabezlerimizle piknik yapalım :kro:
mekan bulunur ablacım yeter ki biz buluşmak isteyelim

Son düzenleme:
hem portakallı, hem çilekli ,hem muzlu. hem de vanilyalı oooof oof valla bu ne ya?

çok sinir sahiden ama biz napıyoruuuz asla iç geçirmiyoruz çünkü bizim ıslak kekimiz revanimiz sütlacımız hem daha lezzetli hemde kilo yapmıyo

aynen tatlım onlar işin espirisi...hem zaten seyirde olan arkadaşlarımızın yanında öle şeyler yememiz etik olmas...biz senle onlardan ayrılınca gizlice kaçar yeriz

ay evet
hep berabercenek seyir yimee yirik
mis gibin kabak keki var berrinin, saf pro için yanımızda pişmiş bütün tavuklar getiririz artık ahali şekilnde budunu koparır yirik
bizim misler gibi tariflerimiz var
akşama gidince pişircem
oruçlu olanlaaar iftarda ne var bugün?
Oruçlu olmayanlar da akşam yemeği mönülerini paylaşabilirler

aman doktor canım cicim doktor derdime bir çare.doktorcum artık Ramazan da oklava sallamaz oldum millete kaçamakları yüzünden.mubarek ay acıdım onlara.Ramazan bitsin gereken cezaları vereceğim.canın sağolsun doktorcum

ne güzel söylemişsiniz sadecam ve renginarım

tatlım eşimin bugün ilk s+p günü pro günlerinde ağırlıklı kırmızı et tükettiğinden bu akşam ızgara balık salata şeklinde mönümüz:) jelatinim gelsede bide puding yapsam ama sanırsam gelmez bugün...acaba kaymaçinayı kakaolu yapsam nasıl olur:26:..ben normal halini çok seviyorum ama eşim inanılmaz huysuz..dün yayla çorbasına burun kıvırdı hayret ettim..mis gibi çorba halbuki..itiraz etmeden tek tükettiği şey dukan poğaçası

hakikaten her bakımdan insanın kendine güveni geliyor. herşeye katlanmayı dediğiniz gibi ağlamamayı öğreniyor insan.bir yerde kendisi için birşeyler yapmaya karar veriyor .Dukan da miladımız oldu güzelliklere açık olmak için.iyi ki varsın dukan iyi ki varsınız dukancılar.hemen dukan a bağladım olayı:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…