Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

bi gün pizza bi gün lahmacun :KK70: eltin kaç kilo ya ?
senin hamilelik noldu?var mıymış?
spor yapmıyorsun dimi?
aslında spor yapsan daha rahat verirsin gibi

eltim zayıf valla 1.65 boyu eskiden 48 kiloydu bebişten sonra 68 olmuş. yine iyi görünüyor bana göre bayaa :)

bebiş yok canım hamiş değilim. kilo verem de öyle hamiş olam. spor yapmıyordum hala da yapasım yok valla tembelin tekiyim çok hantalım ama şimdi ankaraya geldim 2 haftaya yakın burdayım. burda havuz var. yüzmeyi düşünüyorum :)

merhaba tatlım :)

huhu neredesn bakim sen hıı :KK55:

angaraaa :KK70:

ay bildirim gelmedi niyeyse son yazdıkların ben de seni merak edip tesadüf baktım konuya yaa :))
sen de ne var ne yok bakim kaç kilo oldun. ben burda annem yemek yapıyor çok kötü durumum 2 gündür ooff :KK43:

eltim zayıf valla 1.65 boyu eskiden 48 kiloydu bebişten sonra 68 olmuş. yine iyi görünüyor bana göre bayaa :)

bebiş yok canım hamiş değilim. kilo verem de öyle hamiş olam. spor yapmıyordum hala da yapasım yok valla tembelin tekiyim çok hantalım ama şimdi ankaraya geldim 2 haftaya yakın burdayım. burda havuz var. yüzmeyi düşünüyorum :)

angaraaa :KK70:

ay bildirim gelmedi niyeyse son yazdıkların ben de seni merak edip tesadüf baktım konuya yaa :))
sen de ne var ne yok bakim kaç kilo oldun. ben burda annem yemek yapıyor çok kötü durumum 2 gündür ooff :KK43:
senin durum vahim yani :KK70:
benim ii gidiyor
her gün gram gram gidiyor :KK70:
ölçülerim falan baya değişti..
tabi daha başındayım cnm
önümde nerden baksan bi 5-6 ay var :)
eylül sonuna kadar belli bi kıvama gelmem lazım
sonrası malum kış falan filan yoğun spor yapamıycam
elimden geldiğince uğraşıyorum bakalım..

senin durum vahim yani :KK70:
benim ii gidiyor
her gün gram gram gidiyor :KK70:
ölçülerim falan baya değişti..
tabi daha başındayım cnm
önümde nerden baksan bi 5-6 ay var :)
eylül sonuna kadar belli bi kıvama gelmem lazım
sonrası malum kış falan filan yoğun spor yapamıycam
elimden geldiğince uğraşıyorum bakalım..

aaa bravo sana valla ben de kasıma kadar vermek istiyorum :/

aaa bravo sana valla ben de kasıma kadar vermek istiyorum :/
senin kilon benden az cnm
kasıma kadar normal süreç yani
ben eylül sonuna kadar belli bi kıvama gelmek istiyorum
sonra kalan kısımları yavaş yavaş sakin sakin vermeyi planlıyorum
yarın tam 1 ay oluyor
1 ileri 2 geri şuan verdiğim 4.7 kilo :)

Merhaba bende ilk başlarda dukanı çok araştırdım kilo verenleri gördükçede heveslendim.fakat dukan çok ağır bir diyet en önemlisi meyve yok yediğin tek karbonhidrat yulaf kepeği.kafamı kurcaladı daha çok araştırma yaptım ve gördümki çoğu dukancılar verdikleri kiloları fazlaca geri almışlar.bana göre herseyden az az yiyip o şekilde kilo vermek insanı sıkmıyor.ben kendime göre bir program hazırladım ve 20 günde 5.800 kg verdim ve hala vermeyede devam ediyorum inşallah hepimiz en yakın zamanda bu kilolarımızdan kurtuluruz:dua:

senin kilon benden az cnm
kasıma kadar normal süreç yani
ben eylül sonuna kadar belli bi kıvama gelmek istiyorum
sonra kalan kısımları yavaş yavaş sakin sakin vermeyi planlıyorum
yarın tam 1 ay oluyor
1 ileri 2 geri şuan verdiğim 4.7 kilo :)

çok güzel vermişsin benceee :) benimde 3 hafta olcak 2,5 kg :/ iyi değil ama idare eder

Merhaba bende ilk başlarda dukanı çok araştırdım kilo verenleri gördükçede heveslendim.fakat dukan çok ağır bir diyet en önemlisi meyve yok yediğin tek karbonhidrat yulaf kepeği.kafamı kurcaladı daha çok araştırma yaptım ve gördümki çoğu dukancılar verdikleri kiloları fazlaca geri almışlar.bana göre herseyden az az yiyip o şekilde kilo vermek insanı sıkmıyor.ben kendime göre bir program hazırladım ve 20 günde 5.800 kg verdim ve hala vermeyede devam ediyorum inşallah hepimiz en yakın zamanda bu kilolarımızdan kurtuluruz:dua:

canım çok iyi vermişsin bravo :) bu kadar hızlı nasıl verdin? kilon mu fazla canım kaç kilosun?

çok güzel vermişsin benceee :) benimde 3 hafta olcak 2,5 kg :/ iyi değil ama idare eder

canım çok iyi vermişsin bravo :) bu kadar hızlı nasıl verdin? kilon mu fazla canım kaç kilosun?

Canım ben şuan 82 kiloyum boyumda 170 88 89 arasıydı kilom.ya aslında bana kalırsa bütün diyetlerde en önemli şey haraket birde gece yemeyip abur cuburuda kesince garanti kilo veriliyor.belki hemen veremiyorsun ama 5 6 ay sabredersek eğer sağlam kilo veririz.şöyle düşün ayda 2 kilo versek 6 ayda 12 kilo eder ki bu süper bir kayıp ama azimli olmamız lazım canım ıki haftafda bir ödüllendirmek lazım birde :halay: arada kilon durursada aklında bulunsun hemen 2 gün saf protein yap şaşırt vücudunu :KK200:

Canım ben şuan 82 kiloyum boyumda 170 88 89 arasıydı kilom.ya aslında bana kalırsa bütün diyetlerde en önemli şey haraket birde gece yemeyip abur cuburuda kesince garanti kilo veriliyor.belki hemen veremiyorsun ama 5 6 ay sabredersek eğer sağlam kilo veririz.şöyle düşün ayda 2 kilo versek 6 ayda 12 kilo eder ki bu süper bir kayıp ama azimli olmamız lazım canım ıki haftafda bir ödüllendirmek lazım birde :halay: arada kilon durursada aklında bulunsun hemen 2 gün saf protein yap şaşırt vücudunu :KK200:

evet cnm haklısın valla :) bndr duraklayınca öyle yapıyorum dukandan biliyorum saf pro yapmayı sağ ol sende :)
ayda 3 kilo versem süper olur bnm için ohh :)

Inşallah canım vericez yeterki azimli olalım sabrın sonu selamettir bol bol eksilerin olsun inşallah :KK36:

ben de yaklaşık 3 sene önce yapmıştım dukanı 12 kilo verdim ama son evrede biraz kendimi salınca kilo verdim almam rehavetine kapılınca aldım yeniden.tekrar başlıyorum bu sefer.sonuna kadar devam:halay:bana tek kilo verdiren diyet dukan çünkü:işsiz:

ben de yaklaşık 3 sene önce yapmıştım dukanı 12 kilo verdim ama son evrede biraz kendimi salınca kilo verdim almam rehavetine kapılınca aldım yeniden.tekrar başlıyorum bu sefer.sonuna kadar devam:halay:bana tek kilo verdiren diyet dukan çünkü:işsiz:

bende senin gibi düşünüyordum ama sadece dukan değilmiş. bu şekilde de verebiliyorum iradeli olunca. adın ne canım? kaç yaşındasın? boyun ve şuan kilon kaç canım?

buse ben. 27 yaşıdayım. kilo bilgilerim nickimin yanında yazıyor.

X