Dünyaya meteor çarparsa..

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.475
280
Arkadaşlar Dünyaya meteor çarparsa ne olur.Japonlar bu konuda muhteşem bir animasyon yapmışlar. Ürkütücü biraz.İnşallah hiçbir zaman gerçeklezmez böyle birşey.

Link Silinmiştir.

kronick

bize her yer TRABZON:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.807
29
42
izleyemedim sonuna kadar valla. Allah sonumuzu hayretsin....

olilya

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
113
15
41
Bence Kiyamet Dedikleri Bu Olmali Ve Bundan Kacisimiz Yok Heralde Ay Allahim Sen Bizi Koru

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.453
28
gerçekten çok korkunçtu böyle bir durumda kaçacak delik bulamayız diye düşündüm...Allahım yardımcımız olsun..

benbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2006
236
1
51
Valla bu tür senaryolar hep var arkadaşlar.Hep filmlerde gördüğümüz şeyler olmadı mı gerçek hayatta.İnşallah böyle bir son bizi beklemiyor dur?

baxsxak85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2006
39
0
37
çok urkutucu izlerken fena halde gerıldım..allah o gunlerı yasatmasın hepımızı korusun..sankı kıyamet kopuyor kaçacak bı yer yok..EY YUCE ALLAHIM SEN BIZI BOYLE AFETLERDEN KORU...AMİİİİİNNNN

gulara

En büyük fener ulenn:)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
463
12
36
Çok gerildim ya ürkütücü gerçekten Allahım bööle şeylerden bizi korusun

evrem716

İşte benn!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
2.429
8
Allah korusun, inşallah böyle bir şeyle karşılaşmayız!!!:1shok:
:Saruboceq:

Astronomer

fragile cosmos
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
335
1
arkadaşlar evet ne olacağını sadece o asteroidin ve de şu rengarenk bilye gibi dünyamızın sahibi Allah bilir.. o kadar kudretli ki rabbim onca gökcismini kocaman yörüngelere oturtuyor, onları dolandırıyor, yine kendi tabiri caizse bilgisayar kodlarıyla yazılmış gibi bu evrenin 3 boyutunu da içinde olanları da kendi koyduğu fizik kuralları dediğimiz programın tabanındaki koşullarla yönlendiriyor..

Allah ım sadece hayırlı ve güzel bir ölüm nasip etsin, kıyamet gününün dehşetinden de korusun..(amin)

merak etmeyin zaten görmeyiz çünkü dünya levhalar halinde olduğnudan zaten çarpışma gerçekleştiğinde bir dizi tektonik hareket meydana gelir biz de o depremde naynirinay :sırnaşık şey: (tamam sadece şakaydı :kedi:)

Estrella39

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.447
2
Çok kötü ya tüylerim diken diken oldu resmen :s:s Sen koru bizi yarabbim :s

X