Dünyaya meteor çarparsa..

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.474
280
Arkadaşlar Dünyaya meteor çarparsa ne olur.Japonlar bu konuda muhteşem bir animasyon yapmışlar. Ürkütücü biraz.İnşallah hiçbir zaman gerçeklezmez böyle birşey.

Link Silinmiştir.

Gerçekten ürkütücü. Acaba kıyamet böyle bişi mi:uhoh:

izleyemedim sonuna kadar valla. Allah sonumuzu hayretsin....

Bence Kiyamet Dedikleri Bu Olmali Ve Bundan Kacisimiz Yok Heralde Ay Allahim Sen Bizi Koru

gerçekten çok korkunçtu böyle bir durumda kaçacak delik bulamayız diye düşündüm...Allahım yardımcımız olsun..

Valla bu tür senaryolar hep var arkadaşlar.Hep filmlerde gördüğümüz şeyler olmadı mı gerçek hayatta.İnşallah böyle bir son bizi beklemiyor dur?

çok urkutucu izlerken fena halde gerıldım..allah o gunlerı yasatmasın hepımızı korusun..sankı kıyamet kopuyor kaçacak bı yer yok..EY YUCE ALLAHIM SEN BIZI BOYLE AFETLERDEN KORU...AMİİİİİNNNN

Çok gerildim ya ürkütücü gerçekten Allahım bööle şeylerden bizi korusun

Allah korusun, inşallah böyle bir şeyle karşılaşmayız!!!:1shok:
:Saruboceq:

arkadaşlar evet ne olacağını sadece o asteroidin ve de şu rengarenk bilye gibi dünyamızın sahibi Allah bilir.. o kadar kudretli ki rabbim onca gökcismini kocaman yörüngelere oturtuyor, onları dolandırıyor, yine kendi tabiri caizse bilgisayar kodlarıyla yazılmış gibi bu evrenin 3 boyutunu da içinde olanları da kendi koyduğu fizik kuralları dediğimiz programın tabanındaki koşullarla yönlendiriyor..

Allah ım sadece hayırlı ve güzel bir ölüm nasip etsin, kıyamet gününün dehşetinden de korusun..(amin)

merak etmeyin zaten görmeyiz çünkü dünya levhalar halinde olduğnudan zaten çarpışma gerçekleştiğinde bir dizi tektonik hareket meydana gelir biz de o depremde naynirinay :sırnaşık şey: (tamam sadece şakaydı :kedi:)

Çok kötü ya tüylerim diken diken oldu resmen :s:s Sen koru bizi yarabbim :s

X