Durumlar 😢

ekşi'de ben de çok takılıyorum, çok hoşuma giden başlıklar oluyor, okurken zevk alıyorum.
en çok da şeyde eğlenmiştim, rezil olma anları ve en kötü ilk buluşmalar :) aa bir de, bir sinemada yaşanabilecek en dumur olaylara da çok gülmüştüm
Ay o en kötü buluşmalar çok iyiydi. Bilmem kaç kelimeyle ilk buluşmayı mahvet diye bi başlık vardı. Rezil olma başlığını bilmiyorum bakayım ona da. Bir de öğrenince ufku iki katına çıkaran şeyler başlığı favorim. Okuya okuya uyuyorum.
Burada da eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz konusu var okumadıysan mutlaka bi göz at gözümden yaş gelmişti okurken :)

Eski konular gizli sende. Ondan göremiyor olabilir araştırıp bulmalı.
isterse özelden yollarım canım ya. isteyene yollarım yani bana sorması yeterli.
eski konularım açıktı benim önceden. sonra ben bir iki konu açtım ilişkilerle falan alakalı. eskilerdeki eski sevgililerimle o an konu açtığım yeni sevgilimi karıştıranlar falan oldu, aynı kişi sandılar vs. ben de o dönem sık flört değiştiriyordum, yetişemedi tabii millet. bir de bir iki hoşlanmadığım, tamamen art niyetli olduğunu düşündüğüm kişiler eski konulardan vurmak istemişti. rahatsız olup kapatmıştım.

Ben bir oyunda bir yildir erkek diye takiliyorum kimse anlamadi kadin olduğumu
Oyun yoneticileri aptalmi yoooo ben erkek arkadaslarla buyudum ordan biliyorum konusmalarini.
Erkeklerde ayni sekilde degisik sebeplerden girebiliyor ve farkedilmeyebilir.

Yani suphelenecek olsan benden suphelen derdim çünkü telegrami ben önermiştim.

Ben bir oyunda bir yildir erkek diye takiliyorum kimse anlamadi kadin olduğumu
Oyun yoneticileri aptalmi yoooo ben erkek arkadaslarla buyudum ordan biliyorum konusmalarini.
Erkeklerde ayni sekilde degisik sebeplerden girebiliyor ve farkedilmeyebilir.
Yavrucum burası erkek kaynıyor zaten emin olabilirsin. Herkese açık platform neticede bazıları kadınlar hamaminda sanıyor kendini 😂 sana demiyorum bunu yanlış anlama

Yani suphelenecek olsan benden suphelen derdim çünkü telegrami ben önermiştim.
profil resmimden dolayı erkek sananlar oluyor. profil resmimdeki kişi, conchita wurst. bir drag queen kendisi. eurovision kazanmıştı zamanında, "sakallı kadın" olarak. şarkıcıyı biraz araştırınca iyice şok olacak beni erkek sananlar... ben buraya üye olduğum dönemlerde ona hayrandım. hayranlığımdan sebep, nickim ve profil resmime kendisini koydum.

Yavrucum burası erkek kaynıyor zaten emin olabilirsin. Herkese açık platform neticede bazıları kadınlar hamaminda sanıyor kendini 😂 sana demiyorum bunu yanlış anlama
Erkek kaynadigini biliyorum bu profilim yeni olsada bende 7 bucuk senedir buralardayım. Ayrica erkek veya kadin olmaniz la ilgilenmiyorum oyle bir soledim tavrımlniz çok tuhaf benim icin yani mesele cinsiyet degil
Ayrica kadinlardan hoslanan kadinlarda var ayiktrayim

Erkek kaynadigini biliyorum bu profilim yeni olsada bende 7 bucuk senedir buralardayım. Ayrica erkek veya kadin olmaniz la ilgilenmiyorum oyle bir soledim tavrımlniz çok tuhaf benim icin yani mesele cinsiyet degil
kadınlardan hoşlanan kadınlarla konunun ne alakası var?
mesele cinsiyet değilse erkek veya kadın olmamın ne önemi var? benim veya x bir üyenin?

Sana demiyorum yanlış anlama yazdım yine de yanlış anlamışsın

X