Düşük(Antalya)

deryaderya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.123
1.684
Merhaba,
Firmamızda çalışan bayanın 4 aylık bebeği karnında ölmüş.10 günkadar önce.Hasteneye gittiklerinde aynı gün içinde 33 gebenin daha bu durumda olduğunu ve geçmişbirkaçgünde buolayın sıklıkla yaşandığını söylemişler.
Neden olarakta muhtemelen sudaki bir maddenin olabileceği ve çevredeki hamile insanların uyarılmasıgerektiğini bildirmiş ebeler.
Ben bu durumu bildirmek istedim sadece...
Sağlıcakla kalın...........

Son düzenleme:

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.800
10
38
allah korusun antalyanın sularındamı bısey varmış anlamadım hazır su içiyoruz ama caya yemege cesmeden kulanıyoruz uyarın ıcın tesekkurler

deryaderya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.123
1.684
Rıca ederim.Ben evli değilim, hamilelikte yaşanan durumları bilemem ama budurum çok dikkatimi çekti.Bu durum sıklıkla belli bir zaman diliminde olduğu için sanırım doktorlar içilen su üzerinde durmuşlar.Antalya Atatürk Devlet Has.ne gitmiş bayan arkadaşımız.Doktorlar bunları söylemiş.Benbaşkasından duysan belki önemsemezdim ama birinci ağızdan duyunca uyarmak istedim.
Zaten bizimevin musluklarından akansudada değişik bir tat vardı sonbir aydır.Sanki tüp kokuyordu.Bizde hazırsuya geçtik.Ben sormadım arkadaşa hazırsunu içiyor diye ama sanırım musluktan içiyorlar.

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
2.000
2
denizemi girdiler acabaa????

ben 2 hafta önce mersindeydim akdeniz bölgesinde deniz analarının sıvıları vardı ve kıyıdaydı deniz anaları..acaba bunlar etki etmiş olabilirmi????

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
2.000
2
çünkü denize girince heryerimiz yanıyordu ve küçük küçük ısırıklar oluyordu sivri sinek gibi....bununda denız analarının bırakdığı sıvvılardan olduğunu söylemişlerdi fazlada giremedik denize o yüzden...

ayxsxe&serkan

BİRİCİKLERİMMMMM.. :))
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
4.722
2
35
evet arkadaşıma katılıyorumm çeşme sularının tadı çok değiştii resmen kokuyooooooooo

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3046 gün geçti.

ayxsxe&serkan

BİRİCİKLERİMMMMM.. :))
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
4.722
2
35
haa bide bu denizanası olayı çıkmışş allahh allah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3046 gün geçti.

izmir_35

♥...taboo...♥
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
954
30
hemen kuzenimi arayıp haber vereyimm. böyle saçma bi sebepten bebeğinden olmasın

Son düzenleme:

deryaderya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
2.123
1.684
Hayır denize girmez bu bayan .Sudan demiş doktorlar. Ama cidden son 1 aydır sularsabahları tüpgazgibi kokuyor. Bayanlar çayınızı yemeğinizi bile temizsuyla yapın.Bir günde 34 bebekkaybı ve o hafta artış nedensiz olamaz .Ayrıca bunu doktorlar ve ebeler söylemiş yani halk arasında dolaşan bir söylenti değil bu..

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.800
10
38
bende ataturk devlet hastanesinin doktorunun hastasıyım daha yeni gıttım dr boyle bır sey ıcın uyarmadı ama cesmeden ıcme dıe daha oncedende soyluyordu pazartesi gunude salı da tahlıl ıcın hastahanedeydım kadın dogum polıkılınıgınde boyle bırsey duymadım ama korktum cesmeden yemegıme bıle katmam artık