Popüler Konu Düşünce Gücü/Pozitif Düşünce/Olumlamalar

Super yenidenler iyidir. Bende yakin zamanda tibet egzersizlerine baslayacagim. Birlikte gotururuz.
Çok teşekkür ederim arkadaşlar süpermiş hep birlikte devam edelim kendimiz icin minik minik biseler yapmaya ben günde bir kez yapabilirsem çok şükür deyip mutlu oluyorum istikrarı sağlar rutin haline dönüşürse ne mutlu bana iyi gunler pozitif güzeller

Merhaba pozitif güzeller iyi uykularda olun Hıdrellezde yaklaşırken içinizdeki umuda belki bir kıvılcım yakar
Içimizdeki gücün ışığın tekrar parıldaması dileğiyle tekrar kendimize inanma vakti

Sor bir kalbine ne istiyorsun neler olsun neler dönüşsün senin için ne güldür o güzel yüzünü içindeki çocuğu ruhunu ey güzel can diye sor olur mu

Bu gece bunları burda paylasmamin bana özelden soru soran arkadaşa ve buraya bu tarihte yazi yazmak istememin hicbiri tesadüf değil ...
Şöyleki bazı kararlar almistim birkac hafta önce tekrar silkelenmek için burda da paylaşım yaptım. Sonra hoşuma gidem yazıları burda da paylaşayım bu gece dedim burayi kk yi actim o gecen haftalarda bir arkadaş özelden sormuş dolunay yeni ay ritüellerinde hangi istekleriniz yazarak gerçek oldu diye onada cevap vereyim hangi syf hangi tarihte paylaşmışım diye bakiyordum ki tarih
4 Mayis 2020
Bugün 4 Mayıs 2023
Sevgili buttrfly min dediği hepimiz birbirimize bağlıyız
Işte onun için bu sayfada sosyal medyada dışarıda okulda is yerinde kafede parkta denk geliyoruz o görünmez ağlar sayesinde canlar

Ülkenin kalbindeyim, dünyanın kalbi burda sanki...Profilimdeki resim gibi...Allahıma, Yaradanıma sonsuz şükranlar içimdeyim, böylesi bir zamanda bu konumda, bu yerde olduğum için...Canım insanlığım, canım zamanım öyle bir noktadasın ki belki çok önemli bir eşiktesin, belki önemli bir dönemecin kıyısındasın...Biliyorum,inanıyorum aşıyorsun-geçiyorsun, ne bileyim evrimleşiyorsun ya da her neyse. Sevgiyle çevreleniyorsun,sonsuzlukla dolanıyorsun...Güvendesin,seviliyorsun, varsın ve var ediliyorsun...Sonsuz sonsuzzz şükranlar olsun
Uzun uzun zaman zaman olmuş yazmayalı ilk defa baktım,yazayım dedim tesadüf olmamalı işte.Ama çoook çoook doluyum,dolup dolup taşıyorum

Geçeceğiz inşallah canım tünelin sonu ışık biliyoruz senin cevap yazdığın tarihlerde büyük bir sınav atlattim geçti şükür dediğin gibi evrimleşmem dönüşmem gerekiyordu belkide :)

Ayni pencereden bakan antenleri ayni anda titresen pozitif canlar hayalci kelebekler sizler ne demek istediğimi anladınız
Peki Mevlanin o zamanki bilimle bunları bilmesi Hersey birde kolektifte
Tırtılın yolun sonu dediğine, Allah kelebek demiş.
Mevlana

İyi uykularda olun pozitif güzeller ayni konudan devam ediyorum ayni olay kişi vs .. ye denk geldikçe " kabulleniş" i öğrenmeye niyet ediyorum . Başarmak dileğiyle ...
Farkli bakış açıları, kalp gözleri iyi geliyor dilerim denk gelip bakana da iyi gelsin

buttrfly ve Sahra- O zaman benim de bugün buraya gelmiş olmam bir tesadüf değil
En son mesajımı ne zaman yazdım, neden burayı bıraktım hiç aklımda değil... Sadece buranın, özellikle bu sayfanın bana çok iyi geldiği aklımda Bilmiyorum eskilerden kim kaldı? Yeni kimler eklendi. Ben büyüdüm ama daha da büyümem gerekli. Burayı, bakış açılarınızı çok özledim.

Merhaba Canım tekrar hoş geldin. Asla tesadüf değil. Bizde seni özledik .

Merhabalar
756 sayfayı okuyamadım kusura bakmayın
Ben hayatımı nasıl değiştire bilirim? Maddi manevi herşey çook çok kötü. Artık böyle yaşamak istemiyorum. Parayı maddi gücü nasıl hayatıma çeke bilirim? Benim gibi olup sonradan değişen var mı aranızda? Nasıl yaptınız? Ben çalışmıyorum çoçuklarım küçük daha. Aile sorunları da bir yandan hayat hiç çekilmiyor delireceyim

Merhaba,
Öncelikle ilk sayfalara bakmanizi tavsiye ederim, işinize yarayacak çok fazla faydalı bilgiler var. Ben kitap okur gibi yavas yavas bastan baslayıp okumaya devam ediyorum ve sürekli not alıyorum. Olumlamalar, esmalar, imajinasyonlar, hayal panosu, bağ kesme, affetme, kendimizle barışmak, çekim yasası, telkinler v.s. bunlar uzun konular ve hayatınıza güzel şeyleri cekmek istiyorsanız sabırla bahsettiğim konuları araştırıp okuyun. Ve her şeyden önce düşünce yapımızı değiştirip inanarak bunları yaparsak önümüze bir çok fırsatlar çıkacaktır.
Lütfen sayfalar uzun diye vazgeçmeyin, okuyun ve not alın. Hiç bir sey kaybetmezsiniz emin olun aksine hayatınıza daha çok güzellikler katacaksınız.

Çok çok teşekkür ederim. Hepsini okuyacağım çok güzel değişimler olacak inanıyorum

Merhaba mutlu sabahlar pozitif güzeller çok beğendiğim benimde yeni başladığım bir rutieli paylaşmadan edemedim hepimize şifa olsun Amin

BENİM İZNİM BENİM ONAYIM OLMADAN HİÇ BİR İNSAN HİÇ BİR VARLIK HİÇ BİR ENERJİ BEDENİME RUHUMA ÖZ BENLİĞİME KALBİME ENERJİME ZİHNİME ETKİ EDEMEZ MÜDAHALE EDEMEZ. ÇÜNKÜ BEN YARADANIN İLAHİ BEYAZ IŞIĞI KOŞULSUZ SEVGİSİ VE SONSUZ MERHAMETİ İLE KORUNUYORUM.
-Alıntı-

Auramizi ve enerji kalkanimizi güçlendirmek için:
Güne başlamadan üç kere okurken beyaz ışıkla cevrelendiginizi imgeleyin tavsiyesi yapılmış..
Dileyenler istedikleri dualarıda ekleyebilirler önemli olan kalpten niyet etmek

Youtube da tuncay yeşilpınarın para ile ilgili meditasyonları var. İlk başta saçma gelebilir ama düzenli yaparsan sonuç alırsın zaten çok uzun değil

kesinlikle düşünce gücüne inanıyorum (bir psikolog olarak )
Yazıyı okuduktan sonra aklıma geldi. Çok küçükken 7 8 yaş ta o yıllardan itibaren arzu etmiştim eşim sevecen babacan biri olsun diye ve sonra öyle biri çıktı karşıma çok şükür iki çocuğumuz var yani demem o ki hep beynimde aklımda nasıl bir eş istediysem vallahi karşıma öyle biri çıktı iyi ki varsın kocacım. Ben de düşünce gücüne inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…