Düzenli bir ilişkisi olduğu halde ..

Kardeşin gerçekten bu adamı idare edebilecek mi?ele avuca sığmaz gibi

Adam sürekli birileriyle tanışırken güveni Allahaskina?

bence bu kişi eğer kardeşinse gerçekten, kardeşini biraz ciddiye almıyor bence. ya yedekleri ve ya da arayışta bundan emin ol. ben olsam sepeti çoktan takardım koluna

4 aylık ilişkide haftada 2 gün görüşmek bence zaten düzenli ilişki değil. cicim ayları yahu, her fırsatta görüşmek istersin. bazen üst üste her gün buluşursun.
ayrıca adamın tüm eski sevgilileri mi kıskançmış ? külahıma anlatsın ! mutlaka abuk subuk hareketlerle o kadıncağızları çıldırttı ve tek tartışmalarını ısıtıp ısıtıp "hep kıskançlık vardı" diye yeni sevgililerine sunuyor.

bu adam tam bir gaslighting'ci bence. kardeşinizi sanki o büyütüyor havasına sokacak konu açılınca.
kardeşiniz de bunu hissettiği için konuyu açmamaya çalışıyor çünkü laf kalabalığı ile hatalı çıkarılacağını içten içe biliyor.

zorlamasın, dünyada erkek de kadın da çok. kendine değer veren birini bulsun.

Meslek grubundan kızı eklemiş derken,daha önce tanismisliklari var mi yoksa sadece aynı meslek grubunda oldukları için mi ekliyor?eklemesi için tanismalarina gerek yok herhalde.öyle mi?
Bir ortamda tanışmış oluyor genelde sanırım , bir toplanti bir yemek bir seminer gibi gibi

Canım tabiki aba altından sopa gösteriyor .Eski ilişkisini anlatması tam bir saçmalık zaten tabiki anlatılır edilir ama kısaca abartmadan
Ayrıca sosyal medyada beğeniyor güzel gördüğü kişileri peki ya dm si nasıldır acaba .Bunu bilmiyorsunuz veya başka neler yaptığını
Bu tarz kişiler genelde ben istediğimi.yaparim güzel kadın mi var bakarım eee bir kız arkadaşimda olsun tabi millete sevgilim var diyeyim kafasında oluyorlar maalesef

Ya ne zor işler ... Gerçekten satranç gibi ilişkiler , sürekli bir hamle düşünmek zorunda birakilmalar falan ,üzülüyorum ..

Ya ne zor işler ... Gerçekten satranç gibi ilişkiler , sürekli bir hamle düşünmek zorunda birakilmalar falan ,üzülüyorum ..
Maalesef öyle kimseye güven kalmamış . Eğer yok yaa öyle değildir abartiuorum ben diyorsan bu devirde saf yerine konuluyorsun.Ustelik erkekler hayatına rahat bakıyor karsilarinda bir enkaz bırakıp umuraamiyor bile .Erkeğim ben yaparım havasindalar hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…