Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aman yarabbi bunlar nasıl olaylar bu insanlar nasıl yaşıyor orda. Ben bir defa adanaya gittim yolu kaybettik ara mahallelere dalmışız. Yolumuzu iki kişi kesti. Hala unutamıyorum çok korkmuştum. Maalesef heryerden gelen toplama insanı bol bir yer. Allah sana daha güzel huzurlu yerde yaşamayı nasip etsin inşallah 🙏
amin canım ama artık inancımızı yitirdik.Bizler burada sıkışmış insanlarız.Her türden var gerçekten😅

Günaydın ❤

Hüzünlü uyandık bu sabah. Bir alimin ölümü alemin sarsılması demek. Allah rahmet eylesin...

Akşam Coconat ın bebeğine dua ettik biri vefat etti diğeri yaşasın diye oda dayanamamış.
Allah rahmet eylesin. Rabbim ailelerine sabır versin. Onlar cennete gitti sevgiliye kavuştu biz :KK43: dün biri yazmış farzet ki Allah'ın huzurunda hesap veriyorsun ne dersin. Hiç :KK43: diyecek hiç bir şeyim yok bomboş yaşıyorum :KK43:

Çamaşır makinem hala olmadı bir sürü çamaşır birikti katlamak için önce yıkamam gerek :KK61:
Alıntıda gördüm canım yaz günü kötü oluyor inş.olur. Bizimde buzdolabı bozuldu tam bi rezillik gece yarısına kadar uğraştık eşimle.Şimdi bi tamirci çağırdık motoru değiştiriyor masraf çıktı yine:bicak:

Kızlar lütfen dua edin bize bol duaya ihtiyacımız var. Ev sahibi evden çıkın 2 ay içinde demiş eşime. Civarda kiralar mimimum 4000 gerçekten kafam patlamak üzere. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah vazgeçer 🙏😭
Allah vicdan merhamet versin gözü döndü iyice mal sahiplerinin. Ne koparsak kâr zihniyetliler yüzünden bir halt olmaz bu insanlardan.
Kirayı artırmak istiyordur çıkarma sebebi ne?

İyi geceler Gençler..🙃
🐦Çamaşırlar serildi
🐦Ev toparlandı
🐦Bi dünya bulaşık yıkadım
🐦Yerler süpürüldü
🐦Yerler silindi
🐦Masa silindi
🐦Yatağa çarşaf serildi
🐦Buzdolabı bozuldu herşeyi çıkardık, biraz tavuk eti vardı attık. 4 poşet çöp attık eşim indirdi sağolsun.Kan akmıştı onları da eşim sildi benim miğdem çok hassastır.
🐦Wc lavabo temizlendi
Sağolsun Asya kuşum hiç susmadı onunla uğraşmakta ekstramız oldu.🐦🐦 Arsız kuşum benim.😊
@Tenyearslatermavi badim💜💜
Yaz günü buzdolabı kötü olmuş yapılır hemen inşallah

Yaz günü kötü olmuş tüh:KK43:

Alıntıda gördüm canım yaz günü kötü oluyor inş.olur. Bizimde buzdolabı bozuldu tam bi rezillik gece yarısına kadar uğraştık eşimle.Şimdi bi tamirci çağırdık motoru değiştiriyor masraf çıktı yine:bicak:
Dün 4 gibi geldiler oldu artık lastiği değişti şimdi yıkıyorum. Teneffüs inşallah çok masraf çıkarmaz

X