Düzenli Evimiz & Hayatımız

kk birinci noteri kk birinci noteri sabah oğlanı işe gönderdim çalışmaya başladı ona kahvaltı hazırlarken mutfak bezlerimi katladım düzelttim.
Bi iki çekmece ile eşlik edebilirim sana mutfakta inş

hayırlı olsun ne işine gidiyo oglan bonus:) çalışan cocuklari gençleri çok seviyorum ben ya🤩
insan kendi kendine yetebildigini fark ediyo ayni anda birden fazla sorumluluk alıp sorun çözmeyi öğreniyo.
inşallah büyüyünce benimkiler de böyle çalışır 🤩

Günaydın ❤

Hüzünlü uyandık bu sabah. Bir alimin ölümü alemin sarsılması demek. Allah rahmet eylesin...

Akşam Coconat ın bebeğine dua ettik biri vefat etti diğeri yaşasın diye oda dayanamamış.
Çok üzüldüm, Rabbim sabır versin. O da benim gibi uzun süredir uğraşanlardan 😔

hayırlı olsun ne işine gidiyo oglan bonus:) çalışan cocuklari gençleri çok seviyorum ben ya🤩
insan kendi kendine yetebildigini fark ediyo ayni anda birden fazla sorumluluk alıp sorun çözmeyi öğreniyo.
inşallah büyüyünce benimkiler de böyle çalışır 🤩
Çalışmak zorunda napıcak evde aylak aylak pc istiyo para biriktiricek onun için.
Okul kazanırsa ona başlayana kadar çalışsın diye düşüncemiz ama kazanamazsa devam eder hayırlısı bakalım.

Günaydın ❤

Hüzünlü uyandık bu sabah. Bir alimin ölümü alemin sarsılması demek. Allah rahmet eylesin...

Akşam Coconat ın bebeğine dua ettik biri vefat etti diğeri yaşasın diye oda dayanamamış.
Takdiri ilahi Allah sabır versin çok üzücü 😔

Aman yarabbi bunlar nasıl olaylar bu insanlar nasıl yaşıyor orda. Ben bir defa adanaya gittim yolu kaybettik ara mahallelere dalmışız. Yolumuzu iki kişi kesti. Hala unutamıyorum çok korkmuştum. Maalesef heryerden gelen toplama insanı bol bir yer. Allah sana daha güzel huzurlu yerde yaşamayı nasip etsin inşallah 🙏
JES çok kötü durumlar var ama çok iyi insanlarda var bizim burada ekleme yapmak istedim,komşuluk da var.😊
Temizlenip,güven ortamı yapılmalı onu da yapan birileri yok.

Jes hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Tatil işi de olası taşınma durumunda sizi çok zorlamıcaksa gidin iyi olur
Amin canım amin inşallah 🙏 tatile yüksek ihtimal gideriz çünkü çok bunaldık ikimizde. Çok açılmayız bilet dışında fuzuli harcama yapmayız birşey olmaz

Allah vicdan merhamet versin gözü döndü iyice mal sahiplerinin. Ne koparsak kâr zihniyetliler yüzünden bir halt olmaz bu insanlardan.
Kirayı artırmak istiyordur çıkarma sebebi ne?
Nego ben ne desem az 1 gün kira gecikmedi vicdansız işte bebek olduğunu da biliyor. 5000 dese yine vereceğiz ki zaten çok aşağısına oturmuyoruz ama adam yok diyoe. Vardıe bi planı kesin

JES JES Allah yardımcınız olsun inşallah zorlanmadan atlatirsiniz bunu da🤲 kiraya zam yapmaktır inşallah niyeti.
öbür türlü daha çok masraf oluyo😕
Zam yapsa bayılarak vereceğiz de yok adam istemiyorum diyor. Bakalım eşim konuşsun bari bir kaç yıl idare etsin bizi. Bizde yolumuzu çizeriz.

kimse gelmeyince banyoyu temizledim ben
çöp kovasi, tuvalet banyo fırçası dezenfekte ettim.
duşa kabin klozet temizledim.
yerleri sildim.
lavabosunu birazdan ovarim.
mutfaga gircem gelen var mi🥲
Ev süpürmeye kalkıyorum yine hadi😅

X