Düzenli Evimiz & Hayatımız

Daha yeni konuşuyoduk bunu Nego Nego Çok memnunmuş büyük dedü mendili. Rengine göre iz falan yapar mı bilmiyorum. Denersen yaz buraya aydınlanmış oluruz

Aaaaa şaşırdım Nego Nego nun beğenmesine toz ve iz bırakıyor
Öhüm öhüm daha sabah kullandım😁
Günlük temizlik için pratik buldum ben. Aynalarda mobilyada denedim iz bırakmadı bende. Her sabah hızlıca siliyorum hatta 😊

Işlerim var pancar topladım bahçeden iri yapraklar sarmalık dalları nı turşuluk ayırdım Nego Nego Da yapmıştır şimdi dal turşunu
Ben yapmıyorum nanecim sağolsun annem yapıyor hepimize.
Afiyetle yiyin.
Sarmasını da böreğini de çok severim.

Kızlar su sleepy toz alma mendillerini kullanan var mı memmun musunuz ?
Ben mobilya tozlarını almak için aldım da daha açmadım.
Kurulama yapmaya gerek kalıyor mu ?
Beyaz sabunlu olanı aldım önce, aynalarda leke bırakıyor ama mobilya tozu için gayet güzel durulamaya gerek yok. Şimdi de Arap sabunlu olanını aldım aynalarda leke bırakmıyor, mobilya, beyaz eşya herşeyi siliyorum. Günlük elimin altında, çok işimi görüyor

Geçmiş olsun canım. Büyüme ağrısı falan mı acaba
İnş.basit birşeydir canım kasığının o tarafı gösteriyor ağrıyor diyor.😐 Akşam eşim acile götürecek inş.bakalım tamda yeni başladık okula böyle oldu canımı sıktı biraz.
Çok hareket etti de ondan mı bilmiyorum,ama bi süredir arada söylüyordu geçici diye düşündüm.

Toplantıdan geldim kızlar şükür iyi şeyler duydum:KK45: İlk defa babaanneleri baktı 🤫 🤣 gidip geldim.
Sabah kahvaltısından sonra
Makina boşaltıldı,kirliler dizildi elde de yıkadım.
Evi süpürdüm kanepeler köşe koltuk hepsini açıp süpürdüm.
İki defa su yaptım sıcak suya sıvı deterjan döküp köpürttüm Viking pembe lekelere sıktım bi güzel bastıra bastıra sildim heryerimi.Toplamda 4 kanepe köşe epey büyük.
Su epey kirliydi.🙈 örtüsüz olunca çabuk çabuk kirleniyor.
Duş aldım,namaz kıldım okula gittim.
Akşam yemeği var bebişi uyutmam lazım.
Allah hepimize güç kuvvet versin.🤲

X