Düzensiz adet, gebelik

mortosba

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
3
0
31
Öncelikle merhaba
Buraya daha önce yazmaya cesaret edemedim ama vajinismusu kendi çabalarıyla yenen ve buraya hikayesini yazan arkadaşların çok faydasını gördüm
Bı suredir gebelik düşünüyorum ve korunmuyoruz fakat oldu olası düzensiz bı adetim var
Geçen ay olması gereken zamanda adet oldum ama çok yoğundu parçalı ve uzun sürdü
Düzenli adetim olsaydı 24 Ekim'de olmam gerekiyordu fakat hala olmadım
En ufak bir belirti dahi yok, ağrı sızı herhangi belirti yok
Düzenli adet görüyormus gibi 29unda test yaptım negatif tabi
1 haftadır sıcak basıyor, bı iki kere sarı akıntım oldu bikac gündür şeffaf akıntım var
Yumurtlama testlerinin olumsuz etkiledigini düşünüyorum yapmamaya karar verdim
Benim gibi düzensiz adet görenler bu süreciniz nasıl geçti
Test ne zaman yapmalıyım
Nelere dikkat etmeliyim
Yardımcı olursanız sevinirim

Öncelikle merhaba
Buraya daha önce yazmaya cesaret edemedim ama vajinismusu kendi çabalarıyla yenen ve buraya hikayesini yazan arkadaşların çok faydasını gördüm
Bı suredir gebelik düşünüyorum ve korunmuyoruz fakat oldu olası düzensiz bı adetim var
Geçen ay olması gereken zamanda adet oldum ama çok yoğundu parçalı ve uzun sürdü
Düzenli adetim olsaydı 24 Ekim'de olmam gerekiyordu fakat hala olmadım
En ufak bir belirti dahi yok, ağrı sızı herhangi belirti yok
Düzenli adet görüyormus gibi 29unda test yaptım negatif tabi
1 haftadır sıcak basıyor, bı iki kere sarı akıntım oldu bikac gündür şeffaf akıntım var
Yumurtlama testlerinin olumsuz etkiledigini düşünüyorum yapmamaya karar verdim
Benim gibi düzensiz adet görenler bu süreciniz nasıl geçti
Test ne zaman yapmalıyım
Nelere dikkat etmeliyim
Yardımcı olursanız sevinirim
Doktora gitmeyi düşündünüz mü hiç belki kistiniz vs bir şeyiniz var o yüzden olmuyor ya da pcos olabilir çok yaygın sonuçta adet düzensizliğimde var diyorsunuz. Önce doktora gitmenizi tavsiye ederim. Doktor yapacağı tahliller sonucu teşhis koyunca aynı sıkıntısı olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşır ama bu şekilde size pcos olan birisi de tavsiye verir tüpleri tıkalı olanda amh değeri düşük olanda kafanız karışır sonuçta sizde ne olduğunu bilmiyoruz

Daha önce düzensizlikten dolayi doktora gittim bekarkende evliykende ama herhangi bir şey çıkmadı bı sorun yok denildi hep

X