Ebeveynlik sınavı resmen

Orada ki sorun şu aslında. Çocuk okulda hastalanıyor ateşleniyor falan arıyorlar gidip alıyorum. Peşinden 3 gün gitmiyor okula. E zaten sen çocuğu hasta göndermişsin eve. Devlet okulunda öğretmen olan arkadaşlarım 40 çocuk içinde bile hasta olduğunu bildiği çocuğu bir soruyor. Bu biraz vicdan meselesi öyle değil mi. Yoksa ben göndermesem çocuğu ben haber veririm tabi ki
Çok saçma! Öğretmen neden arayıp sorsun zaten iyi olsa veli gönderir. Kimse çocuğunuzun velisi değil. O öğretmenlerin de hayatı çocukları var bi de bizim çocukların hastalık nöbetine mi düşecekler? Ciddi hastalık olsa tamam diyeceğim de normal grip yani. Abartmayın bence.

Çok saçma! Öğretmen neden arayıp sorsun zaten iyi olsa veli gönderir. Kimse çocuğunuzun velisi değil. O öğretmenlerin de hayatı çocukları var bi de bizim çocukların hastalık nöbetine mi düşecekler? Ciddi hastalık olsa tamam diyeceğim de normal grip yani. Abartmayın bence.
Vallahi aynen öyle düşmesi lazım. Altı üstü 17 tane çocuk var. Size saçma gelebilir sizin öğretmeniniz çocuğunuzu aramaz sormaz.
Çok şükür çevremde ki gerçek öğretmenler sizin gibi değil.

Yav hasta çocuğunuzu neden arasınlar. Zaten aramışlar okuldan almışsınız. . Keyfi olarak okula göndermeyeceğinize göre, iyileşinceye gelir demişlerdir.

11 yaş çok küçük değil.
3 gün gelmeyen çocuğu aramamak ilgisizlik demek değil, grip olsalar ateş 2 gün sürüyor, 3 gün normal bir devamsızlık.
Dehbli çocukla inatlaşmaktansa korkumu yenmeye çalışırım, zindan eder hayatı insana.

11 yaş çok küçük değil.
3 gün gelmeyen çocuğu aramamak ilgisizlik demek değil, grip olsalar ateş 2 gün sürüyor, 3 gün normal bir devamsızlık.
Dehbli çocukla inatlaşmaktansa korkumu yenmeye çalışırım, zindan eder hayatı insana.
Ah ah neler yaşıyorum neler kızımla. Ama çok şükür pedagojik formasyon faydasından heralde bi şekilde aşıyoruz hep. Kızımla anlaştık diğer velilerle konuştum herkes saçma bulmuş. Gezi günü çocuklara istedikleri bi aktivite organize edeceğim ☺️ yatarken öptük birbirimizi beni sevdiğini söyledi ❤️

X