edasumer'in diyet günlüğü :)

edasumer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2011
9
0
Hayatım boyunca hep kilolu oldum, artık bu gidişata dur demek istiyorum. Benim yapım böyle diyerek uzun soluklu diyetlerden hep kaçındım. 15 kg verdiğim de oldu... Yine de asla zayıf olmadım..
Evlenirken 63 kg'dım. Evleneli 3 ay oldu ve bugün tartıldım 67.2 yim. Bu gidişle 80'leri de göreceğime eminim. O yüzden ciddi anlamda bir diyete başlamaya karar verdim. Burada sizleri de okudukça daha da motive oldum. Birbirimize destek olalım kızlar :26:

Yaşım 26
Boyum 1.54
30.09.2011 tarihi itibariyle kilom 67.2
Hedef kilom 50 :KK14:
Uygulamaya başladığım diyet Dukan Diyeti...

Hayırlı olsun sonunda benimle aynı boyda birini bulduguma ço sevindim. :)) başarılar dilerim.ya arkadaşlar neden herkes evlendikten sonra kilo alıyor? Ben nişanlıyım ve herkes kılo alıcaksın evlenınce dıyor. :KK43:

Teşekkür ederim minikk :) Vallahi insan eşine sürekli güzel bir şeyler pişirme çabasında olduğundan, deneme sıklığından kaynaklanıyor bence :) Bir de yemek yapmayı çok sevdiğimden kilolar da beraberinde geliyor maalesef..

Atak dönemini 5 gün sürdüreceğim.

Atak dönemi 1. Gün;

Sabah: 2 dilim beyaz peynir, 1 yumurta, çay
Öğle: 3 adet kızarmış tavuk kanat
Akşam: tavada 1 adet tavuk göğüs, 1 kaşık yoğurt
Az önce de: Meyveli light yoğurt yedim 1 adet

İlerleyen saatlerde 1 tane daha meyveli light yoğurt yemeyi düşünüyorum :)

1. günümü kazasız belasız atlattım çok şükür. Kanat yemesem iyiydi ama en iyi seçenek oydu bir daha olmaz sanırım :KK17:

X