Edward Cullen Harry Potter'da Cedric Diggory'di o zaman nie sevmediniz.

KalenderMesrepim

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2007
1.169
287
Cedric Diggory rolündeki Robbert Petinson Edward oLunca tapılan kişi oldu.
Seneler önce harry potter filminde farketmiştim bu yakışıklıyı..
ve de kardeşim esprisine hep derdi abla seninki çıktı diye..
şimdi de sıkça karşımıza çıkıyor ve de hala çok yakışıklı..
ne diyelim Allah sahibine bağışlasın..

s133107136573_1777.jpg

ozaman sevmedik şimdide sevmemelimiyiz :) bir oyuncuyu illa ilk çıktığı filmden itibaren sevmemiz gerekmiyor bir rolü vardırki gönlümüze taht kurar oda twilighttı.harry potterda çocuktu vede o filmde ben onu yakışıklı bulmuyorum açıkçası :) twilightta çok yakışıklı olgun bir robert,son filmi nede olsa, kitapta okuduğumuz o mükemmel aşık adam.çoğu kişi roberte bu filmde hasta olmuştur bence.

Başlık yanlış:umursamaz:

Robert Pattinson'ı Cedric olarak niye sevmediniz dersen doğru olur.

ışin aslı Robert tipsizin serserinin teki.
Onu bu kadar çok sevmemizin nedeni kitaptaki Edward Cullen ile tam anlamıyla bağdaştırmamız.

Rob'un yerinde kim olsa aynı şeyleri hissederdik eminim.
Biz Edward aşığıyızopuyorumnanaktan

Rob'u şimdi beğenmiyormuyuz tabiki beğeniyoruz, hele o dişleri ve gülüşüopuyorumnanaktan

Ama başlangıç tabiki Edward Cullenopuyorumnanaktan

biz onun edwırd halini çok beyeniyoruz vede aşığız:asigim:
rob haliniyse tabiki çok seviyoruz ama onun rob görüntülü edward karekterine bayılıyoruz
yani ikisi bir bütünken ultra süper bişey oluyor:kedi::kedi:
ha şuda varki cedric hali çok küçük :ecrin_bebek:pek gösterememiş orda malı:jeyyar::jeyyar:
giydirmişler çocuğa çulları zatti içinde kayboluyo ne görekki ne beyenek :jeyyar:
ama şimdi maşallah mal meydanda cokacimcoook:kedi::kedi:

ya kızlar ben hary potter karakterini canlandıran çocuğun boynundan aşağısının felç olduğunu duydum.gerçekten doğru mu?

Başlık yanlış:umursamaz:

Robert Pattinson'ı Cedric olarak niye sevmediniz dersen doğru olur.

İşin aslı Robert tipsizin serserinin teki.
Onu bu kadar çok sevmemizin nedeni kitaptaki Edward Cullen ile tam anlamıyla bağdaştırmamız.

Rob'un yerinde kim olsa aynı şeyleri hissederdik eminim.
Biz Edward aşığıyızopuyorumnanaktan

Rob'u şimdi beğenmiyormuyuz tabiki beğeniyoruz, hele o dişleri ve gülüşüopuyorumnanaktan

Ama başlangıç tabiki Edward Cullenopuyorumnanaktan

ayrıca ozaman sivilceli yeni yetmenin tekydi zaman 15 yaşındaki çocuğuda sevecek halimiz yok yaakannehirhem.. nehirimin dediği gibi ropu bize edward cullen olması sevdirdi ropun yerinde kim olsa yine aynı tepkileri verirdik çünkü edward cullen karakteri yakışıklı ,kurumacı ,güçlü ,düşüncel vs... kısacasın tüm kadınların ilgisini çekecek türden opuyorumnanaktanropun bu karakteri oynamsı insaların güzünde rop değilde edward cullen gibi gözükmesinden dolayı bu kadar ilgi çektiopuyorumnanaktan:icecream:

güzel bir konuya değişmişsin hakkaten...
ama insanlar beğendiği kişinin tipinden çok oynadığı karakteri beğeniyor...sadece bu çocuk için demiyorum genelde durum budur..

ben ona bayılanlardan değilim bu arada bunu belirteyim :)))

titanik'in vizyonda olduğu zamanlarda gazetede okuduğum bir olayı hatırlattı bu italyada bir kız çocuğu 50 gün sanırım malum bayağı oldu yanılabilirim üst üste titanik filmini izlemeye gitmiş bu sinemanın sahibinin dikkatini çekmiş yapımcıya vs haber verilmiş sonra kıza Leonardo DiCaprio ile tanışmak isteyip istemediğini sormuşlar kızsa herkezin üzerine atlayacağı bu teklifi reddetmiş açıklaması ise şöyle:ben filmdeki Jack Dawson'a aşık oldum Leonardo DiCaprio'ya değil...
eşim duymasınnn bende edfırta aşık oldummm Robert Pattinson'a değillllllll:kedi:

twilight ı izleyen bir cok kız buna ben de dahil olmak üzere Robert Pattinson ı Edward Cullen karakterinin etkisiyle begendik..cok mu yakışıklı bir adam?hayır..filmdeki yakısıklı olan 2 kişi vardı jacob ve emmet..cokacimcoook:asigim:yani facebookta acılan bu grup bence sacma..

edward rolünü başkası oynasaydı gene değişmezdi benim için
ben edwarda hastayım robert beni ilgilendirmiyo:))

Benim bir arkadaşım aynen çocuğu Harry Potter 'dan beri takip ediyor.Zaten Twilight'a da onun için gitmişti.

ben orda da çok tatlı bulmuştum
hatta twilight çıkmadan önce ateş kadehini bayağı bi izledim
ordaki rolü basitti sonuçta başrol diildi
ama karizma aynı yani

X