Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Ekim Anneleri Bebeklerinize Neler Aldiniz?

dscf0134rm5.th.jpg

Son düzenleme:
kızlar resım yukledığım sıtede problem var sanırım.yukleme yapamıyorum..gerısını daha sonra yuklerım artık..

çok güzeller ya çıtır çıtır yerim ben onun cicişlerini hayırlı olsun tekrar güle güle giyinsin yavrun

çıtır -pıtır aldıkların çok güzel.ALLAH sağselim kullanmayı nasip etsin inşallah.bende lcw den bebek tulumları vardı 100 ytl kadarlık aldım.bayağı ucuzdu.pamuklu tulumlar.erken ama uygun görünce valla dayanamadım.2 tane çorap bir çıt çıtlı badi ve ayaklı pantol.daha alacazda bakalım hayırlısı.ben 7 ayda sanırım tam teşekkül alırım.ALLAH korusun ne olur ne olmaz.

canlar benim başımdan bi ölü doğum geçtiği için bu sefer hiç bişey almamaya karar verdim...hee zaten bi öncekinde hemen hemen herşeyini almıştık...Rabbim bizden daha çok sevdi ve yanına aldı...İnşallah bu sefer Sağ salim kucağıma alırım...açıkta kalmaz sonuçta...

canlar benim başımdan bi ölü doğum geçtiği için bu sefer hiç bişey almamaya karar verdim...hee zaten bi öncekinde hemen hemen herşeyini almıştık...Rabbim bizden daha çok sevdi ve yanına aldı...İnşallah bu sefer Sağ salim kucağıma alırım...açıkta kalmaz sonuçta...

i,nşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına , rabbim diğerinin ömrünü de bu bebişe versin

alacak çooook şey var..hepimize neşeli alışverişler diliyorum:)))))yavaş yavaş başlayalım mı artık?

işte bunlarda benim minik meleğim nezire muazzezime elcağızlarımla yaptığım hazırlıklarım...nasıl olmuş.? Allah nasip ederse bu ay sonunda da hastane çıkışını tulumlarını ve beşiğini almayı düşünüyorum...

03070819421qe6.jpg

05070809341mv3.jpg

05070809371nv2.jpg

05070809351dk2.jpg

cuneyt005ir3.jpg

işte bunlarda benim minik meleğim nezire muazzezime elcağızlarımla yaptığım hazırlıklarım...nasıl olmuş.? Allah nasip ederse bu ay sonunda da hastane çıkışını tulumlarını ve beşiğini almayı düşünüyorum...

03070819421qe6.jpg

05070809341mv3.jpg

05070809371nv2.jpg

05070809351dk2.jpg

cuneyt005ir3.jpg

ellerine sağlık eeee bebek kız olunca herşey süslü oluyo sağlıkla giysin inşallah.:nazar:

arkadaşlar işte bunlarda benim kızımın
allah nasip ederse bende kasım annesi olacağım inş
bunların hepsini netten gördüm ve ördüm
bu yer minderimiz

bu patiğimiz

bu jilemiz

bu takımımız

bu yeleğimiz

bu oyun halımız daha erken ama sonra öremem diye yaptım

buda oyuncak yemeğimiz prensesim büyüyünce evcilik oynasın diye

buda şapkamız dayısı ördürmüş

şimdilik bu kadarını ekleyebildim daha sonra eklerim

Son düzenleyen: Moderatör:
oyyyy bu aneyler ne becerikli kendimden utandım. ne beceriksizmişim qıı. bunların heyç birini yapacak ne at ne g.. var bende

resim266vx1.jpg

resim267he5.jpg

kuzulu battaniye takımımız dışı polar içi pamuklu

yazlık badilerimiz
resim268al3.jpg

eşofman takımımız
resim269ps7.jpg

tlumumuz ve çoraplarımızz
resim270dz4.jpg

kıslar pcnin cam bu biraz soluk çıktı idare edinn:CüvCüv:

aybukecim masallah pek maharetlisin yaf hepsini kendinmi ordun cidden bayildim hele o pembe patik varya ona bittim :) super olmuslar Allah gule gule kullanmani nasip etsin insallah amiiiin yerimseniben

hehhehe tabi sen yeni geldin aramıza aybüke internetteki resimleri koymuş oraya kendi örmüş gibi kandırmış bizi yanı..

destinacım çok güzel bebişinin eşyaları canım:nazar: özellikle battaniye takımı ve zürafalı tulum çok şirin..sağlıkla giydir inşallah

destinacımmm çok güzeller hepsi, hele de kuzulu takım, güle güle giysin oğluşun

X