Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Ekim Anneleri Bebeklerinize Neler Aldiniz?

kızlar bu beşik nasıl sizce benim yerim geniş değil odama koyacağım ancak bu tarz bişey sığıyor ölçüleri 80-130 cm daha almadım bide dolap alacağım inş siz ne zaman alacaksınız erkenmi sizce

güzel canımm..valla erken değil çoğu ekim annesi aldı..benim kızımdan kalan bi ahşap beşik var onu kullanıcamm.ama bitanede park yatak aldımm..

güzel canımm..valla erken değil çoğu ekim annesi aldı..benim kızımdan kalan bi ahşap beşik var onu kullanıcamm.ama bitanede park yatak aldımm..

DESTİNAAAA VE TECRÜBELİ ANNELER YARDIM EDİNNN....

ya park yatakla büyük beşik arasında kararsız kaldımmm. park yatak alıpp 2 yıl kullanııım sonra çocuk odası yaparım diomm. ama çokmu basit kaçar acep.. bide park yatakların sallanması hoşuma gitmedii. ve uyku setide olmuyomuş o zaman uyku seti yerine ne alıcammm? büyük karyola almakda istemiomm 2 yıl için. ve bazı tanıdıklarım çocuklarının karyolada yatmadığını falan söylediler. napiiim?

park yatak derseniz eğer siz hangisini öneriyosunuz? bi marka falan varmı yaniii?

kojocum niye basit olsun zaten odada yapsan 1 yıl yanında yatırcan..bi park yatak bi şifonyer yeter canımm..hem sonra bebek odası değil genç odası alırsınn kendi seçerr..

ben istanbulda kardeşimle baktık park yatakları sonra o bise sürpriz yapıp almışş..daha görmrdim ama büyük ihtimalle bu resmini koyduğum bunu beğenmiştim çünküü..
st69043brys6.jpg

bi arkadaşımdada şunu gördümm..çok şıktı ve gayet büyüktüü
qjxwyjxyuyuyuyunf2.jpg

ayrıca park yatak için satılan uyku setleri var hayatım yalnız yan korumalıkları yok e onada gerek yok zaten çünkü zaten beşiklerin yanları yumuşakkk..
bunların fiyatıda yerine göre değişiyo 120 den 160 kadar farklı fiyat veriyolar..hee bide bellonanın bebek yorganları bu beşiklere uygun büyüklüktekaydirigubbakcemile5

DESTİNAAAA VE TECRÜBELİ ANNELER YARDIM EDİNNN....

ya park yatakla büyük beşik arasında kararsız kaldımmm. park yatak alıpp 2 yıl kullanııım sonra çocuk odası yaparım diomm. ama çokmu basit kaçar acep.. bide park yatakların sallanması hoşuma gitmedii. ve uyku setide olmuyomuş o zaman uyku seti yerine ne alıcammm? büyük karyola almakda istemiomm 2 yıl için. ve bazı tanıdıklarım çocuklarının karyolada yatmadığını falan söylediler. napiiim?

park yatak derseniz eğer siz hangisini öneriyosunuz? bi marka falan varmı yaniii?

bende ilk cocugumda cok kararsiz kalmistim,cok şik bir oda istiyordum ama park yatak aldim.iyikide park yatak almisim.oglum simdi 3 yasinda hala bir yere gitsek park yatagi goturuyoruz.
cocuk icinde hem oynayabiliyor,tatile yada yatiya bir yere giderken katlanip kucucuk oluyor hemde yeni gittigi yerde cocuk yatagini degistirmedigi icin huzursuz olmuyor.hem cocuk yattigi yerden duser derdide yok.
chicco ve kraft ınkilerde fena degil.

destinacım çok sağol. kesin karar verdim park yatak alıcamm.
bu aralar biraz meşgulüm çok giremedim. sonra görüşürük

Ben hem besık aldım hem park yatak ama park yatak hıc kullanmadan abıme verdım :)) Sımdı yegenım kullanıo :) cunku hem ben hem kayınvalıdem nefret edıyorduk park yataktan Kızımdan kalma ıkı besıgım var cok guzel Tekrar almama gerek kalmadı :) + dun bebegım ıcın hastane cıkısı aldım 10 Parca 20 ytL Cok Sasırdım ucuz vede cok guzeller Bıde tuLum aLdım uc tane 10 ytL :))

seadeniz hayırlı olsun canım aldıkların kızın güle güle güyünsin senin rahatsızlığın vardı geçenlerde yazmıştın şimdi nasıl oldun

Nısanur Cok Tsk Ederım.. Evet hala suruyor Rahatsızlıgım ama bı turlu doktora gıdemedım carsamba gunu gıdecem hem burda okudugum kadarı ıle cogu hamıs benımle aynı durumda demek kı normalmıs gercı benımkısı nerde anormal bı durumda bebek hareket ettıkce ben olup olup dırılıom hayırlısı dunde ayagımı burktum ıkı sancıyı aynı anda cekıyorum

bende kararsızdım acaba park yatak mı alsam diğerlerinden mi diye ... deneyenlerin fikirleri tercüman oldu sorunuma.. çok teşekkürler... bende park yatakda karar kıldım artık... Allah nasip ederse arşamba veya perşembe günü düşünüyoırum almayı... resmini çeker koyarım bu sayfaya bakalım beğenecekmisiniz teyzeleri...kaydirigubbakcemile5

daha hiiç bi şey almadım ben, hem cinsiyeti belli değil, hem de ilk bebeğimden kalan eşyalar da var. ona büyük yatak alıp onun beşiğini falan ufaklığayapmayı düşünüyorum. bence zaten eşya almak için erken ama ilk bebeği olacaklar heyecandan almaya başlamışlardır bile :KK70:

kızlar ben çok bişey almayacağım ilk kızım yazın doğmuştu yeni doğan yazlık zıbınım var. kışlık yenidoğan zıbın alacağım hepsi bu. zaten akranlar. ikinci kızım doğduğunda ablasıyla aralarında 15 ay fark olacak allah nasip ederse:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

X