Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı Femara Kullananlar Toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde olmamis olabilir cok iyi değerlendiremedik aslinda zaten bu kadar cabuk belirti olurmu bilmiyorum belkide gogus hassasiyetim hormonel bilemiyorum hayirlisi
10 Kasım adet günüm ama ben 7 kasıma randevu aldım Bi baktiricam bakalım varmı bebiş sabredemiyorum yaw tek hissettiğim catlatma ignesinden sonraki gün solumda Bi şişlik ağrılı yürürken bile çok zorlandım ve gün boyu sürdü başkada Bi belirti yok haftaya belli olurmu acaba adetim den 3 gün önce kan tahlili yaptırsam

Aynıyızzz 10 Kasım benımde randevum bende 7 de gudecem cNım yaaa varmı bebek ona bakacakkkjk

Valla ilk cocumda adetime 10gun varken test yaptik silik cikmisti ama ozmn boyle bi ates basiyodu ki nasil basimdan assa kaynar sular dokuluyodu ve asiri gogus hassasiyeti vardi suan okdr degil.. her bunye bir degil herkeste hemen etki etmiyor ilk cocugunmu

Kızlar bende 11 Ekim’de basldım 5 gün içip bıraktım sonra kontrole gıttım doktor 15 mm olmus guzel dedi. 26 ekıme kadar gün asırı ılıskı dedi. Özellikle 24-26 arasına dıkkat et dedi. Bende hem ovulasyon la takıp edıyordum. Bırıncı yumurtlama gördüm ayın 19 unda. Ikıncı yumurtlama ise Tam 25 ınde koyu gördüm değerlendırdk. Ama 7 gündür testim koyu cıkıyor bu ne demek oluyor bılen varmı acaba çatlamadı mı?????? Kızlar yardım

Evet ilk çocuk için uğraşıyorum

Böyle cıkıyor 25 ekımden beri. 6 gün oldu bugun da yaptım yıne koyu. 7 gün oldu. Sebebını bilennnnn nolur yazsın

Eklentiler

• 9EAEE1E1-B7C2-41EA-840E-B59B70C48D27.jpeg
    311,4 KB · Görüntüleme: 60
Valla bende de yok ama hayırlısı demekten başka birsey bilmiyorum haberleşiriz burdan yazalım birbirimize
Bellı olmaz canım aynen ama ben 2 kere yumurtlama gördüm . İkinci yumurtlama dan itibaren hep koyu cıkıyor 7 gün oldu. Sence çatlamamıs olabılırmı. Bana çat iğnesi vermedi çünkü kendılıgınden çatlar senın dedi guzel büyümüş ddi

Valla bilmiyorum ki ben hiç bu testi kullanmadım bu konuda hiç bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…