Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı Femara Kullananlar Toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bencede git canım varsa zaten çıkar kanda diye düşünüyorum ben sabredemiyorum ya daha 1 hafta var neler neler yapıyorum bir bilseniz evde toz şeker kalmadı valla zaman gecmiyoo
ya cidden vakit gecmiyo meraktan insan ne yapcagini sasiriyo suan 3 kisiyiz heralde bakalim sonuclar nasil oluyo sizlerin duzenlimidir adetleriniz ben pkoluyum cok da kestiremiyorum aslinda

ya cidden vakit gecmiyo meraktan insan ne yapcagini sasiriyo suan 3 kisiyiz heralde bakalim sonuclar nasil oluyo sizlerin duzenlimidir adetleriniz ben pkoluyum cok da kestiremiyorum aslinda
Benim düzenli çok nadir bir gün erken yada geç olduğum oluyo ama genelde günü gününe tek sorunum rahim hafif sağa yatık ama doktor bu gebeliğe engel değil dedi ama bilmiyorum

Merhaba klomen kullandım bende kist yaptı acaba femara daha iyi bir ilaçmı farkları neler biliyormusunuz
Benim Bi arkadaşım klomen kullanmıştı ilk ay gebelik elde edemedi yumurtalar kiste dönüştü ama 2. Ay kendiliğinden kaldı bende bunu doktora anlattım ve aynısından istedim ama oda bana dedik sana daha etkili birsey vericem femara ya baslicaksin dedi bu ay kullandım beklemedeyim bakalım buradaki arkadaşlardan da yazan olmuş femara klomen den daha etkili diye ama bilmiyorum hiç klomen kullanmadım

Bende de pko deil ama adet düzensizliği var.O sebeple gün geçti mi anlayamıyorum.Femara gibi ilaçlardan sonra gününde regl oldum.Yarın regl olmam gerekiyor.Bu 1 hafta olmazsam test yapacağım.Yani yapsam iyi olur ama öyle tedirgin oluyorum ki tek çizgi görebilirim diye ne kadar geç olursa o kadar iyi.

Bende belirti çok yok açıkçası,meme ucu acısı vs oldu ve geçti.Sadece sol kasığıma ara ara sancı vuruyor,o da çok çok az.Yumurta sol taraftaydı bu ay belki onunla ilgilidir diye çok da ümitlenmiyorum.

Anladim canim ama bi hafta daha bekleme bence yarin olmazsan yap bence insan bekledikce dahada umitleniyor en azindan yoluna bakarsin sahsen beni merak olduruyo

Merhaba klomen kullandım bende kist yaptı acaba femara daha iyi bir ilaçmı farkları neler biliyormusunuz
Ben ilk cocugumda klomenle hamile kalmistim ilk denemede ikinci icin gecen sene klomen denedik olmadi bu sefer baska doktora gittim kongreden yeni geldim ve femaranin uzerinde cok duruldu klomen yumurtayi gelistirirken rahime negatif etkileri var olumsuz etkileri yani dedi femarada bu yok dedi bakalim beklemedeyim

pko niz var mi?

Kızlar bişey sorucam her ay yumurtlama akıntım seffaf yapışkan Bi akıntı olurdu bu ay cok az akıntım bide böyle pembemsi geliyor acaba femara la alakalı olabilirmiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…