el öpmede gerginlik,ne yapacağımı bilmiyorum

Önce anlamadım konuyu ama her olaya yorum yapma girişimimize işsizlik denmiş sanırım 😂 e bu konu açanlar o zaman bassın parasını psikolojik danışmanlık ya da hayat koçu yardımı alsın burda işi ne o premseslerin anlamıyorum 😂

Bu sefer de Kudraya yüklendiler. :KK70:
İşiniz yok mu falan tiye aldık :KK70:
Parayı verene yorum yapılıır duyuruyorum buradan :ukala::ukala::ukala::ukala:

Ben aileci bir insanım, bunu hep söylerim burda. Ablam ne olursa, ne kadar kötü olursa olsun sırf onu görmemek için benimle gelmeyecek adamı yanımda tutmam. Ailemden herhangi birine bu kadar kin besleyecek, alttan alamayacak insana kocam demem. Samimi olmasına gerek yok ama gerekli durumlarda saygı çervesinde aynı ortama girmek zorunda. Tekrar ediyorum ne olursa olsun.

Siz karşı tarafı aileniz yerine koymuşsunuz sanki. Ailenize karşı konum almışsınız. Çok üzülürsünüz.

Bu mesajı görünce şok olmuştum
Ama eski konuyu okuyunca size hak verdim
Aile bu kadar kolay 2.plana atılmamalı

Bir adet koca sahibi olmak için aile de gömülür şekerim bilmiyor musun sen bunu? Koca önemli...

Biliyordum da bu seviyede bir kocacılık görmemiştim daha önce :110:
Ben de saf saf eşine hak vermiştim. Bir insanın kocasını haklı çıkarmak için annesine "bk çuvalı" denmesini görmezden geleceği aklıma gelmezdi. Minicik ufacık bir ayrıntı bu herhalde konu sahibi için.
Bizi kandırınca o lafın söylenmiş olduğu gerçeği değişiyor sanki.

Biliyordum da bu seviyede bir kocacılık görmemiştim daha önce :110:
Ben de saf saf eşine hak vermiştim. Bir insanın kocasını haklı çıkarmak için annesine "bk çuvalı" denmesini görmezden geleceği aklıma gelmezdi. Minicik ufacık bir ayrıntı bu herhalde konu sahibi için.
Bizi kandırınca o lafın söylenmiş olduğu gerçeği değişiyor sanki.
Bana kocacı diyosunuz bi de😂

Konu sahibi konunun gidişatını görünce kayboldu zaten. O minicik ayrıntıyı gözüne sokmayacaktık...

Şu tribe de hastayım.

Konu içinde 88 kez paylaşıldı eski konular, üzerine konuşuldu. Yorum yazdığınız konuyu takip edin en azından. Gerçi çalışan insan olmak da zor, biz hepimiz toptan boş gezenin boş kalfası olduğumuzdan...
Vay vay cevap beni çok üzdü bugünde bosluğum kanitlandı 🤣
Neyse konu sahibi gelmedi galiba :KK53:

Rahatsız mı oldunuz burada olmamdan? Evet hep buradayım, hep başka yerlerdeyim de aynı zamanda. Bir çok şeyi aynı anda yapabilme gibi müthiş bir özelliğim var. Tek iş yapamam hiç bir zaman. Şu an dizi izleyerek yoğurt mayalıyorum mesela size yazarken. İşim de sizinki kadar yoğun değil, çok rahat çok şükür. Ev işi de yapmıyorum pek, gerekince beyimle yapıyoruz. Öyle yani, burdayım, burda olacağım önümüzdeki zamanlarda da sıkılana kadar.
Ayni ben bi burda bu borsada bi instada bi w.app gruplarinda duramiyorum kurtlu gibi ayni anda yapiyorum hepsini :KK70: kendileri yapamiyor diye biz issiz oluyoz 🤣

bana birisi demişti

çok işsizsin de beni kendine hedef seçtin diye

işsiz olsam daha iyi, hiç olmazsa işsizim der otururum

hem işim var hem tek sosyalliğim KK
ya ben hep saat farkindan kaciriyorum bu laf sokma seylerini :olamaz:

dunyanin baska ucundayim ve machine learning calisirken (issiz olmadigimi belirttim) yan sekmede hep kk acik oluyor benim bunyem bu kaosa alisti birakamiyorum surekli kayinvalide cekistirmek istiyorum :KK70: ve insanlara aciklayamiyorum guilty pleasureim resmen. (turkcesini cikaramadim)

seni cok iyi anliyorum, tek sosyallestigim yer burasi benim de artik :KK70:

dunyanin baska ucundayim ve machine learning calisirken (issiz olmadigimi belirttim) yan sekmede hep kk acik oluyor benim bunyem bu kaosa alisti birakamiyorum surekli kayinvalide cekistirmek istiyorum :KK70: ve insanlara aciklayamiyorum guilty pleasureim resmen. (turkcesini cikaramadim)

Tam olarak ayni durumdayiz ben de size gore dunyanin diger ucundayim (bizde gece yarisi oldu diyeyim), esim Turk degil o yuzden hem iste hem evde gunumun hemen hemen tamami baska diller konusarak geciyor. Ben de bir yandan kisisellestirmis ilac gelistiren ekibimi yonetirken (issiz olmadigimi kanitlayayim dedim:)) bir sekmede KK acik aliyor resmen gunluk Turkce konusma ihtiyacimi karsiliyorum buradan. Yani insan anadilini konusmayi ozleyebiliyormus ben de bunu tecrube etmeden once fark etmemistim :)))

Görümce de daha sevgiliyken ailesine çingeneler demis konu sahibine ve annesine hakaretler etmis ama gorumcesi masum yazik o an sinirle oldugu icin büyütmesine gerek yokmuş
Yani eş kişisi kendi ailesi olunca sinirliydi agzindan kacti diye olayi hafife alırken karısının ailesini hice sayma konusunda hiç taviz vermiyor gururundan
Konunun yarısını okudum o zaman karşılıklı saygısızlık olmuş eşide konu sahibinin de kendi ailelerini uyarmaları lazım. İnsan sinirli olabilir ama ağzından çıkanıda bilmeli çingeneler demesi hiç hoş karşılancak ya da unutulacak bişey değil

Konunun yarısını okudum o zaman karşılıklı saygısızlık olmuş eşide konu sahibinin de kendi ailelerini uyarmaları lazım. İnsan sinirli olabilir ama ağzından çıkanıda bilmeli çingeneler demesi hiç hoş karşılancak ya da unutulacak bişey değil
Karşılıklı çözülecek bir şey yok. Kızın ailesi damadın ve ailesinin suratına bakmamalı, evlerine sokmamalı ama kızlarının hatırına susuyorlar belli ki.

Bu isimde bir kitap okumuştum. Çevirisini suçlu zevkler olarak yapmışlardı.
Sanırım uygun olabilir :KK70:

X