Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Evet O 100 gr çok önemli benim için.. Sen bu hafta çok çok iyi vermişsin maşallah 🤩 tamamdir bu hafta yarışalım.. (Neyime güveniyorum bilmiyorum ama ) bugünden itibaren daha sıkı tutacağım inşallah 🙊💪
2 haftanın sonucu nerdeyse 72 saatlik oruç mu yapmadım hergün 2 saat mi yürümedim evde dizlerim üstünde yer mi silmedim kolay olmuyor biliyoruz ama gidecek bu kilolar hep beraber hadiiii bakalım istersen akşamları leslie falan yaparız oluyorsa vaktin bi yarım saat

bu şarkıyı sana armagan ediyorum daah gidecek çok yolumuz var , bugunleri gülerek hatırlayacagın günlerin bian önce gelsin inşallah cuma günü hürmetine rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah :KK60:
amiinnn canım benimm, sağolasın :KK60:

nasıl iyi geldin, günüm aydınlandı :KK36::KK60:

adımı 13 şubatta değişebiliyormuşum bende o tarihi kendime hedef koycum o tarihte inşallah 50li kilolarda olacagım :KK76::KK76::KK76:
aaaa çok heyecanlı, ve çok şahane bir hedef, sağlıkla kavuşacaksın inşallah :KK60::KK200:

Ahh 13 şubat benim doğum günüm. Ve hedefim 13 şubatta 60 olabilmek. Hadi bakalım seni takipteyim 🤗
yeni yaşın sana istediğin tüm güzellikleri getirsin inşallah 4 kilocuk kalmış ve nerdeyse 8 hafta var yaparsın sen her hafta 600 gr bile olsa bitti gittiii ki fazlasını yapabilirisn vazgecme bırakma sadece :KK5: :KK5:

2 haftanın sonucu nerdeyse 72 saatlik oruç mu yapmadım hergün 2 saat mi yürümedim evde dizlerim üstünde yer mi silmedim kolay olmuyor biliyoruz ama gidecek bu kilolar hep beraber hadiiii bakalım istersen akşamları leslie falan yaparız oluyorsa vaktin bi yarım saat
Masallah azmin motivasyonun hic bozulmasin. Benim 1 yaşında bebeğim var canım akşamları biraz zor oluyor. Okul çıkışı 45 dk-1 saat arası yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Leslie de yapmaya çalışırım fırsat buldukça. Benim biraz suyu artırmam ve hafta sonu kacamaklarina dikkat etmem gerek.. 😊

yeni yaşın sana istediğin tüm güzellikleri getirsin inşallah 4 kilocuk kalmış ve nerdeyse 8 hafta var yaparsın sen her hafta 600 gr bile olsa bitti gittiii ki fazlasını yapabilirisn vazgecme bırakma sadece :KK5: :KK5:
Yaparım yaparız demiii 💃
Daha önce 57 ye düşüp uzun bir süre korudum. Sonra hamilelikte baya aldım.. normalde ben 60-62 arası iyi hissediyorum kendimi.. o aralıkta kalıp koruyabilsem yeter 😄

Masallah azmin motivasyonun hic bozulmasin. Benim 1 yaşında bebeğim var canım akşamları biraz zor oluyor. Okul çıkışı 45 dk-1 saat arası yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Leslie de yapmaya çalışırım fırsat buldukça. Benim biraz suyu artırmam ve hafta sonu kacamaklarina dikkat etmem gerek.. 😊
benimde 2 yaşında bir azmanım var (erkek çocugu evde beslemek çok zormuş :KK70: ) inan biran gözümü çeksem üstünden tırabzanlara mı tırmanmıyor yemek masasında taklamı atmıyor burnuna kalem sokmak mı dersin o uyuyunca anca bende

Yaparım yaparız demiii 💃
Daha önce 57 ye düşüp uzun bir süre korudum. Sonra hamilelikte baya aldım.. normalde ben 60-62 arası iyi hissediyorum kendimi.. o aralıkta kalıp koruyabilsem yeter 😄
tabiki yaparsınnnn yapacagız hep birlikte :KK5:
ben 57 yi en son lisede gördüm bende 60-62 arası iyiym ama boydan azcık kısa olunca adile naşite benziyom :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

benimde 2 yaşında bir azmanım var (erkek çocugu evde beslemek çok zormuş :KK70: ) inan biran gözümü çeksem üstünden tırabzanlara mı tırmanmıyor yemek masasında taklamı atmıyor burnuna kalem sokmak mı dersin o uyuyunca anca bende
Benim de 4.5 yaşında bir kızım 1 yaşında oğlum var. Gerçekten kız erkek çok farkediyormus. 🥲🥲 çok farklı bir yaramazliklari var 🫣
tabiki yaparsınnnn yapacagız hep birlikte :KK5:
ben 57 yi en son lisede gördüm bende 60-62 arası iyiym ama boydan azcık kısa olunca adile naşite benziyom :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Boyun kaç canım? Benim boyum 1.63 57 benim icin az kalıyor bence 60-62 iyidir 💃

Benim de 4.5 yaşında bir kızım 1 yaşında oğlum var. Gerçekten kız erkek çok farkediyormus. 🥲🥲 çok farklı bir yaramazliklari var 🫣

Boyun kaç canım? Benim boyum 1.63 57 benim icin az kalıyor bence 60-62 iyidir 💃
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

boyuna maşallah bacım ben o boyda olsam bu kiloda bile zayıf dururum inan 1 cm bile öyele fark ediyor ki

kilon zaten çok olmaıdğı için biraz zaman alıcak ama olacak koruman bile çok güzel ki koruma demek vucudun o kiloyu alışması demekmiş tekrar alsan bile bu kiloya düşmek hızlı oluyormuş
Motivasyonun için çok teşekkür ederim canım.. Evet 2 haftadır bu kılodayım vücut alışmış.. Umarım haftaya düzenli diyet ile eksileri görebilirim :KK200:

Geçen hafta: 68,55
Bu hafta: 68,05
Fark:0,5
Yüzde:0,73

Haftaya hedef: 67,5

Elhan Elhan Ben hazırlıkta devam etmek istiyorum canım ❣️😍

Eklentiler

• A2F7FC1D-0307-45F0-A10A-D585602F585C.jpeg
    A2F7FC1D-0307-45F0-A10A-D585602F585C.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 12
Günaydın kızlar bende tartılıp yazacağım malum biliyorsunuz 2 saat sizden geriyiz biraz daha dolanıp gezeyim :KK45: Annelik estetiği, göğüs estetiği gibi şeylerle ilgileniyormusunuz. Ben geçen ay olacaktım. Kaporamı verdim uçak biletimi aldım ama eşimin işi dolayısıyla iptal oldu. Böyle birşey düşünen varsa fikir alışverişi yapabiliriz. Ben karın germe ve meme küçültme olacağım

Ah canim.. seni coupe anlıyorum ki bende de var bir tane küçüğüm de onun yolunda ilerliyor😂 idolü fena😂

X