Popüler Konu Elhan ile MasterFit

hayır öyle kendini bedenini şartlama canım beden bizi dinliyor takılmıyorum ben veririm vereceğim de kendinede bedeninede motive ver azcık gaza gel haftaya ben gelmeden kaççç aşağılaraaaa :KK60::KK60:
Çok teşekkür ederim canım ya beni motive ettin öyle hastayım ki ama yine de dikkat edicem çok sagol
tebrikler canım eksi olsun 100 gr olsun biizm olsun vucudun o kiloya alışıyor olabilir canım normal bu bi bakmışsın bianda gitmiş hiç canını sıkma tarzını değiş duraklama olduysa biraz spor vs kat karıştır senin kilonda bana yakınmış senide gözüme kestirdim Beth18 Beth18 ile birlikte sizle yarışacam kendimceee sende gaza gel birlikte yarışalım bu hafta :KK5: :KK5: :KK5: :KK9: :KK9: :KK9:
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili ve menekse_kokusu menekse_kokusu yaslariniz kaç ben 36yim 1 ay sonra 37ye giricem. Hepbirlikte yarışalım 3umuz olur mu?

Çok teşekkür ederim canım ya beni motive ettin öyle hastayım ki ama yine de dikkat edicem çok sagol

Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili ve menekse_kokusu menekse_kokusu yaslariniz kaç ben 36yim 1 ay sonra 37ye giricem. Hepbirlikte yarışalım 3umuz olur mu?
çok geçmiş olsun canım rabbim şifanı versin inşallah
ben 35 yaşındayım 1 ocakta 36 oluyorum :halay: :halay: bayılırım yarışlara bu hafta 3lü bir kapışma var :KK9::KK9:

👇
O kadar emek verdim sonuç bu.
Geçen cuma:71.250
Bu cuma. 70.75
Fark. -500

Elhan Elhan ZincirKirma ZincirKirma
Şunu anladım ben aç kalarak daha az kilo veriyorum. Yiyerek daha fazla oluyor hep.
👇
👇
👇
Geçen hafta;61.2
Şimdi: 61.2
Fark 0 :KK6: Elhan Elhan @anneadayiiii
Bu hafta hep hamurişi ile beslendim diyebilirim, okulda yerli malı haftasını kutluyoruz bir haftadır. Kilomu koruyabilmek benim için gerçekten başarı oldu. Haftaya gelsin eksiler:dua::KK200:
Eki Görüntüle 3352806
👇
Geçen cuma 71.6
Bugün 72.8
Fark +1.2 😒😒 Elhan Elhan ZincirKirma ZincirKirma
👇
Geçen hafta: 60,65
Bugün: 60,60
Fark: 0
Sabitim

Eki Görüntüle 3352812

ZincirKirma ZincirKirma kaptanım kusura bakma, çok uğraştım gerçekten ama ancak sabit gelebildim 😔

Elhan Elhan canımm aslında bu hafta izne ayırır mısın beni diyecektim ama izne çıkarsam bu sabit artıya döner, bu hafta da takımlarda olmak istiyorum
👇
Ben geldim kızlar dün abartmasaydim daha iyi olacaktı ama olan oldu geleceğe bakıyoruz

Geçen cuma 82.70
Pazartesi 80.80
Cuma 80.00

1 haftada FARK - 2.70

1 ayda 1 kilo veren 1 haftada nasılsın 2.70 kilo verebilir onu düşündüm az önce demekki isteyince yapilabiliyormus emek harcamak lazım gerçekten istemek lazımmış Ben bu zaman kadar çok kilo vermek istedim 15 kasımdan buyana 1 kilo vermişim ama bu hafta çok çabaladım sadece istemedim isteme kısmı geri planda kaldı gerçekten ac kaldım bu uzun bir süre yapılamaz normal beslenme duzenime gececem zaten ama dikkat ederek çok çabalayarak aç kalmadan
Yani az kalorili beslendim hergun yedim oruc falan tutmadım ama çok düşük kalorili beslendim

Bundan sonra günlük kalorili asmamaya gayret edecem bakalim neler olacak herkese bu yolda bol sabırlar diliyorum
Elhan Elhan @anneadayiiii
👇
geçen cuma :66,5
bugun : 65,0
fark : 1,5
Elhan Elhan
@anneadayiiii bu kadar oldu yoldaşım ksuruma bakma regl haftası olunca anca

Eki Görüntüle 3352825
👇
Günaydınnnn
Geçen cuma 65.0
Bu cuma 64.9
Fark -100gr
64 ü ucundan da olsa gördüm çok mutluyum.. :KK76:
bu 65 beni zorluyor 😪 tekrar 65 e çıkmamak için hafta sonra ekstra dikkat etmeyi düşünüyorum 🤗
Elhan Elhan ZincirKirma ZincirKirma
👇
Geçen hafta: 68,55
Bu hafta: 68,05
Fark:0,5
Yüzde:0,73

Haftaya hedef: 67,5

Elhan Elhan Ben hazırlıkta devam etmek istiyorum canım ❣️😍
Hanımlar eksi olsak da sabit olsak da artı olsak da sağlıklı beslenme ve spora devam. Herkes istediği kiloya kavuşur inşallah 🙏

tebrikler canım çok güzel eksi düşük kilolarda dahada zor oluyor ama sen harika vermişsin başarıların devamı inşallah yılbaşına her türlü çıtırlarda olursun
Teşekkür ederim canım. Mutluyum ama ilk hafta olduğu için ödem de olabilir. Daha sonraki haftalarda büyük ihtimalle 100-200 gider 🫠

Teşekkür ederim canım. Mutluyum ama ilk hafta olduğu için ödem de olabilir. Daha sonraki haftalarda büyük ihtimalle 100-200 gider 🫠
kilon güzel hedefin kaç canım senin oladabilir ödemde olsa bizden gidiyor 200 gr olsa ayda 1 kilo eder nerdeyse zaten çıtırsın maşallah:KK200::KK200:

X