Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Abla soruyorum ama merak ettim kusura bakma senin bacaklarında tam olarak ne var lenfodem filan mi
Geçen sene felç geçirdim canım, omurilikte damar tıkanıklığı vardı ( galiba hala var)
Apayrı yaşam sistemi yaparken lenfödem azalmıştı, bırakınca az da olsa tekrar geldi
Birde hastalıktan önce sol dizimde sıvı birikmesi vardı, o daha kötü, yürüyüşümü kötü etkiliyor, bazen arka kalçaya ve ön baldırlara vuruyor ağrısı

Kolay gelsin
Teyzeme geçmiş olsun
Sağol kuzumm Allah razı olsun
Anneciğinin gözlerine Allah şifa versin canım. Tek başına mı halledeceksin götürme işini
Sagol canım benim yok tek değilim eşim abim ve kızım gittik geldik yine zor idare ettik Ama hallettik şükür
Günaydınnn hanımlaarrr cumartesiye 1 kaldııııı

Başlıyoruuuzzzz ohh beee
Gerçekten ohh beee
Sen halledersin kaptanım
Şimdiden mutlu yaşlar diyeyim kızına
iyidir ınsalhhh annecigi nasıl oldu acaba
Bana fiyatı çok çok fazla olmayan bir diyetisyen önerebilir misiniz acaba
Aslında diyetisyene gidenler bizimle paylaşır birbirimize destek oluruz diyecektim sagolsun paylaşmış arkadaş
Ben olsam o paraya on kilo et alır, porsiyonlar dolaba atarım. Ama bana uymaman en doğrusu tabi ki
Allah kalbine , cebine göre mesleğinde uzman iyi bir diyetisyen nasip etsin kuzucum.
Bende bugün öyle yapcam birazdan alışveriş de yaptım Hazırlık başlasın artık
Geçmiş olsun canım ödem ilacın şifa olsun

Hakkında hayırlısı olsun canım, hemşirelik herkesin yapacağı iş değil, ben yapamazdım, hastaların altından alması filan, pek benlik deyil

Hemen yapıyorum

Birde aslınsa tartı günü cuma olsa sanki iyi olur benim tahminim çünkü hafta sonları ben evde olmuyorum ya kızlar siz hafta sonları müsait oluyormusunuz yinede kaptanım daha iyi biliyor Elhan
Hafta sonu müsait olmadığın zaman cuma günü bildirim yapabilirsin lavişim. Arkadaşlarin çoğunluğu cumartesi olsun dediği için bu şekilde devam etme kararı almıştık. Ben de çoğunluğun kararına uydum benlik bir durum yok kuzum est.

Evetbaya guzel

Ben de simdi indirdim ortalama seyler girdim baya goruyorsun ne yedigini falan guzel bence kullanilabilir
Bende onceden diyetkolik kullaniyordum o uygulamada ayni sanirim ama kalori olcumu cok dogru degil insan ona takilinca yemesini iyice kisiyor ben ozamanlar 900 kalori aliyordum

Çok şükür halletmişsiniz Allah razı olsun sizlerden. Annecigine sağlıklı ömür nasip etsin.
Leyl35 yogunmus kankişim.

Ay pazara gittim alsaydim keske kabak icin gitmistim

Çok geçmiş olsun ablam
Bende de vardı koydum ocağa

Elhan cığım

Toparlayamıyorum kendimi. Motivasyonumu tamamen kaybettim. Düzen sağlayamıyorum. Hep beynimin bir yerinde geç kaldım, verdiklerimi aldım diye diye kendimi yiyorum. Tam diyorum ki olucak, başlıyorum. O mutlulukla aranıza dönmeye karar veriyorum çünkü burayı, enerjisini ve sizleri gerçekten seviyorum. Ama tekrar düşüyorum ve sürdüremediğim de sizi de germek istemiyorum. Bilmiyorum kendimi iyi hissetmiyorum. Yapmam lazım yapmalıyım ile yapamıyorum arasında ki kısır döngüye girdim. Mutsuzum çok Bulut bebeğim olmasa yataklardan çıkmayacağım o derece. Ama onun için günlük rutinlerimi sürdürüyorum tabi ki. Ama yorgun ve yorulmuş hissediyorum.

Ohhh ohh ganimetler şifa olsun bol eksiler olsun seninki 2 kabuk al 1 öde olmuş iyimiş
Çok şükür halletmişsiniz Allah razı olsun sizlerden. Annecigine sağlıklı ömür nasip etsin.
Leyl35 yogunmus kankişim.
Sağol kankişim Allah hepimizden razı olsun yaz sezonu geliyor leylos un yoğunluğu başlıyor iyi olsunda

Çok güzelmiş

Çok geçmiş olsun rabbim sağlık versin inşallah abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…