Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Menüm
Sabah
Yarım kase çorba
Öğlen
Yarım kase çorba
Bunlar bitmedi tabiki sadece midemi tutsun diye yedim.
Akşam ilaç içmeden önce tansiyonum düştü açlıktan bebeklere verilen küçük danone miydi ne ondan aldım yedim 3 minik kutu
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Şifa olsun canım inşallah dr ın dediği gibi yarına hafifler bu acın 🙏
Seviyorsan kefir de içmeye çalış pipetle falan bağırsak sağlığının yanında genel vücutta mikroplarla savaştığını okumuştum. Açlığını da bastırır 🙏 ama antibiyotikle alınıyor mu bilemedim

Şifa olsun canım inşallah dr ın dediği gibi yarına hafifler bu acın 🙏
Seviyorsan kefir de içmeye çalış pipetle falan bağırsak sağlığının yanında genel vücutta mikroplarla savaştığını okumuştum. Açlığını da bastırır 🙏
İnşallah tek temennim bu 🙏 kefir hiç sevmiyorum ben ya sadece çilekli filan olanları seviyorum oda çok şekerli

Bugün pek aktif olamadım, Günlük 2.5 litre su✅
Uyanınca ılık limonlu su
Kahvaltı: 1 yumurta 4 zeytin 1 dilim peynir çeyrek yarım buğday ekmeği
Öğlen arası yoğurtlu baharatlı Salatalık
Akşam 4 Kaşık pilav 4 Kaşık kuru fasulye bolca salata
Mthn83 Mthn83

IMG_20240519_225830.jpg

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:24
BOYUNUZ:1.62
KİLONUZ:75
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev Hanımı
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hamilelik-Lohusalık
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Eski kıyafetlerimi tekrar giymek, hamilemisin lafından kurtulmak daha 1 sene oldu doğum yapalı🤦🏼‍♀️(çevre baskısı), sağlıklı güzel bir yaşam

Benide aranıza Alırmısınız Teşekkürler 🥲, 3 gün önce tartıldım 75 çıktım ve şok oldum anı kararla artık diyete başladım 🥲😅, 1 buçuk yaşında bebeğim var, dışarıda yürüyüş yapamıyorum ama evde 10bin adımı tamamlamaya çalışıyorum sporla birlikte, diyete başladım 3 gün önce, pazartesi inşallah tartı fotoğrafı atabilirim 😊
Hoşgeldiniz umarım biran önce istediğiniz kiloya kavuşursunuz

X