Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Evet kuzum duzensız bi beslenme eşimin fuar haftası da anca normalde de 7 de gelıyor zaten benım aksamlar 7-8 arası oluyor genelde kuzum

Sağol canım Ay hadi İnşallah canım
Emeğinin karşılığını alırsın inşallah
Stres yapmamaya çalış ama elinde değildir bilirim.
Hangi bölüm atama için giricektin sınava canım.
Kendi bölümümden yaştan kaybediyorum genel olana gireceğim
Günaydın canım maşallah güzel adımlar
Günaydınnn
Günaydın canısı
Günaydın canım
Günaydın can kaptan
Yok kaptanım ara vererek tamamlıyorum bacaklarım hiç zorlanmıyor ama fıtık mecbur bırakıyor dinlenmeye
Günaydınnn
Günaydın hanımlar dün akşam yazamadım nasış gidiyor?
25.04.2024

Sabah 08:00

1 hş yumurta

5 zeytin

1 domates

Yarım salatalık

1 dilim kepek ekmeği

Yeşil çay

Öğlen

4 kaşık bezelye yemeği
Günaydın canım çok az olmuş biliyorum bebeğin küçük ama 1-2 salatalık bile olsa yemeye çalış
Günaydın herkese
Günaydın Leeeyylllaaaa
günaydın kızlar
Günaydın jasmin
Günaydınlar hanımlar
Günaydın ablacım
Günaydın abla hayırlı cumalar

Günaydınlar canım sağol

Günaydınlar herkese bugün iyi tarafımdan kalktım diyebiliriz.Kedilerimden en küçük olanı kızgınlığı girmiş henüz erken ama girmiş iste onun bağırmasina uyandim
Yine bir kısırlaştırma operasyonu bizi bekliyor anlaşılan
Kendim için birsey yaptım Zumbaya yazıldım bu akşam başlıyorum insaAllah
Akşam exden çok saçma duyumlar alıp çok moralimi bozdum ama sonra o bozuklukla zumbaya yazılmaya karar verdim
Beni ancak çılgınca dans edip spor yapmak kendime getirir
Hepinizi öpüyorum cansiniz

ex sana ulaşamadıkça seni çıldırtmaya çalışıyor benim anladığım, aynen devam ulaşılmaz olmaya, tahminim hak ediyor çünkü

bak her şerde bir hayır vardır ne güzel o sinirle zumbaya yazılmışsın yürümekten sonra tek sevdiğim spor zumbadır, ben de keşke zaman ayarlayabilsem de gitsem çok istiyorum

Eve bence hava geçişlerinden kaynaklı canim Karadeniz' de yaşıyorum artık ne kadar güneşten faydalanirsak o kadar etkili dün mesela iyiydi hava bugün bulutlu ama aşırı sıcak

Evet aynen canim sonuna kadar hakediyor çıldırın bol bol
Bende açık havada yürüyüşü çok seviyorum zumbada insan tüm stresini atıyor evde yapıyordum ama böyle kalabalıkla bağırıp çağırıp dans edesim var

açık havada yürüyüş benim de favorimdir, hiç sevmem spor salonunda yürümeyi

zumba çok eğlenceli ya, ben de evde yapıyordum bir ara ama tek başıma sıkıcı oluyor

tepine tepine yap zumbanı, at bütün negatif enerjini üzerinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…