Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Oyy neden canım zeytin ağacı yaprağı çayı denedin mi hiç
Nasıl oluyor Google den mi bakayım bilmiyorum bakayım bir sağol
Neden oldu acabaa
Gecmis olsun
Şubatın 28 inden beri tansiyonla uğraşıyorum. artık bir aydır ilaçta kullanıyorum yeni başladım o yüzden herhalde dalgalanmalar oluyor. Birde tam tekrar Dr. Gidip kendimi iyi hisediyorum ilacı içmesem Olurmu diye sorasım var dı 2 gün içmedim yine yükseldi

Pasta yüzünden diger gün +500 olmuş tum onu verebildim anca ama önümde daha bir gün var onuda yapamıyorum çünkü hafta sonralarım gerçekten dolu geçiyor bugün tartıldım yne

Şimdide wc yok yine 66 yapıştı yakama
Sabitim
66.600
Elhan Mthn83

Eklentiler

• Screenshot_20240426_115746_com.chipsea.btcontrol.en.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 17
Canım tansiyon ilacını kafana göre kesme olur mu lütfen beni korkutan bir durum. Zeytin ağacı yaprağı çayı tansiyon düzenlemeye destek oluyor, yürüyüş ve kilo vermekte iyi geliyo. Peki stresli dönemlerin çok muydu ya da bin tek vs sorunun var mıydı. Annem ve babamda yıllardır, eşimde de var tansiyon. İçim dışım tansiyon oldu

Boyun kaçti senin

Teşekkür ederim evet stres büyük etken zaten 28 şubatta acilik oldum dil altı serum filan verdiler. sonrada kardiyolojiye gitmeye başladım tahlil tetkiklerim hala sürüyor Dr. Raporlu ilaç verdi yüksek tansiyon iç organlara zarar verir dedi öyle işte …

Tansiyonlularla yaşamak zor benimde rahmetli kayınvalidemin tansiyonu çıkardı uğraşırdık

Geçmiş olsun bu zeytin yaprağını bende duymuştum bir araştır yüksek tansiyona iyi geliyır

Çığlık terapi candır arada çığlık da at iyi geliyor ben evde bas bas bağıramayınca yastığa gömüyorum yüzümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…