Eliptik bisikleti olanlar haftanın beş günü yapmaya var mısınız?

ben 5 veya 10 dk yapıp ara veriyorum tekrar yapıyorum toplamda anca 30 dk yapabiliyorum. akşamları 1,5 saatte yürüyüş yapıyoruz eşimle. bacaklarımda derman kalmıyor ama hergün biraz daha rahat yapıyorum ama

her gün 40 dk ile eliptiğe devam ediyorum..hiç de zor gelmiyor artık bana 40 dk yapmak, aksine çok basit geliyor :) 1 saat bile yapabilirim ama abartmıyim, zararı var mıdır acaba 40 dk yapmanın ?

bu arada canım ben callentics videosu arıyorum 21 günde yapılıyormuş..bana yardımcı olabilir misin acep ?

her gün 40 dk ile eliptiğe devam ediyorum..hiç de zor gelmiyor artık bana 40 dk yapmak, aksine çok basit geliyor :) 1 saat bile yapabilirim ama abartmıyim, zararı var mıdır acaba 40 dk yapmanın ?

bu arada canım ben callentics videosu arıyorum 21 günde yapılıyormuş..bana yardımcı olabilir misin acep ?
zararı olmaz cnm zaten yağ yakmaya 30dk dan sonra başlıyorsun
callannın topiğinin son 15 sayfasına bak orda link vardı cnm

Benimde var evde eliptik bisikletim ben bir ara çok kilolu olduğum zaman hırslanarak 90-100 dk ya bile çıkıyodum ama o zaman basenler tabi 109 cm di teyzemin bana o vücudunun hali ne olmuş her yerin pörtlemiş demesine ve etrafımdakilerin sözlerine hırslanarak tam 90 bazen 100 dk bile çıktığım oluyodu.1 hafta içerisinde gözle görülür bir incelme olmuştu.Tabi ben kreatin tableti alıyodum o spordaki performansı artırıyodu yorulduğumu bile anlamıyodum.tabi şimdi 15 kilo verdim ama kilo almaya müsait bir yapım var sıkılaşmam gerek.spor yapmaya üşengeç olduğum için canım isterse yapıyorum.bir müddet sonra sıkılmaya başlıyorum.şimdi tekrar başlayacam yarım saat bisiklet yapsam yanında da platesle beraber sıkılaşmış olurum.

kızlar merhaba, ben de dün aldım. artık benim de eliptik bisiklet, twist ve dambblelarım var. ama perşembe günü elime geçecek sabırsızlıkla bekliyorum. sonrasında ben de size katılacağım:KK70: benim sadece 1-2 kilo fazlam var onun dışında sadece sıkılaşmak istiyorum. onun için her gün 15-20 dakika yapıcam şimdilik yeter, belki sonra çoğaltırım ben de. sizlere de kolay gelsin

topiği yeni gördüm bende katılmak istiyorum kimsecikler kaldı mı buradaaa :KK5:

her gün 40 dakika çok değil mi ya? arkadaşıma spor hocası 2odakikadan fazla yapmayın menisküs olabilirsiniz demiş:KK52:

her gün 40 dakika çok değil mi ya? arkadaşıma spor hocası 2odakikadan fazla yapmayın menisküs olabilirsiniz demiş:KK52:
o normal kondüsyon bisikleti için geçerli canım eliptikte öyle bir sorun yok çünkü yük direk dizlere binmiyor tüm vucuda dağılıyor.fayda sağlamak için 40 dk ideal zaten vucut 30 dk dan sonra yağ yakmaya başlıyor..

ben de ev taşıdım yoğundum bide callan,plates yapıyorum.tam anlamıyla dinleyeyim arada yapmaya başlayacağım bisikleti de

o normal kondüsyon bisikleti için geçerli canım eliptikte öyle bir sorun yok çünkü yük direk dizlere binmiyor tüm vucuda dağılıyor.fayda sağlamak için 40 dk ideal zaten vucut 30 dk dan sonra yağ yakmaya başlıyor..

ben de ev taşıdım yoğundum bide callan,plates yapıyorum.tam anlamıyla dinleyeyim arada yapmaya başlayacağım bisikleti de

anladım, dediğin doğru. ben henüz 40 dakikaya çıkartamadım yavaşa yavaş ilerliyorum. 5le başladım şimdi 10 dakika yapıyorum. sonrasında da twist 5 dakika. 5 dakika da mekik çekiyorum, elimde dambblelarla. yetiyo şimdilik

hah evet aynı şeyi söylecektim ben de tam bu alet dizleri zorlamaması ile biliniyor...

canım ben yapıyorum hemen hemen hergün 40 dk..ama bu topik aktif olmadığı için kendi topiğimdeyim ben :KK66:

ben de her gün düzenli olarak devam etmek istiyorum senin topiğin linkini de verir misin acaba???
doğru aslında vücudunun her tarafı çalışıyo

eliptik bisiklet yüzmede çalışan bütün kasları çalıştırıyor kondisyon bisikletinden çok çok yararlı kondisyon sadece bacaklarda aktif :97:

kimse gelmemiş ben rapor veriim 30dklık eliptik bisikletimi başarıyla sonandırdım :KK1:
destek olacak arkadaşlar.............

kızlarrrr bu gün geldi eliptik bisikletiiim Kettler aldım ben. alman markası çok sağlam bi firma. curos m benimki. 15 dk 2 set yaptım, 3 e tamamlıcam . ilk günden zorlanmıyım sonra tutulurunm dıye boyle yapıyorum sımdılık :KK8:

herrr gün sabah aksam hatta öğlenleride yapcam incecik olcam :124: 169 cm 63 kiloyum hedefim 57 olmak hatta hayal bu ya 55 olsam keşke :KK52:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benimde eliptik bisikletim var bende sizinle spor yapmak istiyorum.ama kimseleri göremiyorum.artık kimse yapmıyomu.ben sabahlarımı yoksa akşamlarımı yapma konusunda kararsızım sizler ne zaman yapıyosunuz ve kilo verebildinizmi.hadi gelin tekrar hep beraber yapalım.ben düzenli yapmaya çalışıyorum şimdilik.

kızlarrrr bu gün geldi eliptik bisikletiiim Kettler aldım ben. alman markası çok sağlam bi firma. curos m benimki. 15 dk 2 set yaptım, 3 e tamamlıcam . ilk günden zorlanmıyım sonra tutulurunm dıye boyle yapıyorum sımdılık :KK8:

herrr gün sabah aksam hatta öğlenleride yapcam incecik olcam :124: 169 cm 63 kiloyum hedefim 57 olmak hatta hayal bu ya 55 olsam keşke :KK52:

börtü arkadaş merhaba bende sabah akşam 20 dakika yamak istiyorum sen hangi saatlerde yapıyosun söyleyebilirmisin.bende kılo vermek istiyorum artık.çok kararlıyım birbirimize destek olalım

kızlar ben akşamları saat 9 gibi 30 dk ya da 40dk olarak yapıyorum hemen hemen her akşam..
sauna şortumu da giyiyorum..acaip terletiyor..siz neler yapıyorsunuz ?her gün yapan var mı ?

X