Ella aldım kanda gebelik testi yaptırdım hamile miyim ?

Iliskiden 20 gun sonra sonucunuz sifir çikmiş. Zaten iliski de olmamiş hamile degilsin. Cinsellikden once acaba vucudum nasil çalisiyor diye bi araşdirma yapjn. Çunki hergun binlerce yavrucak dunyadan nasibini almadan hayatdan kopariliyor. Araşdirin. Korunun. Gobegin uzerine dusen spermden hamile kalirmiyim diye korkacak kadar bilmiyorsan bu işleri o zaman da girme bu işlere . tavsiyedir
Dediğiniz gibi göbeğimin üstüne düşen spermden şüphelenmiyorum temasta bulaşmış olacağından şüpheleniyorum bunun saçma olduğunu düşünüyorsanız başka yanıtlarda bu şekilde hamile kalan ve haberi bile olmayan diğer kadın arkadaşımıza bakabilirsin böylelikle alay konusu haline getiriliyor mu anlamış olursunuz çok bilgilisiniz ki madem size bundan korkmam bilgisizlik gibi geliyor o kadın Meryem anaydı da durup dururken mi oldu? Yavrucak diyorsunuz fakat dünyadan nasibini alamamış diye kendi ağzınızla söylüyorsunuz 2-3 ay geçmediği takdirde bir organı bile mevcut olamayan bir oluşumdan ibaret oluyor ama bu böyle olduğu halde insanların hayatlarının bozulması uğruna dünyaya getirilmesi zorlanabiliyor bu şekilde de evet gerçekten doğacak olan bir çocuğun hayatı kararıyor.
Hamile kalmak için illa içeri boşalmak gerekmez .Eğer senin yumurtlama gününse ve vajinaya sperm ve zevk suyu geldiyse hamile kalma ihtimalin var.evet düşük bir ihtimal ama sperm hareketli ve vajinaya bulaştığında içeri girmesi çok kolay . Şanslı spermse malesef yumurtayla karşılaşıp döllenir. Bende tam böyle hamile kaldım ve haberim bile yoktu . Hatta içim öyle rahattı ki ne hamilesi boşalma olmadi diyordum adet günüm geldi geçti stresten vs. Sandım ama 11 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Çok tuhaf gelmişti ebeyle konuştuk ve illa boşalma olmasına gerek yok sperm dışarda bile yaklaşık 30 dk yaşayabilir ve vajinaya değdiğinde hamile kalma ihtimalin olabilir. Bu ilk serüvendi. Ikincisi ise ella ile korundum .ya yumurtlama zamanım değildi yada ilaç gerçekten ise yaradı ama bu seferde boşalma olmamıştı ama ilaçtan sonra adet gecikmesi gibi bir durum asla yaşamadım. Test kiti alip evde mutlaka yap . Isini sansa asla birakma .gecmis olsun
Teşekkürler cevap için ben ne olur ne olmaz diye diğer günü hemen ella kullanmıştım etkisi olur mu ella işe yarar mı zaten o bölgeye boşalma olmamıştı

Dediğiniz gibi göbeğimin üstüne düşen spermden şüphelenmiyorum temasta bulaşmış olacağından şüpheleniyorum bunun saçma olduğunu düşünüyorsanız başka yanıtlarda bu şekilde hamile kalan ve haberi bile olmayan diğer kadın arkadaşımıza bakabilirsin böylelikle alay konusu haline getiriliyor mu anlamış olursunuz çok bilgilisiniz ki madem size bundan korkmam bilgisizlik gibi geliyor o kadın Meryem anaydı da durup dururken mi oldu? Yavrucak diyorsunuz fakat dünyadan nasibini alamamış diye kendi ağzınızla söylüyorsunuz 2-3 ay geçmediği takdirde bir organı bile mevcut olamayan bir oluşumdan ibaret oluyor ama bu böyle olduğu halde insanların hayatlarının bozulması uğruna dünyaya getirilmesi zorlanabiliyor bu şekilde de evet gerçekten doğacak olan bir çocuğun hayatı kararıyor.

Teşekkürler cevap için ben ne olur ne olmaz diye diğer günü hemen ella kullanmıştım etkisi olur mu ella işe yarar mı zaten o bölgeye boşalma olmamıştı
Canım testin negatif çıkmış üstelik kan testi . Eczane gebelik testi olsa neyse belki şaşar derimde kanda çıkmaması imkansız. Ama adetin çok gecikmiş. Ilişkin üzerinden ne kadar geçti. Yumurtlama döneminde ilişkiye girmediginden eminmisin elmaya rağmen hamile kalanlar var .vücudunu bilmiyorum ama kekik cayi öneririm 2 3 gün günde 2 kere iç adet söktürür.

Canim bende yumurtlama günümde böyle hamile kaldım 🤗gerçekten allahın bir mucizesi olmaz diye bisey yok . Raabbim isteyen herkese nasip etsin .çok garip gelmişti bana da ama araştırdıkça öğrendim. Ihtimal çok düşük ama oluyor
Yaa çok ilginç gerçekten çok şaşırıyorum ama Allah verdi mi veriyor işte canım Allah herşeyin hayırlısını versin

Merhaba reglimden 1 veya 2 gün sonraydı sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım vajinaya girme asla olmadı ama bulaşma olacağından zevk suyundan vs şüphelendik ertesi gün ella kullandım ve 20 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ama 0,0 çıktı fakat hala regl olmadım normalde de düzensizdi reglim ama bu sefer çok korktum olmaz diyen kadar olur diyen de var danışabileceğim kimse yok bir sürü bilgi kalabalığıyla doldu kafam ella da ağır geldi vücuduma da psikolojik olarak da hem hapın etkisi hem yaşadığım korku üstelik yaşım henüz 19 nasıl oldu bu inanın anlamıyorum gerçekten psikolojim alt üst oldu sürekli olabileceğini düşünüp nasıl kürtaj yaptıracağımı düşünüyorum kimseyle paylaşamıyorum bunu lütfen yardımcı olur musunuz?
Bak bende aynısını yaşıyorum adetimin son günü sürtünme ile ilişki yaşadık bakireyim boşalma olmadı sadece zevk suyundan şüphe ettim ve 20 saat sonra ella aldım daha sonra 11.gün 33.gün 39.gün 42.gün 49.ve 54.gün farklı hastanelerde kanda gebelik testi yaptım hep negatif ayrıca adetlerim 40-50 günde bir oluyordu pco tanısı koydu doktor adet söktürücü ile son adet tarıhımden 43 gün sonra adet oldum bu kan testlerinin üçü adetten sonra yaptırdım ıkı defada ultrasona girdim son girdiğim ultrason ilişkiden 62 gün sonraydı şimdi ise ikinci adetimi bekliyorum ama yine çok korkuyorum keşke kendımıze bunu yapmasaydık iki ayım zehir oldu olmasada devam ediyor zaman geçtikçe durumumu paylaşırım

Bak bende aynısını yaşıyorum adetimin son günü sürtünme ile ilişki yaşadık bakireyim boşalma olmadı sadece zevk suyundan şüphe ettim ve 20 saat sonra ella aldım daha sonra 11.gün 33.gün 39.gün 42.gün 49.ve 54.gün farklı hastanelerde kanda gebelik testi yaptım hep negatif ayrıca adetlerim 40-50 günde bir oluyordu pco tanısı koydu doktor adet söktürücü ile son adet tarıhımden 43 gün sonra adet oldum bu kan testlerinin üçü adetten sonra yaptırdım ıkı defada ultrasona girdim son girdiğim ultrason ilişkiden 62 gün sonraydı şimdi ise ikinci adetimi bekliyorum ama yine çok korkuyorum keşke kendımıze bunu yapmasaydık iki ayım zehir oldu olmasada devam ediyor zaman geçtikçe durumumu paylaşırım
Bende 2. Kez kan testi yaptırdım ve ultrasonla bakıldı hiçbir şey yoktu adet söktürücü kullandım ve adet oldum ama öyle böyle değil ve epey büyük pıhtılar çıktı içim rahatladı o skrada ama hala düşünüyorum çünkü gerçekten korkuyor insan seni çok iyi anlıyorum ama eminim yoktur adet olup olması mümkün görünmüyor ve ben adet olduktan sonra vücudumdaki nerdeyse bütün sıkıntılar geçti

X