Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu

selin beni cok pis gaza getirdin:KK71:hemen bgn koyuluyorum ise ben de kuruyorum. aynen millet saglik icin iciyormus arastirdim ben de . bol suyla icinde sikinti olmaz. 15 gun sonra gorusurz.
Cok sevindim hep birlikte veririz INSALLAH ayin 17 sinde toplam kac gitmis yazacagm :))

20160412_090925-1.jpg
tursu rengi arkadaslar tabi ben 1 ay oldu kurali giderek rengi yesil oldu yesil olmasi iyimis basta korktum ama kullandigim sirke yi evde yaptim sarimsak taskopru temizlerken bicak kullanmadim icine metal sokmadim

:KK66:kavanoz u yeni degistirmistik bulanik duruyor simdi bu kadar degil :)
Merhaba canım.ben de 2-3 ay önce yapmıştım turşuyu.ama elimdeki sirke sınırlı olduğu için azıcık yapabildim. 1 hafta ancak yeter yani bana. Ama benim tursumun renginde bir değişiklik yok. Sirke aynı renkte.yanlış mi yaptım acaba.sarımsağı da bol oldu sanki. Tekrar yapmayı dusunuyorum.bu arada kaç kilo verdin bu güne kadar?

ya ben icemiyorum bu seyi ondan yazmadim. karatay diyeti yapiyorum. magnezyum dvitamini ve omega 3 aliyorum. k2 vitamini de. kahvaltida seker ve ekmek yemiyorum. aksam 8 den sonra bisi yemiyorum. gunde 300 bazen 200 gr gitmeye basladi bu ara baya iyiyim. bu sekilde devam edicem. son 3 kilo kaldi onu da yavas yavas 1 aya veririm insallah. bence metabolizma hizlandiran seyler sabah ac karina su icmek, magnezyum ve turk kahvesi. bana bunlar yariyo. bu arada hasimotoyum yani tiroitlerim az calisiyo.

Millet ben elma sirkeli sarimsagimi hazirladim. 5 gundur bekliyor. 11inci ya da 12 gun kullanmaya baslasam olur mu yoksa illa 15 gun beklemesi sart mi?

Merhaba kizlar araniza yeni katildim ben evlenmeden onçe 47 kilo idim hamila kaldim doguma girerken 74 dim diet yaptim 20 kilo gitti kaldi 7 kilo oglum şu an 1.5 yaşinda kalan kilolarim yapişti kaldi

kızlar pet şişeye kursam olur mu veya iki üç kavanıza bölerek yapsamm. 1buçuk lt kavanoz yok evde pet şişe var anca veya ufak 500lük kavanozlar var nasıl yapsam

kızlar selam ben 3 hafta boyunca düzenli yaptım ben de hiç bir etki yapmadı.
şimdi yoğurt soda limon kürünü deneyeceğim.

merhaba bişey sorucam bu turşuyu sarımsaklarıyla beraber mi içiyoruz yoksa sadece suyunu mu şişenin dibinde duruyo sarımsaklar sonuçta bendeyarın başlıycam allah nasip ederse kullananlar faydasını gören var mı yardımcı olur musunuz

merhaba bişey sorucam bu turşuyu sarımsaklarıyla beraber mi içiyoruz yoksa sadece suyunu mu şişenin dibinde duruyo sarımsaklar sonuçta bendeyarın başlıycam allah nasip ederse kullananlar faydasını gören var mı yardımcı olur musunuz
evet sarimsaklariyla içileçekmiş ben yaptım ama içemedim sirkeyi hazır kullandım bide kendim yapıp deniycem

X