Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu

70 kilodan aşagıyım çalıştıgım için de gün içerisinde kullanamadım akşamları içiyorum sadece ama öle aşırı bi tokluk yaratmadı bende ama yine de eskisi kadar yemediğimi farkettim bu arada annem kurdu benimkini de yani sürekli kuruyor yaptıgı hazır sirkeye benzemez daha keskin bir tadı oluyor evde yapılanaın

merhaba bende bugün bu kürü hazırladım 10 gün sonra kullanmaya başlıycam inşallah lütfen sonuçları paylaşırmısınız :dua::dua::dua:

70 kilodan asagida isen iki öğün diye hatırlıyorum yukarıda isen 3 öğündü galiba
Annem evde yapmış ama tadı hiç hazır sirkeye benzemiyor sizinki öylemi yoksa annemin ki daha olmamış mi
kürü kullanıyormusunuz acaba bu içindeki sarımsaklar dibine çöktü onlarla birlikte mi içicem yoksa sadece sirkesinden mi içmeliyim

Kürü ben hazır sirkeden yaptım içemedim şimdi elma sirkesi evde yapıyorum bide öyle deniycem ama daha sirkem olmadi sarimsağinida yenecek diye biliyorum

Merhabalar sarimsak kürüne bende basladim bugun hazir sirkeyle yaptim 82kgyum.sonucunu sizlerle paylasacagim her hafta

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

X