Elti vi kv yüzünden huzurum kaçıyor

Arkadaşlar ben düğün salonundan bahsediyorum tabiki altınlar gelin damada teslim edilir düğün sonrası ancak salonda daha düğün hemen biter bitmez altınları verin gelinde dursun ne demek ben buna tepki gösteriyorum bi damat gelin evlerine girsin öyle teslim edilir ya da düğün ertesi sabahı altınlar teslim edilir gelin damada gider kasalarına koyarlar ya da yanlarında balayına götürürler buna kimse karışamaz.Ama daha düğün salonunda bu tarz hesaplar yapmak çok ayıp.İnsan kv ye kp e güvenmeyecek de küme güvenecek,benden tavsiye yeni evleneceklere ailesine güvenmedikleri erkeklerle de evlenmesinler
Evet ben de size katiliyorum sonucta dugunde insan ustunde tasiyamiyor paralari, altinlari faln...benin ustumdekileri kinada cantaya koyup teyzeme vermistin sanirm cunku oynamaktan cantayla ugrasamazdim sonra verdi bize, dugunden sonra da kime verdim hatirlamiyorum bile ama kendi aileme vermemistim cunku esimle kp saymislar esim getirmsti ama dediginz gibj ailesine bu kadar nasil guvensiz olunur ki? Ayrica kv si altin cantasi ben de dursun deyince gelim ya da damat cevap vermemis gelinin ailesinden biri cevap vermis ve kv kizmis ben olsam ben de kizardim yani gelin ya da damat dese tamam da aileye ne oluyor

Bir süre daha mesafeni bozma sana saygı duymayı öğrenecekler.Ne yaptıklarını ne söylediklerini merak etme eşinede sorma kimseyide engelleme storylerine devam et eşinle Eşin baskı yapmıyorsa sana birşey demiyorsa hiç umursama eve çağırayım moduna falan girmeyin.Barışma adımını evinize gelme talebini bırakın onlar size iletsin.Hep bu şekilde devan edecek değil ,elbet barışacaksınız şimdi ne kadar dik durursanız barıştıktan sonraki ilişkiniz o kadar güzel ve seviyeli olur.Eskisi gibi laf sokma vs gibi olaylara kalkışamazlar Ezilebilir sindirilebilir kadın olmayın ayrıcada oğullarınada çok kayda değer bişi söylediklerini sanmıyorum çünkü onuda küstürmek istemezler
Yada çok çok merak ediyorsanız kayıt proğramları var eşinizin teline ondan kurun ama bence gerek yok inanın boş muhabbettir yaptıkları

X