Eltimi sevgilimden kıskanıyorum

En iyi cevap
Hayattaki tek amacı evin gelini olup, eltiyle rekabete girmek. Çıldırmamak elde değil
Cumleyi okurken, bunun birilerinin hayali olmasi canımı o kadar yaktı ki... ne olacak kaynananın gözünde one geçince? Zaten sizi yarışta hissettiren bir kv, sen yokken seni, o yokken onu çekiştirir. Rabbim boyle gelin verecekse erkek evlat vermesin bana.
Yaslar da 20
İyi ki kizim yok diye iki rekat sukur namazi kilmaliyim sanirim.
Gelen kizlari geri cevirebilirim de cikip gidene bir sey de yapamazdim yani 😬😆
Bu yaşlardaki buldumcukluğu anlayabiliyorum, sevgilinin evine gider anası ile tanışır falan, bunları anlarım. Ama birinin sevgilisi gidip herifin anasının evini temizliyor diğer kardeşin sevgilisi ben giremedim bu kadar ailenin içine o giriyor diye kıskanıyor, hatta kıza elti sıfatı veriyor. 😱 Omen Tanrem.

Bu yaşlardaki buldumcukluğu anlayabiliyorum, sevgilinin evine gider anası ile tanışır falan, bunları anlarım. Ama birinin sevgilisi gidip herifin anasının evini temizliyor diğer kardeşin sevgilisi ben giremedim bu kadar ailenin içine o giriyor diye kıskanıyor, hatta kıza elti sıfatı veriyor. 😱 Omen Tanrem.
Yufkaciya kacanlara mi ozenmisler napmislar anlayamadim. Elti olak diye ölecekler. Meraklilar

Merhaba . Sevgilimi eltimden çok kıskanıyorum . Henüz tanışmadılar yüz yüze gelmediler . Fakat kız aileyle tanışmaya gidecekmiş ister istemez kızınnn resimlerini dahi görsün istemiyorum . Hani ard niyetle bakar demiyorum ama baksın incelesin görsün dahi istemiyorum . Biliyorum çok yanlış düşünüyorum ama engel olamıyorum bu düşünceme . Hani ya ailesi benden daha çok severse o kızı sevgilim benden uzaklaşır mı ? Ya da kız benimkinden daha güzel deyip uzaklaşır mı ? Bu düşüncelerimden nasıl kurtulabilirim?
Buram buram özgüvensizlik kokuyor

Yaslar da 20
İyi ki kizim yok diye iki rekat sukur namazi kilmaliyim sanirim.
Gelen kizlari geri cevirebilirim de cikip gidene bir sey de yapamazdim yani 😬😆
Analari bir bardak kaldir dese kapi carparlar,kac defa annesinden erken kalkip kahvalti hazirladilar acaba ELTILER:))
Sevgili anasina yarisa girdiler,banyodaki dokulmus killari temizlemek cookkk onemli cunki, kv kutsal kiliciyla sovalye payesi verecek,bu kacar mi :rolleyes:

Analari bir bardak kaldir dese kapi carparlar,kac defa annesinden erken kalkip kahvalti hazirladilar acaba ELTILER:))
Sevgili anasina yarisa girdiler,banyodaki dokulmus killari temizlemek cookkk onemli cunki, kv kutsal kiliciyla sovalye payesi verecek,bu kacar mi :rolleyes:
Gulerken sandalyeden dusenlere beni eklesinler 😀
Bu olumsuz oy seysi nedir arkadaslar,nedir diye tikladim,oy vermisim😂
Olumluya tiklasana elini kolunu sevdigimin 😂🤗🤗♥️

4 yıllık sevgilimle evlendikten sonra kaynımın sevgilisinin "kız adamı nasıl 1 haftada nikah masasına oturttun" demesi geldi aklıma 😂 kaynımı darlayıp zorla nikahıma gelmesi, kızın bana eltim diye hitap etmesi, kaynımın herkese işten arkadaşım diye tanıştırması fakat kızın 1 yil önce boşanan kaynımla 1,5 yıldır ilişkisinin oldugunu söylemesi sen o musun kız? Valla söyliyim kaynimin hic evlenmeye niyeti yok adam yeni boşandı, darlayıp durma adam ikide bir köye anasının yanına kaçıyor🤣🤣

X