Eltimin Davranışları Artık Beni Yormaya Başladı

Ayy sinsii Allah yardımcın olsun

Konuyu bir sene önceki ben açmış gibiaynı benimki de kayınvalidemle birlikte altlı üstlü oturuyor gözümün önünde bilerek bebeğini şap şap öperdi kayınvalidem yengenin yanında sevme demiş bunu bana söylemişti benim yüzümden bebeğini sevememiş gariban halbuki bebeğe tahammülü yoktu rabbim böylelerine fırsat vermesin tabi ne oldu sabrettim rabbim bana da evlat nasip etti hemen ardımdan 2.ye hamile kaldı..

maşallah Allah bağışlasın gerçekten bende artık gülerek hatırlayacağım zamanları iple çekiyorum :)

Önce yüzüne vurun yaptıklarını. Mesela bebek fotoğraflarını neden bana özel paylaşıyorsun? gibi ve kesin net olarak aranızı açın bu insanla.
Bazı insanlar kötüdür ve elimizden bir şey gelmez. Yapabileceğimiz tek şey uzaklaşmaktır.

Eltiniz kötü niyetli bir insan normal konuşarak bu sorunun çözüleceğini düşünmüyorum, ailenizin olduğu bir ortamda tersleyip kendinizden uzaklaştırmanız en doğrusu olacak gibi

Umursamayın hiç, adam yerine koymayın, durumlara bakmayın..

Ben eltimle sene de 2-3 defa bir araya geliyorum. Onda bile tahammül sınırlarım zorlanıyor. Yani sizin kadar sık görüşsem yaptığı patavatsızlıklara sağlam bir tepki ile olay cıkarır orada görüşmeyi keserdim. Siz gidince de inemez zaten öyle olursa. Ha diyelim ki indi hemen kalkar giderim.

Size özel durum koyduğunda koşun kv nize onun telefonundan bakın eğer sadece size açıksa bir araya geldiğinizde gülümseyerek herkesin içinde gösterin, durumu anlatın. Şöyle bir dağıtın ortalığı ondan sonra mesafe koyun
Bu iş güzarlıkları aklıma getirtip uygulatmakta teşvik edici olan kv me sonsuz teşekkürler

Eltinizle aranıza mesafe koyup, whatsApp'tan engelleyin. Size eltinizin bir faydası yok. Tam tersi zararı var.
Eltinizinengelleyin beni tek durumdan seçip bunları koyduğunu biliyorum diye içinizden geçeni yazıp engeli basın.ben eltimindurimdq engelledim kızlarını da.benimle ilgili paylaşımları görmesin istemiyorum .yüzyüze karşılaştığınızda aaa nasılsın falan filan bitti gitti aynı sinsi çünkü

Esin konuşsun madem.Durumu biliyor ve rahatsız oluyorsa.
Yani ben takmam,umursamadigim insanları duyup,onemsememe gibi bir özelliğim var.
Sana da tavsiye ederim.Konusup konuşup dursun.Bir süre sonra kendisi yorulur zaten.

Elti var diye kv ye gidip gelmeyi kesmem. Ulu orta hesap sormam, duygusallaşmam ama kesinlikle bir köşeye çekip dibine kadar yaklaşıp gözlerinin ta içine bakarak, ona söz hakkı tanımadan, sakın bir sesle: Sen de ben de evlat üzerinden beni yıkmaya çalıştığını gayet iyi biliyoruz. Sakın kendini aklamaya çalışma şimdi.. Kendinden bu kadar emin de olma. Beni yıpratmaya çalıştığın gibi gün gelir sen de yıpranırsın. İmtihanım gibi imtihan edilirsin. Değer mi?.. Kendine çeki düzen ver. İyiliğin için! der içeri geçerdim. Zerre vicdanı varsa, düşünür.. anlar.. düzelir? Allah herkesin kalbine göre versin.

çocuk konusu 3 yıl aynı duyguları yaşamış bişi olarak ne kadar hassas olduğunuzu anlıyorum.. ama böyle art niyetli olduğuna emin olduğunuz kişileri lütfen takmayın... herşey sizin beyninizde biter... görmeyin duymayın...
ben olsam cıkarım karşısına açık açık söylerim... iyi niyetliyim felanda diemez.. iyi niyetli biri durumlarda tek kişiyi seçmez..
ben açıkça onunla görüşmek istemddiğimi söylerdim

Wp durumundan (bir de eşine gizleyip) sana gönderme yapması yeterli zaten ne tür bi insan olduğunu anlamak için.
Eşinin yaşadığı hastalığı ve durumları bildiği hâlde bunları yapıyor ve hâlâ muhatap alıp konuşuluyor mu bu kadınla gerçekten?
Açıkça söyle bence de, sürekli neden bu konuyu açıyorsun ki diye boz, kayinvalidene gittiginizde gelirse yüz verme, onun dışında da görüldü at mesajlarına, bi zaman sonra herhalde keser.

6.5 yıl çocuk yapmadım. Onca sene insanları kırmadan ama tavrımı net koyarak o konuda öyle bi duvar ördüm ki onlara, herkese. Kimse soramadı yıllarca Ki benim olmuyor diye bi durum olmadığı halde sinir kat sayım artıyodu . Sizin hassasiyetiniz daha fazladır. Dan dan konuşun onunla. İyi niyetli değil

Sinsi ayol aaa seni yavaş yavaş tahrik ediyor delirip kavga çıkarmanı bekliyor sonra magdur edebiyatı yapacak

Herkesin yanında sana iyi davranmasının sebebi de ben iyi niyetliyim ben onu seviyordum ama o beni kıskandı falan diye herkesı kendine inandiracak ayyy evlerden Irak

Eşin konuşsun sende watsaptan engelle

Direkt yuzune soyleyip engelle wptan. Hatta herkesin icinde uyar. Saracak baskasini bulsun ne ici pis insanmis.

Whatsapp durumlarını sona alma diye bir özellik var eltinizin durumunu sona alın ve açmayın. Kendi kendine paylaşsın dursun. Onun amacı sizin görmeniz sonuçta siz açmazsanız durumlarını amacına ulaşamaz. Ekmeğine yağ sürüyorsunuz bence hem bakıyorsunuz hemde kp ve kv ye şikayet etmişsiniz o şimdi zevk alıyordur bundan. En iyisi yokmuş gibi davranmak. Whatsapp durumlarını açmayın mesajlarını da açmayın hatta. Eşinizin ailesine de özellikle mümkünse o evde yokken falan gidin. Karşılaşsanız bile baktınız çocuk konusu açıyor duymazdan gelin hayırlısı olsun diyip geçin böyle tiplere en iyi ceza umursamamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…