ELTİNİN dik kafalılığı ve cahil tavırları...

birde siz ne mezunusunuz ? :KK66: askeri ücret yazmanıza ve geleneklere körü körüne bağlılığınıza çok güldüm

Allah eltinize kolaylık versin. Eltiniz en doğrusunu yapmış. Cahil olan birisi varsada sizsiniz bence. Hiç sevmediğim şeylerdir yok elalem bunu dicek, yok ayıp olur şöle davran böyle davran. Kız her hafta köye gitmeye mecburmu. Bırakında kız rahat rahat eşiyle birlikte hayatını yaşasın.

o kadar yorum geldi ki hepsinin aynı yorumlardan olduğunu sezdim kimisi okumadan yorumlara göre cevaplamış falan allahtan korkum var benim onunla konuştuğumu hatta kaynanamı bırak zamanla kaynaşır adapte olur dediğimi yazmama müsade etmeden yorumlamaya süratle devam ediyorlar devam edilsin şu an girebildim ve cevplamaya vaktim oldu çalışıyorum çünkü okumuşta öle kıskanıyormusum kaynımı kıskanıyormuşum ne sacma söylemler bunlar acayip şekilde kınadım buradan böle yorumları ben eltime buradakiler hesi tanıdık sen ve ben dıştanız benimle sen gecinirsek bunlar bişi yapamaz dedim yok benim özelimi yazdığım şu anki bölümde ifşa eden dengesizler vs.vs.size yazmak istedimki ordakilerle muhattap olmaya gerek yok kimin cahil ve kimin terbiye sınırlarının hat safhada olduğunu izliyorum sadce daha yzaılacak cok şey var ama hadi birazda eliniz boş ya nasılsa birazda bu yorumdan sonra çapınızda eğlenmenizi istedim...

-------------------------

X