EMİ Mİ?PAMELA Mİ??

Gonca0707

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
904
553
34
Slm arkadaşlar benim bacak basen sorunum var vücudumdaki yağlar sadece orada birikmiş durumda ne yapmam gerekiyor bilmiyorum .. Chloe ting in. Çok çok övgüler alan 25 günlük challenge ini öle bite günde 1 saatimi ayırarak yaptım sonuç bacakta 1 cm incelme 2 kg düşüş.. daha kısa daha az zaman alan .. yada gerçekten etkili uzun olsa da.olur bir program arıyorum.cok fazla.yorum var kimine iyi gelen kimine gelmemiş .. boy 176-60 kg .. ölçülerin 85-68-90 alt bacaklarım in kalınlığı nerdeyse kalcamdan büyük .. bedenim tam istediğime yakın olmasına rağmen .. uzun zamandır çeşitli sporlar yaptım.. diyet değil de sağlıklı beslenme şeklinde ilerliyorum.. üst bacak alt bacak kalinligim.neredeyse aynı .. kiloluyken de aynıydı 29 kilo verdim hala aynı .. kalçadan belimden olan pantolonlarım bacaklarımdan çıkmıyor.. tamamen kas da değil yağ et üst kismim incecik .. çok orantısız duruyor .. spor salonuna gidemiyorum yoksa gidip daha birebir çalışırdım .. evde yapmak zorundayım.. ip atlamaya başladım . Etkili olur mu ?? Emiyi onerenler çok .. sana çok hafif gelir diyenler de var ?? Pamela bin birkaç videosunu izledim bana ağır gelecek gibi deneyenlerden öneri bekliyorum 🖐️🙌🌈🌟

X