emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Anqel,cok tesekkurler...yaklasık 3-4 ay once emre beye revızyon olan 2 arkadastan biri cok rahat oldugunu digeri ise cok agrısı oldugunu soyleyınce kafam karıstı.o yuzden sizden de fikir almak istedim.bu arada az once haberlerde bisey gordum.istanbulda ozel bi hastanede burun ameliyatı olan bi bayan hastane enfeksiyonu kapmıs ve bacaklarını kesmısler( hangi hastane acaba ya?? yusuf yusuf etmeye basladım ben :))

Rica ederim.içiniz rahat olsun gerçekten korkulaak bişey yok hiç bi sıkıntı yaşamadım ben:)Allah korusun benim ilk ameliyatımdaki doktorum devlet hastanesinde çalıştığı için özele gelmemişti.Orda bile bişey olmadı özellerde o risk çok daha düşük ama birazda olacağı varsa önüne geçilmez diye düşünüyorum ben.Üstelik Emre bey kendisi çok titiz zaten ..hiç korkmayın inş herşey gönlünüze göre olur

hatta o kadar rahattımki dikişlerimi unutup 5 gün sonra temizlik bile yaptım düşünün yani:))

Ayy arkadaşlar bende tırstım şimdi ameliyat olmakta. Bide özel hastanede virüs mü? Kafam karıştı şimdi çok korkmaya başladım. Zaten daha öncede bir diş yüzünden enfeksiyon kaptım günlerce hastanede yattım bütün yüzüm gözüm dağıldı gözlerim bile kapandı ve ameliyat oldum hemde canlı canlı hiç uyuşturmadan çok kötü günler geçirdim oyüzden yine çok korkmaya başladım

Arkadaşlar merhaba. Emre İlhan'a ameliyat olacağım. İstanbul dışından geleceğim. Nerelerde konaklanır? Otel, rezidans, öğretmenevi vs. tavsiyesi yapabilir misiniz?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

5 hafta önce revizyon ameliyati oldum Emre ilhana. 2-3 gün disinda herhangi bir Agrim olmadi. Hatta aldigim agri kesici öylece kaldi.tabii ki narkoz herkesde farkli etki yapabilir bu bunyenize bagli bende bulanti agri olmadi ama Annem 3 gün narkozdan bas agrisi cekmisti. Ameliyatlari yaptigi hastahane gercekten 7 yildizli otel havasinda herkes sizinle o kadar alakali ve ilgili ki enfeksiyon Virus aklinizin kösesinden dahi gecmez. Emre beyin ilgi alaka özverisini ise söylememe gerek bile yok, size öyle güzel güven asiliyorki kendinizi rahat hissediyorsunuz.

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

DİKiN arkadaşım bende senin gibi ameliyattan sonra kalıcak yer arıyorum emre beyin muayenesine yakın yerler bakıyorum öğretmen evlerine baktım doluymuş bizde şimdilik bir otel bulduk hem yeri güzel hem emniyetli bi yere benziyor fiyatıda uygun gibi . bende 3 gece kalıcam istanbulda...

Daikin: arkadaşım ameliyat tarihin ne zaman? Belki seninle aynı tarihlere denk geliriz. Benim 6 ğustosta ameliyat bende hergün kalıcak yer bakıyorum senin gibi bende İstanbul dışından gelicem:)

Slm daikin arkadaşım ben on gün kalamıyıcam gider gelirim en fazla üç gün kalabilirim yer olarak fiyatı uygun bir otel buldum orda kalıcam. Sakıncası yoksa sen hangi şehirde ikamet ediyorsun çokmu uzaksın istanbula? Ben hızlı trenle gidip gelmeyi düşünüyorum istanbula...

Thirteenmay2013: slm arkadaşım ben Eskişehir'de oturuyorum. Ankara'ya da sürekli gidiyorum orda diş doktorum var. Sende hızlı trenle gidip gelebilirsin kontrollerine bence...

Thirteenmay2013: slm arkadaşım ben Eskişehir'de oturuyorum. Ankara'ya da sürekli gidiyorum orda diş doktorum var. Sende hızlı trenle gidip gelebilirsin kontrollerine bence...

Hızlı trenle ne kadar yakın olur muayenehanesi acaba dilerim yakındır canım. Bu arada muayene ve ameliyat yerlerinin adresini bilen yazabilirse çok sevinirim. Teyzemde kalmayı düşünüyorum yakın mı bakayım..

Selamlar kızlar bende nasipse 2ay sonra ameliyat olacağım.
Muayehane istanbul anadolu yakası bağdat caddesi
Ameliyat ise live hospital avrupa yakası ulus da

Süreçleri siz de yazın bilgilenelim bir de son zamanlarda fotoğraf ekleyen yok[emoji17]

Canım ameliyat edilecek hastane liv hospital.avrupa yakasında Beşiktaş ulus'ta. Muayenehane'de Anadolu yakasında Bağdat caddesinde. Bostancı gösteri merkezinede yakın yani...

Arkadaşım bu arada hızlı tren Son durak Pendik galiba Bağdat Caddesiyle mesafe çok galiba bende orayı bilmiyorum işte

Tren açıldı mı acaba?pendik den bostancı ya tek otobüs le gitmek mümkün yarım saat sürüyor yaklaşık

Rudi.arkadaşım tren 25 Temmuz'da açılacak diye biliyorum. Inşallah açılır Pendik'ten Bağdat caddesine kesin tek otobüs ve ya minibüs varmıdır?bak şimdi merak ettim arkadaşım bunu öğrenmem lazım kontrollere gitmeyi hızlı trenle gitmeyi düşünüyorum ( eskişehir İstanbul ) arası 2 saat sürüyormuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…