Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Günaydın kızlar önceki gün oğlum aşı olmuştu iki gündür uykusuz huysuz geçti. Uykumu alamayınca hep bisküvi çikolata yemek istiyorum 😔
Sabah yine tarçınlı elme ekledim kahvaltıya
Sucuklu yumurta
2 kaşık lor
1/2 elma tarçın
Domates salatalık semizotu
1 yemek kaşığı biber kavurması
2 wasa

Dün Öğlen yeşil mercimekli salata ve akşam da yeşil mercimek yemeği yemiştim Baya tok tutuyor onlar
Bugün diyetisyen seansım var bakalım nasıl tatil sonrası yağ kas durumları

Eklentiler

• 6F0F7E76-6CB1-441C-8410-0C97CDA29C6B.jpeg
    6F0F7E76-6CB1-441C-8410-0C97CDA29C6B.jpeg
    179,5 KB · Görüntüleme: 24
  • 08BCFE14-39D5-4E3F-A056-FA6DB4F046C6.jpeg
    08BCFE14-39D5-4E3F-A056-FA6DB4F046C6.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 25
  • 55C46D09-60C9-4403-8C82-521CBC2E2DCF.jpeg
    55C46D09-60C9-4403-8C82-521CBC2E2DCF.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 21
  • 0806A0A7-EECE-44DB-A907-04E97A891BB5.jpeg
    0806A0A7-EECE-44DB-A907-04E97A891BB5.jpeg
    66,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 673E3678-BEAC-4D03-B910-E7A9E5697356.jpeg
    673E3678-BEAC-4D03-B910-E7A9E5697356.jpeg
    159,4 KB · Görüntüleme: 25
Selam kızlar iki gündür giremiyorum. Elim ile inyernetleri kapatalım dedik 🥰

58.0 ile inanılmaz sonuç yakaladım bu hafta evde aç gezince gerçekten kilo gitti yarın kıznkardeşimi istemeye gelecekler. Bugün börekler sarmalar havada uçuşuyor 😅

Günaydın kızlar önceki gün oğlum aşı olmuştu iki gündür uykusuz huysuz geçti. Uykumu alamayınca hep bisküvi çikolata yemek istiyorum 😔
Sabah yine tarçınlı elme ekledim kahvaltıya
Sucuklu yumurta
2 kaşık lor
1/2 elma tarçın
Domates salatalık semizotu
1 yemek kaşığı biber kavurması
2 wasa

Dün Öğlen yeşil mercimekli salata ve akşam da yeşil mercimek yemeği yemiştim Baya tok tutuyor onlar
Bugün diyetisyen seansım var bakalım nasıl tatil sonrası yağ kas durumları
Kahvaltı masana bayıldım 😋 bende yazlık dönüşü diystynme gidcgm. Listemi istersnz paylasirim tabi herkesin vücudu farklı ama ara öğünler gibi şeyleri örnek alablrz. Birbrmze fikir vereblrz 🤗🤗

Arkadslar tünaydın hepinize
Dün akşam epey yağmur yağdı sabahta aşırı rüzgar vardı yürüyüşe cikamdm. Oğlumu uyutup leslie yapacgm 50 dakika.
Var mı leslie yapan 😁😁😁

Kahvaltı masana bayıldım 😋 bende yazlık dönüşü diystynme gidcgm. Listemi istersnz paylasirim tabi herkesin vücudu farklı ama ara öğünler gibi şeyleri örnek alablrz. Birbrmze fikir vereblrz 🤗🤗
Tabi ben de paylaşırım isteyen olursa. Benim diyetisyenin listesi herkese çok geliyor aslında

Şuan rüzgar biraz durdu Leon'u uyutayim direk yürüyüşe çıkacağım.
Bu arada bahçemizin toprağı cok yumuşaktı bastım hoşuma gitti. Spordan sonra 5 dakika da Toprak Terapi yapacağım. Kendi evime gidince de artık parktaki minnacık çimene basarim sizlerde hoşunuza giderse enerjinizi alır 😍😍

Hepinize günaydınlar
Bugün 30 dakika yürüyüş ve 20 dakika leslie yaptim. Kahvaltıda pazar oldgu icin yarim kapali pide yedim çay içtim. Oglen ve aksami cok hafif yiyecgm insallah.
Haftada 1 kuymak yada ince hamurlu bisey yiyorum az. Siz de haftada 1 böyle kaçamak yapıyor msnz? 😁😁

Hepinize günaydınlar
Bugün 30 dakika yürüyüş ve 20 dakika leslie yaptim. Kahvaltıda pazar oldgu icin yarim kapali pide yedim çay içtim. Oglen ve aksami cok hafif yiyecgm insallah.
Haftada 1 kuymak yada ince hamurlu bisey yiyorum az. Siz de haftada 1 böyle kaçamak yapıyor msnz? 😁😁
Ben çok yapmamaya çalışıyordum ama bu ara çocuklarla arada tırtıkladım bu gün çok sağlam kaçamak yaptım 4 krep bir tatlı kaşığı Nutella ile(2-3 güne regl olacağım sanırım elma tarçın bugün kesmez beni)

Ben çok yapmamaya çalışıyordum ama bu ara çocuklarla arada tırtıkladım bu gün çok sağlam kaçamak yaptım 4 krep bir tatlı kaşığı Nutella ile(2-3 güne regl olacağım sanırım elma tarçın bugün kesmez beni)
Aslında regl öncesi yada reglde minik kaçamak yapsak daha makbule geçer değil mi 😂😂

Kızlar günaydın bugün bebeyle ilk seminer günümüz 😓 insanlar su maskeleri yüzlerinde doğru yere taksa da bizde rahatlasak artık , kahvaltı resmen atistirdim oğlan yesin de ben aç kalsam olur felsefesiyle bu şekilde giderse eririm heralde, iki haftadır annemdeydim yedim içtim ama çok şükür kilo artışı olmadı ,ben artık almıyorum ama veremiyorum da bakalım okula başlamak zayıflatacak gibi

Selam kızlar,

Bu sabah 1 bardak çorba içtim :)

Bugün ofiste ki yemekler
1 kepçe Mantar çorbası
1 porsiyon tavuk sote
1 kase göbek salatası

ara öğün
1 paket limonlu eti form bisküvi, 1 avuç fındık

Akşam
10 adet yaprak sarması yerim :)

200 kalori eliptik ile yakılacak.

Selam kızlar,

Bu sabah 1 bardak çorba içtim :)

Bugün ofiste ki yemekler
1 kepçe Mantar çorbası
1 porsiyon tavuk sote
1 kase göbek salatası

ara öğün
1 paket limonlu eti form bisküvi, 1 avuç fındık

Akşam
10 adet yaprak sarması yerim :)

200 kalori eliptik ile yakılacak.
Menü güzel sadece sarmayı evde olsaydn öğlen yeseydn daha iyi olurdu.
Bugün ben yarim saat yürüyüş yapbldm ancak yazlığa kaldrmstm eliptk bisikleti sen deyince aklıma geldi onu da koysam mi kapıda yapsam 😁😁 ama ellerim cok güçsüz sadce bacaklarla bakalm yapablr mym. Teşekkürler 😉😉

Menü güzel sadece sarmayı evde olsaydn öğlen yeseydn daha iyi olurdu.
Bugün ben yarim saat yürüyüş yapbldm ancak yazlığa kaldrmstm eliptk bisikleti sen deyince aklıma geldi onu da koysam mi kapıda yapsam 😁😁 ama ellerim cok güçsüz sadce bacaklarla bakalm yapablr mym. Teşekkürler 😉😉
Ben eliptik ile 5 kilo verdim çok faydasını gördüm cnm

Bu Sabah Filtre kahve
1 havuç ve bi tutam maydanoz yedim

Öğlen ofiste yemek:
1 kepçe mantar çorbası
1 porsiyon taze fasulye
Yarım dilim fırın makarna

Ara öğün
Sade Türk kahvesi
5 fındık

Akşam
muhtemelen yemek yemeyeceğim

200 kalori yakılacak.

Bu Sabah Filtre kahve
1 havuç ve bi tutam maydanoz yedim

Öğlen ofiste yemek:
1 kepçe mantar çorbası
1 porsiyon taze fasulye
Yarım dilim fırın makarna

Ara öğün
Sade Türk kahvesi
5 fındık

Akşam
muhtemelen yemek yemeyeceğim

200 kalori yakılacak.
Zaman olmadığı için mi kahvaltı az tuttun?

X