Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Günaydın Başkan hoşgeldin. Topla bizi hemen dağıttık iyice. Kahvaltıda baklava yedim 🙃

Ben salinca herkes de mi saldi 😅 bayram ve tatil benim ayarlarimi bozdu bir de velede yeni guncellemeler geldi ev almis basini gidiyor spor hak getire. Off kahvaltiya annemin recellerinden tatmayi dusunuyordum 🙄

11deki az uzun olmuştu bizim atak bol sabırdilrrim5
Aklima mont getirdin 😅 kendime eve oglana. Alisveris olsun da ne olursa
Aklima mont getirdin 😅 kendime eve oglana. Alisveris olsun da ne olursa olsun 🤣 tek kiyafet degil yani. Dun gece gunu saat alarak kapattim kendime 🤦‍♀️ asla da ihtiyacim yok 🙄
baharlık ince ceket ve bu sabah ezanla 😁mont aldım 😂 kendime zorla doğum gününde onun temasına uygun kıyafet almstm o kadar eşim alıyor bana genelde. Çünkü şuan aşırı kilolu oldgm icin kendime hiç bişey alasm yok.

Selam dünü ve bugünün kahvaltısını telafi etmeye çalışıyorum

Eklentiler

• F96423F0-434E-42B4-820C-5CE916E2E40B.jpeg
    F96423F0-434E-42B4-820C-5CE916E2E40B.jpeg
    183,1 KB · Görüntüleme: 19
  • AB35AA52-A306-4832-9C0A-4C9FA8F8868B.jpeg
    AB35AA52-A306-4832-9C0A-4C9FA8F8868B.jpeg
    166 KB · Görüntüleme: 24
Ben de saldım iyicene oğlanı taşırken diz kapağima bişey yaptım galiba menisküs yırtığı oluştu, sporu nasıl yapicam hiç bilmiyorum merdiven inip çıkarken bile sızlıyor squat denedim ama kalkamadım geri ,

Ben de saldım iyicene oğlanı taşırken diz kapağima bişey yaptım galiba menisküs yırtığı oluştu, sporu nasıl yapicam hiç bilmiyorum merdiven inip çıkarken bile sızlıyor squat denedim ama kalkamadım geri ,
Biraz dinlensn o şekilde ancak suda spor yapablrsn eğer ağrı hafiflmzse fizik tedavi hastnesine gdblrsn

Selam kızlar,

Bu sabah bir dilim kepekli ekmek üstüne vişne reçeli sürüp yedim yanında 1 bardak soğuk süt ile

Öğlen ofis yemeği:
1 kepçe yayla çorbası
1 parça tavuk baget fırında yanına 3 dilim patates alırım
1 tahta kaşığı kadar bulgur pilavı
1 kase kıvırcık salatası

Ara öğün
1 avuç çiğ fındık yiyeceğim

Akşam 19.00 gibi evde ızgara köfte var
3 tane yerim yanında 1 bardak ayran bu kadar yeter :)

200 kalori yakılacak.

kizlar benim kizin yumurta ve sut ile sut urunleri alerjisi varya bana nasil bi diyet onerebilirsiniz yine tikandim ne yesem bulamiyorum

kizlar benim kizin yumurta ve sut ile sut urunleri alerjisi varya bana nasil bi diyet onerebilirsiniz yine tikandim ne yesem bulamiyorum
Sabah menemen ve kahvaltılık
Öğle sebze yemeği makarna pilav
Akşam bakliyat , balık ,eğer alerjisi yoksa tavuk
Tatlı olarak irmik,kuru incir
Benim bebeğimde vardı böyle seyler yiyordum canım

Sabah menemen ve kahvaltılık
Öğle sebze yemeği makarna pilav
Akşam bakliyat , balık ,eğer alerjisi yoksa tavuk
Tatlı olarak irmik,kuru incir
Benim bebeğimde vardı böyle seyler yiyordum canım
Menemen yumurtasiz hali mi canim. Kahvaltilikda zeytin kaliyo geriye birde recel. Tesekkur ederim geri donusun icin. Hic ekmek tuketmeyeyim mi birde🙈🙈

Menemen yumurtasiz hali mi canim. Kahvaltilikda zeytin kaliyo geriye birde recel. Tesekkur ederim geri donusun icin. Hic ekmek tuketmeyeyim mi birde🙈🙈
Ekmek paketli olanlarda üzerinde yazıyor süt ürünü var diye , fırın ekmeği alıyorduk biz salatalık reçel şekersiz,fırında patates, bebek pankeki yumurtasız böyle şeyler yiyebilirsin ,suyla yulafi pişirip meyveyle ve cevizle yiyebilirsin ,vegan tariflere bak bir de onlarda da uygun şeyler oluyor

Selam kızlar,

bu sabah 1 dilim kepekli üzerine çilek reçelli ekmek yedim yanında 1 bardan ıhlamur

Öğlen ofis yemeğim:
1 kepçe süzme mercimek
1 adet karnıyarık
1 kase cacık dere otlu

Ara öğün:
2 parça havuç cezerye yanında sade kahve

Akşam:
1 kase yeşil mercimek yemeği

200 kalori yakılacak.

Kızlar merhaba yine bildirimler gelmedi ben de yoğundum ancak girdim. Bugün ilk defa aşure yaptım çok şükür bereketli oldu dağıttım. Hasta emzikli vb götürdüm insan seviniyor böyle olunca. Pazartesi bebek sünnet olmuştu öğleden sonra kontrole gittik. Şimdi de domates kaynatmaya başladım. 7 çarşambanın işi bi günde belim çatladı. Bereket kızımın bakıcısı arada oğlanı aldı.
Yarın tartı var ama ben almış olabilirim regl diye yedim yine

X