Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

selam kızlar

58.0 aynı kilomu koruyorum hiç almadım çok şükür. yeme düzenim bu şekilde devam ettikçe de almayacağım inşallah.
Çarşamba günü 57.90'ı sabah aç karna görmüştüm ama bir kereye mahsustu :)

Güncel kilom: 58.0

Bu hafta hiç iyi gitmiyor tatlı krizlerim tutuyor. Bakalım cumaya kadar biraz sıksam dişimi. Tartıda artı gördüğümde canım sıkılmasa
Bende de aynı canım gündüz süper akşamları bir tatlı krizi tutuyor sorma. Ne züber ne meyve kesmiyor autumnn autumnn kızacak ama Nutella kaşıkladım

Bende de aynı canım gündüz süper akşamları bir tatlı krizi tutuyor sorma. Ne züber ne meyve kesmiyor autumnn autumnn kızacak ama Nutella kaşıkladım

Geldim geldiiiim yakaladiim 😃

Esimin kardesinin nisani ve hazirliklari vardi kizlar hic giremedim simdi de aniden ay sonu dugunleri var. Zayiflamam lazimmmm. Yogun gunler geciriyorum. D vitaminimi bugun almaya basladim dogal bir yerden buldum. Herkese gunaydiiin.

Bi sure yardimci bayan almamaya karar verdim hem kendim yapacagik hem hareket etmis olacagim. Umarim basarabilirim.kisa zamanki planim 1 ay almamak. Uzun zamanki hedefim ise yilbasina kadar kendim yapmak. Umarim kendim yaparken de kilo vermis olurum. Acil plan yapmam lazim kendime. Yapilacaklar listesi epey kabarik.

Kızlar merhaba
Doğumdan beri özel spor hocası ile çalışmak istiyordum. Önce 40ım çıksın sonra pandemi derken kaldı. Cuma günü başlayacağız bakalım eve gelecek. Kilo vermek diyetsiz mümkün değil ama sporsuz da vücut toparlanmıyor. Karnım toparlansın ve kollarım güçlensiz istiyorum dedim. Pilates fitness yapacağım onunla haftada 3 gün

Gunaydin sekersiz günümun ilk günü. Insallah hasarsiz atlatirim ya. Bakalim nasil olacak. Dün aksam dondurma gömdüm yarin baslicam zaten diye. Ahh bu benn tam dayakligim🤦‍♀️
Sekersiz21gün instagram sayfasında ben de diyetisyen ile başladım motive edici paylaşımları var bak istersen canım.Ama haftasonu kayınvalidem aşure yapacak ve bizim için bekletti 😫 bozmak istemiyrm ama onu da kıramam.

X