Emziren anneler emzirme döneminde kilo verdiiz mi ??

Merhaba. Bende Aralikta dogum yaptim, 20 kg almistim, simdi hamilelik oncesi kilomdan 1 kg düşügum bile. Bunu emzirmrye bagliyorum. Cok hizli kilo verdim bende anlamadim. Ustelk kiş bebgi oldgu icn hep evdeydim, ona ragmen. Emzirin ama kilo aldirici degil, yararli besinler alin.

Genellikle sebze yemeği yiyoruö hamurdan ve aşırı yağdan uzak durmaya çalışıyorum aşırı su içiyorum hamileykende içerdim zaten gerçi 38 gün oldu daha tartılmadım

Genellikle sebze yemeği yiyoruö hamurdan ve aşırı yağdan uzak durmaya çalışıyorum aşırı su içiyorum hamileykende içerdim zaten gerçi 38 gün oldu daha tartılmadım

Yaau onca kilo aldk hamişlikte.. Kolay mi şıp diye vermk, sihirli değnek mi var ki? Tartilma zaten demoralize oluyosan. Ama unutmaki bi can dunyaya getrdik, kolay degil. Bu arada banada diyenler oldu "aa kilo almissin cok" ulan angutlar diyecktim. Hamileyim, yediklerim yaramadi bilmem farkinda misnz? Bosvern valla.. Anne olmk icin neler yapaiolarda, mevlam ol demio.

Yaau onca kilo aldk hamişlikte.. Kolay mi şıp diye vermk, sihirli değnek mi var ki? Tartilma zaten demoralize oluyosan. Ama unutmaki bi can dunyaya getrdik, kolay degil. Bu arada banada diyenler oldu "aa kilo almissin cok" ulan angutlar diyecktim. Hamileyim, yediklerim yaramadi bilmem farkinda misnz? Bosvern valla.. Anne olmk icin neler yapaiolarda, mevlam ol demio.

Orası öyle tabi anne olmak büyük bi lütuf ama işte insanlar sanki hepsi ir olmuş bebeği değil kendini beslemiş hamileyken diyorlarya sinir oluyorum hemde deli ediyorlar adamı

Orası öyle tabi anne olmak büyük bi lütuf ama işte insanlar sanki hepsi ir olmuş bebeği değil kendini beslemiş hamileyken diyorlarya sinir oluyorum hemde deli ediyorlar adamı
Ohooo millet nelerrr neler diyo. Ona bakarsan emzirirken bile "yutuyo mu, emiyo mu, tok mu acaba, doyuyo mu, kaka yapti mi, kilo aldi mi? " Vb
.. Bi cok soru sorup, gelen sutunun bile azalmasina sebep olanlar var.. Ben duymuyorum yada he he deyip, bildigimi okuyorum. Ben cumlelerinden, soylenenleri sineye cektgini anliorum. Sende ver cevabini, onlarin agzi varda senin yok mu? Yanlis anlama, tepkim sana degil, densizlere..

benım 27 kilo fazlam vardı 5 kilom kaldı ama veririz merak etme sen sadece ekmek yeme ve saat 5 den sonra sadece bitki çayları iç canım youtubeden zumbayı aç 50 dk olanı yaptığı hareketleri yap gör bak nasıl veriyorsun ellerini yanlarına birleştir sola sağ yanşara eğil yüz tane yap eğer yapamıyorsan eski vede kablo varsa onu ip yap yüz tane atla hergun fazlalaştır bende yardımcı olurum sana sende bana olursun canım
Ben emziremeye başaldım daha cok kilo aldım doğumdan 65 felan cıktım oldum 77/78 kilo sonra ama ben diyete başladığımda bebeğim 7 aylıktı bir hafta sonra gittim doktora süttümün kalitesini ölçtürmeye gayet iyi çıktı çünkü hep sebze yıyorum derin yanı kızım suanda 13 aylık ve ben halen rejim yapıyorum daha doğrusu tabağı doldurmuyoru

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba sütun kalitesi nasip olculugu nerede yaptirabilirim ölçümü saglik ocaklari yapiyormu acaba

Hepatit b si oluşta hamıleyım olan ve yaz emzirmen bu hastalıkla bas eden veya benım gıbı bas etmeye çalışkan kişiler lütfen yardım yeni hamıleyım ve hepatıt b çıktı emzıremıycekmıyım cocuk ya hasta olursa ne yapılan hamılelıgıme sevınemedım bıle bır aydır doktorlardayız bulantılarınız bır yandan ama tedavı ıcın net gerekiyorsa yapılan benım yaşadıklarımı taşıyanlar lütfen yardımlasalım

ben 55 ile hamile kaldım 68 ile doğuma girdim .. 13 kilo aldım toplamda.
normal doğum yaptım. doğumdan sonra ertesi gün tartıldım 62 kiloydum. bebeğim 3 aylık,şu an 59 kiloyum. 4 kilo fazlam var. yapışandan sanırım :)
benim bel yanlarında simidim var .. yaz da geliyor.. :KK36:

ben 62yle hamile kaldım 76yla doğuma gittim bebeğim 4 aylık şuan 58 kgyum..dahada vermek istemiyorum ama acil sıkılaşmam lazım sönmüş balon gibiyim:KK9:

Ben bayagi zayifladim hatta dogumdan bir hafta sonra kontrole gittigimde dr' um bile sasirmisti.emince bebekler gidiyor kilolar.bu arada kendinize eziyet etmeyin sutum olsun diye her onume geleni yemedim.sut icin bol bol sivi alin ozellikle rezene.gunde en ax iki bardak iciyorum sutum de gayet bol sukur.

Merhabalar doğuma 17kg alarak girdim. Oğluşum 4600gr doğdu. 1hafta sonra tartıya çıktım gözlerime inanamıyorum 17kg hiç gitmemiş kilolar olduğu gibi duruyor doktorumla konuştuk vücudum da ödem varmış acele etme sen emzir bebeğini zamanla gidicek kilolar ödemler dedi.
Dediği gibide oldu şuan bebeğim 3aylık 11kg uçtu gitti vede kg vermek için birşey yapmıyorum geceleri bile yiyorum:KK45:
Doğum yapmadan önce doktorum kiloyu kendine almamışın demişti doğru söylemiş:oha:

Canım 1 hafta önce 80 kiloyla doğuma gittim 16 kilo almıştım,1 hafta geçti 10 kilo verdim emziriyorum

Merhaba ... Ben hamilelik döneminde baya kilo aldım ve bu kilolar bebeğime değil bana kaldı kocaman göbeğim vardı 2.700 gram doğsu oğlum emzirme döneminde kilo veriliyormu ? Yada vermek içn yaptığız bişey varmı 9 kilo fazlalığım var yardımınızı bekliyorum
58 ile hamile kaldim 74 ile doguma girdim. Dogumdan sonra 68 falandim. Ve 6 ay bu sekilde gecti. Karnima baksan yeniden hamileyim sanirdin :KK43: 6. Aydan sonra kendiliginden gitmeye basladi kilolarim. Simdi oglum 20 aylik ve ben 59 kiloyum. Bu surecte hic diyet yapmadim sadece 8. Aydan sonra birazcik ekmegi kıstım ama asla ac kalmadim zaten kalamazsin da cunku zaten bilirsin çocuk emince insanin eli ayagi dokuluyor icin cekiliyor. Insallah sen de veririsin canim

Merhaba,hamileligimde 20 kilo aldım doğumdan sonra bol sıvı tüketimi ve emzirmemle birlikte hepsi gitti şuan eski kiloma geri döndüm

Merhaba ... Ben hamilelik döneminde baya kilo aldım ve bu kilolar bebeğime değil bana kaldı kocaman göbeğim vardı 2.700 gram doğsu oğlum emzirme döneminde kilo veriliyormu ? Yada vermek içn yaptığız bişey varmı 9 kilo fazlalığım var yardımınızı bekliyorum

dogumdan hemen sonra evde tartildim ve 10 kilo gitmisti.
geriye zaten 4kilo kalmisti, onuda 4 ayda verdim bebegimi emzirirken. (saglikli ve az sekerli beslendim)

X