Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Bana da ilk cocugumda ayva cekirdegini suda bellet jel kıvamına gelsin sonra sür posetle göğüs ucunu kapat dediler ki kapatinca mahvolmuştu. Siz kapatmadan deneyin malum acik yara cabuk iyilesir derler mutlaka havalandirın ben de hala.kalkan kullaniyorum havluya bile saramiyorum yara yok hassasiyet çok. Emzirme pozisyonunda bir sıkıntı olduğunu düşündürdü bana okudugum mesajlar. Anestol pomad 3 5 liralik bi krem benim acılarımı dindirmişti.. emzirdikten sonra sürün diger emzirme saatine kadar emer cildiniz boaey kalmaz ben hic silmedim. Eger siz tedirgin olursaniz kalkanları zaten kullanıyorsunuz emzirmeden once silersiniz bi sıkıntı olmaz acıyı tamamen dindiriyor.

Elinde olan kremlerden sür uçlarına küçük fincan gibi bir şey kapa emziriken aç ucunu sil ver

Balmumu iyi gelmişti eltime denediniz mi bilmiyorum ama bir araştırın nasıl yapılıyor falan diye.onunda çok uzun sürmüştü hiçbirşey fayda etmemisti en son bununla toparladı.

Lahana yaprağını hafif buharda ısıtarak yumuşatın göğsünüze koyun ohhh ne var ne yok düzeltiyor. Bende cok ıse yaradı en azından. Süt gelmiyor diye çekeleye çekeleye mafolmuştu sonra makinede süt sağarkende tuz biber oldu ama 1hafta uyguladım göğsümü temizleyip cok fayda etti. Bunu öğrenmeden öncede lansinohun göğüs ucu kremini kullandım hem size hem bebege zarar vermıyor yanı emerken bebegın agzına bulassa bıle sıkıntı yok ama bıraz pahalı mınnacık 10gr seye 55tl verdik ama ıse yaradı

Meme ucu aparatı gibi bişi vardı gümüş instagramda satılıyordu çok tavsiye ediliyordu denemedim ama belki ona bakabilirsiniz çok memnunlardı kullananlar

Domuz yağı sadece dini açıdan aykırı bir durum değil sağlığa da zararlı ben olsam kullanmazdım
18 aylıkken hala nasıl yara oluyor anlamadım dişiyle mi ısırıyor ?

Yurt dışından saf domuz yağı getirtebilirsiniz yada birinden muhakkak rica edebilirsiniz başka alternatif yoksa kullanılmasında zarar yoktur sanırım ama net bilmiyorum. Bu arada domuz yağı şeker hastalarının ellerindeki ayaklarındaki yaraları bile geçiriyor hemşire tanıdığım var o bir hastaya bir sürü ilaç verilmiş geçmemiş onu tavsiye ettiklerini duymuş adam kullanmış ve iz bile minimumda kalmış. Kullansanız bile iyice yıkamadan emzirmezsiniz size faydalı olacağına inanıyorum yanıklara da kullanılıyor ve minimum iz kalıyor

Geçen yıl bacağım kaynar suda yandı. Lazer epilasyona gittiğimde bakım uzmanı gördü ve domuz yagindan üretilen bir krem verdi. Iz kalmayacak dedi, ki geçecek gibi değildi.
Ama geçti kısa sürede toparladı.
Kokusunda bisey yok ama benimki direkt yağ değil tabi krem haline getirilmiş.
Işe yaradi bende. Bilmenizi istedim.

Geçen yıl bacağım kaynar suda yandı. Lazer epilasyona gittiğimde bakım uzmanı gördü ve domuz yagindan üretilen bir krem verdi. Iz kalmayacak dedi, ki geçecek gibi değildi.
Ama geçti kısa sürede toparladı.
Kokusunda bisey yok ama benimki direkt yağ değil tabi krem haline getirilmiş.
Işe yaradi bende. Bilmenizi istedim.
Direk yağ olanları yurt dışında satıyorlar bembeyaz ve düz sucuk gibi şekil veriyorlar etkileri gerçekten çok iyi bende çok araştırmıştım tanıdığım dedikten sonra direk kendisi daha da hızlı geçiriyor hafif eritilip sürülüyormuş

X