emzirirken pilatese başladım sizce doğru mu yaptım ???

minikmeleklerim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
210
0
kızlar bebğim daha 2 aylık karnım kaldı ve bikaç kılom 6 klio yani. pilatese başladım ufak ufak önceden de yapıodum ara sıra sizce süte falan bi etkisi olur mu yada yapan varmı benm gibi ...???:26:

normal doğum mu yaptın;?bence olumsuz bı etkısı olmaz.ebru şallı sütüm arttı bıle demişti.sporun hiç bizaman hiçbişeye zararı olduğunu düşünmüyorum.kaldı ki pilates.kendını zorlamadan yapınca ne sana ne sutune bi zararı olacağını sanmıyorum.

iyi yapmışsın canım.ben de 2 hafta oldu zumbaya ve kango jump a başladım.bebişim 4 aylık.haftada 2 gün akşam 45 dk filan yapıyoruz.kangoyu tavsiye ederim acayip zevkli ve bacak kalça karın sırt çalıştırıyor.zumba da dansla spor karışımı süper.sen de iyi etmişsin.moralleri de düzeltir spor mutlaka yapmak lazım

iyi yapmışsın canım.ben de 2 hafta oldu zumbaya ve kango jump a başladım.bebişim 4 aylık.haftada 2 gün akşam 45 dk filan yapıyoruz.kangoyu tavsiye ederim acayip zevkli ve bacak kalça karın sırt çalıştırıyor.zumba da dansla spor karışımı süper.sen de iyi etmişsin.moralleri de düzeltir spor mutlaka yapmak lazım

nerden yapıyosun onları?cd sı falan mı var?

evet canm ya bilgi verirsen sevinirim gerçekten spor çok güzel birşey ve insanın enerjisini artırıyor ve daha fazla tahammül gücü sağlıyor iki çocuk olunca malum ...

ben spor salonun gidiyorum haftada 2 gün akşamları.ama internette var görüntüleri.fırsatınız varsa siz de spor salonun gidin yoksa evde boşlarsınız.ben 3 çocuğu eşime bırakıp gidiyorum.zaten kafayı yemek üzereyim o yüzden eşim gitmemi istiyor..tavsiye ederim.internetten bakın bi

Ben hamile pilatesi yapıyorum şu anda ve müthiş faydasını görüyorum, göğüslerim çok büyüdüğü için sırt ve boyun ağrılarım vardı ve bel ağrım hepsi geçti kendimi çok iyi hissediyorum.Birde pilates kilo verdirmez demiş bir arkadaş tam tersi düzenli yaparsan aynı kiloda kalsan bile 5 kilo vermiş gibi zayıf görünürsün, çünkü vücudunda hiç farketmediğin kasları çalıştıran hareketleri var, pilatesin 70 yaşındaki insanlara bile faydası var.

sanırım o benım.ben de onu dedım zaten kılo verdırmıyor ama vucudu acayıp sıkılaştırıp topladığı için vermiş gibi gözukuyosun.

Kilo verdirmiyor diyince insanlar yanlış anlıyorlar arkadaşım o yüzden açıklama yapma gereği hissettim.

D-GABBANA arkadaşım çok güzel açıklamış zaten yanlış anlayanın konu hakkında hiç bi fikri olmadığından yanlış anlar bu nedenle düzeltme yapmaya gerek yoktu bence
evet pilates kilo verdirmez görünüm olarak çok güzel faydaları vardır herkes kilomu verdin diye sorar :KK66:

Canim hic bir zarari olamaz sadece cokbter atiyorsan ictifin su miktarini arttirki sut icin su oncelik biliyorsunki
Su icmezsen terle su kaybeder vucudun ve sute su kalmaz

evet bende spor hocamla konuştum oda emziriomuş spor sütü artırır dedi ama biz hocalarınız gbii çok yaparsanız zararlı dedi tabi onlar sabahtan akşama kadar mecbur hareket halindeler ondan tabi ama 1 2 saat bencede çok yararlı olur süte :)

X