En fazla 5 yıllık evlilik hayatı olanlara sorum var

İlk defa böyle bişey duyuyorum ve şok oldum gerçekten. Hadi enişteniz rahatsız olmuyor, peki kız kardeşiniz nasıl bu kadar rahat. Halsizlik oluyor falan demişsiniz hamilelikten dolayı sizce halsiz olan insan böyle mi olur. Bence kendi evlerinde gayet kalabilirler ve istediklerini de yaparlar. Kimse şahit olmak zorunda değil. Siz çok haklısınız rahatsız olmakta.

Gerçekten çok rahatsız edici bir durumya güpe gündüz herkes içerde otururken bu şekilde yapmalarından bende çok rahatsız olurdum.bune böyle.

Bence siz cok haklisiniz. Tutmayin kucul enisteyi dicem zaten durmuyomus 🤪🧐. Benim elim ayagim titrer valla kalbim carpar .ben laf sokardim heralde kardesime . Daha neler okuryacagiz surda gercekten budami olmus diyorum bazi seylere. Gunduz vakti olmaz die bisey yok illaki ozluyordur ama bir kac saat daha beklese gelince cocukla ilgilense aklina gelmez. Amaaan bosuna dememisler azmis kudurmustan beterdir diye 😅🙊 🙆‍♀️

Konu ile "30 yaşında bekarlık" hastaginin ne alakası var , ben de onu anlamadım..
Bana normal geldi. Ben evdeyken ev arkadaşım sevgilisiyle odasına girip sırayla duşa girmesi ne kadar problem değilse , annemin babamın yan odada ne yaptiklari asla umrumda degilse bu olay da umrumda olmazdı. Gece çocuk yanlarında olacak, çocuğun yaninda mı yapsınlar? Ya da ablanız çocuğu size ya da kardeşinize kitlese , siz çocuğu oyalarken peşpeşe duşa girseler yine rahatsız olacak mısınız?
Cevap evet.
Yani olay gecede gündüzde değil. Herkesin iyi kötü bir cinsel hayatı var.
İlle de rahatsız oluyorsanız kapanmayin odaya. Madem misafir odasında kalıyorlar salağa yatın, TV falan açın, koltuğa uzanın kitap okuyun enişte sizdeyken. En azından gündüz odanın namusunu korumuş olursunuz 😅😅

En fazla beş yıllık evliliğim yok ama yine de cevapladım. Sorry

Merhaba arkadaşlar ben bekarım ve evlilikle ilgili bi durumum da yok 29 yaşındayım, uzun olacak ama bi soru sormak isterim, benden iki yaş küçük kız kardeşim 5 yıllık evli ve şu an hamile. Normalde bize uzak şehirde yaşıyolardı. Hamilelik biraz halsiz yaptı ve eşi de online olarak yürütüyor işini o yüzden bize(ilçe) geldiler, eşi rahat çalışabilmek için kendi ailesinde(şehir merkezinde) kalıyor. Küçük de çocukları var. Eşi zaman zaman çocuğa ve kardeşime vakit ayırmak için gelip haftasonunu bizde geçiriyor. En çok bir hafta ayrı kalmış oluyolar. İlçe ve il arası 1 saatlik yol. Şimdi esas sorum geliyor. Eşi bize gündüz geliyo çocuğu bize verip yan odada özel hayat yaşayıp sonra banyoya giriş çıkış rahat olsun diye kapılarımızı örtüyolar. Yani diyeceğim o ki biz o sırada ne yaptıklarından haberdarız. Evde 25 yaşında bekar bi kız kardeşim ve annem de var. Evliler için bu durumu bu şekilde yaşamak normal mi. Çünkü ben bildiğim için çok rahatsızlık duyuyorum. Keşke eşi ya akşam gelse ya da akşamı bekleseler diye istiyorum. Biz o sırada annesini babasını isteyen çocuğu oyalamak zorundayız ve onlar da oturma odamızın hemen yanındaki misafir odasında kaldıkları için orayı kullanıyolar. Hemen yan odamda olanları bilmek beni çok rahatsız ediyor. Siz normal sana mı soracaklar diyebilirsiniz belki ama fizyolojik olarak sonuçta ben de bazı ihtiyaçlar duyuyorum ve bu olayın farkında olmak daha agresif hale sokuyo beni. Tabi tutup tüm düşüncemi onlara ve olaya ayırmıyorum sapık değilim sonuçta. Ama işte bilemiyorum fikir verirseniz sevinirim. Yan odada oldukları için çocuğu oyalarken annen baban uyuyo ders yapıyo gibi konuşmak zorunda kalıyorum ve sesim içeri gidiyodur, bizim olayın farkında olduğumuz net, annem diyo ki çok normal. Ben bekarım diye mi bu kadar sinirlenip etkileniyorum. Sizce saygısızlık değil mi?
5 yillik evlilik bu bi tanede cocuk var.1 seferligi istisna bi durum olabilr diye goz ardi edilebilir
.ama butun ev ahalisi evde icerde cocuk beni soracak ben de sinanay yok.ya herkesin kisiligi farkli demekki.. yani cocuk bni sormasa bile bem konsantre olamam ki dusunsene ya anam bacim.icerde benm is bitirmemi beklicekler yok yok dusuncesi bile kotu.bn annem bazen bizde kaldiginda esm cok israr etmegi surece o.olaya hic girmm.ha olaki oldu annemin uyudugundan emin olduktam snra banyoma girerim her yeri toplarm ki olaki sabah banyoyu kullanirsa aksam banyo mu yaptilar acaba diye dusunmesin.kaynana neyse de anneden utanirm ben

Herşeye normal diye diye ne hallere geldik ya gerçekten şu okuduklarım karşısında ne diyeceğimi de bilemedim, neyse iki kelam edeyim.
Bu ayıp. Tabiki evli insanların sevişmesi değil, lakin bu kadar mahrem konuların herkesin bildiği anda ortada olması çok ayıp. Ben herhalde dar kafalıyım ya da bilemedim

ay okurken sinir krizi geçirdim ...parcalayasim geldi ablani ...hadi adamların zaten gözü dönmüş bu konuda ar damarları çatlamış da ..ablan sizi hiç mi düşünmüyor ayıp bee..enişten de hiç utanma kalmamışmi kv evinde gupe gündüz seks yapıyor ..çok haklısın be konu sahibi ...bende bunu ablana şöyle bı şekilde annen bunu normal görüyor bu da çok saçma ablanla ilk onun konuşması lazım aslında..sende cocuklar onlar iş yaparken ağlarsa bahrip cagrirsa sakın bakma onlara , dersim var mecburmuyim de , hem siz gupe gündüz nerdesiniz ayıp denen bişey var de

Konu ile "30 yaşında bekarlık" hastaginin ne alakası var , ben de onu anlamadım..
Bana normal geldi. Ben evdeyken ev arkadaşım sevgilisiyle odasına girip sırayla duşa girmesi ne kadar problem değilse , annemin babamın yan odada ne yaptiklari asla umrumda degilse bu olay da umrumda olmazdı. Gece çocuk yanlarında olacak, çocuğun yaninda mı yapsınlar? Ya da ablanız çocuğu size ya da kardeşinize kitlese , siz çocuğu oyalarken peşpeşe duşa girseler yine rahatsız olacak mısınız?
Cevap evet.
Yani olay gecede gündüzde değil. Herkesin iyi kötü bir cinsel hayatı var.
İlle de rahatsız oluyorsanız kapanmayin odaya. Madem misafir odasında kalıyorlar salağa yatın, TV falan açın, koltuğa uzanın kitap okuyun enişte sizdeyken. En azından gündüz odanın namusunu korumuş olursunuz 😅😅

En fazla beş yıllık evliliğim yok ama yine de cevapladım. Sorry
Zaten bir tek biz normal bulmuşuz bu durumu. Millet elinden gelse taşlayacak ablayı 🤣🤣

Siz konu sahibi olmadığınız için siz veya bir baskasinjn anlaması gerekmiyor
Mesaj yerine ulastiysa yeterli . hatta o bile umrumda değil
Siz konu sahibi olmadığınız için siz veya bir baskasinjn anlaması gerekmiyor
Mesaj yerine ulastiysa yeterli . hatta o bile umrumda değil
Bn burda herkes yorum yapabiliyo diye biliyorum ama "anlamlı" .. gerci sizin konu sahibinn bile anlamasi umrunuzda olmayan bi yorumda bulunmussunuz ama neyse tmm siz haklisiniz sorun bizde

Konu başlığı niye en fazla 5 yıllık evlilere sorum demişsin buna bir anlam veremedim soruna gelince gündüz vakti yapmaları saçma insan ne kadar istekli olursa olsun misafir olduğu evde bide güpe gündüz bunu yapması uygun değil diye düşünüyorum. Size gelince sonuçta onlar evli ve bir cinsel hayatları var enişteniz ve kardeşiniz uzun süre ayrı kalinca elbetteki birliktelik yaşayacaklar yalnız bu gece olsa daha uygun düşer sizde kardeşinize ve eniştenize çocuk sizi arıyor özlüyor gündüz onunla ilgilenseniz gece birlikte vakit geçirseniz diyebilirsiniz. Çocuk baba özlemini gidermiş olarak sizinle kalabilir gece onlarda daha rahat eder.

Merhaba arkadaşlar ben bekarım ve evlilikle ilgili bi durumum da yok 29 yaşındayım, uzun olacak ama bi soru sormak isterim, benden iki yaş küçük kız kardeşim 5 yıllık evli ve şu an hamile. Normalde bize uzak şehirde yaşıyolardı. Hamilelik biraz halsiz yaptı ve eşi de online olarak yürütüyor işini o yüzden bize(ilçe) geldiler, eşi rahat çalışabilmek için kendi ailesinde(şehir merkezinde) kalıyor. Küçük de çocukları var. Eşi zaman zaman çocuğa ve kardeşime vakit ayırmak için gelip haftasonunu bizde geçiriyor. En çok bir hafta ayrı kalmış oluyolar. İlçe ve il arası 1 saatlik yol. Şimdi esas sorum geliyor. Eşi bize gündüz geliyo çocuğu bize verip yan odada özel hayat yaşayıp sonra banyoya giriş çıkış rahat olsun diye kapılarımızı örtüyolar. Yani diyeceğim o ki biz o sırada ne yaptıklarından haberdarız. Evde 25 yaşında bekar bi kız kardeşim ve annem de var. Evliler için bu durumu bu şekilde yaşamak normal mi. Çünkü ben bildiğim için çok rahatsızlık duyuyorum. Keşke eşi ya akşam gelse ya da akşamı bekleseler diye istiyorum. Biz o sırada annesini babasını isteyen çocuğu oyalamak zorundayız ve onlar da oturma odamızın hemen yanındaki misafir odasında kaldıkları için orayı kullanıyolar. Hemen yan odamda olanları bilmek beni çok rahatsız ediyor. Siz normal sana mı soracaklar diyebilirsiniz belki ama fizyolojik olarak sonuçta ben de bazı ihtiyaçlar duyuyorum ve bu olayın farkında olmak daha agresif hale sokuyo beni. Tabi tutup tüm düşüncemi onlara ve olaya ayırmıyorum sapık değilim sonuçta. Ama işte bilemiyorum fikir verirseniz sevinirim. Yan odada oldukları için çocuğu oyalarken annen baban uyuyo ders yapıyo gibi konuşmak zorunda kalıyorum ve sesim içeri gidiyodur, bizim olayın farkında olduğumuz net, annem diyo ki çok normal. Ben bekarım diye mi bu kadar sinirlenip etkileniyorum. Sizce saygısızlık değil mi?
Kiz kardeşiniz tam bir s..l..k kusura bakmayın ama evde gündüz vakti biri cocuk oyalarken ben ilişki peşine asla düşmem 6 yıllık evliyim kendi evimde bile çocukların uyumasını bekliyorum doğal olarak annenizin normal karsilamasida cok normal degil

Öncelikle merhaba ben 8 yıllık evliyim ne çevremde ne kendimde böyle bir şey duymadım da görmedim de. Ve sizi anlıyorum benim başıma gelse bende bu durumda rahatsız olurdum. Herkese bile bile daha doğrusu neredeyse göstere göstere olması şaşırtıcı. İnsan komşusunu duyunca bile rahatsız oluyor. 😂

X