En Nefret Ettiğiniz Müzikler Yada Klipler

tesadufen tugba ekıncının condom sarkısının klıbını gordum ıgrencccctı sarkıda ıgrenctı

haklısın :)) yaa adını hatırlamıyorum ama bi şarkı var yeni çıktı klibine de şarkıya da gıcık oldum.. ama ne kızın ne de şarkının adını hatırlamıyorum.. sözleri şöyleydi.. noldu dilini mi yuttun? rengin sarardı sustun.. senin gittiğin yollardan ben dönüyordum.. :roflol: :roflol:

biliommusun bende o garıya gıcık oluom ne öle ya yapsınlar
şöle slow bi müzik adam akıllı dinlensin
bide ortalarda sanatcıyım diye geziniyolar
ben sizin böyle sanatcılığına dicem gövde gösterisinden baska bişi değil yayasakkelime

ben Ibrahim tatlisesin sarkilarindan kliplerinden herseyinden kisacasi sevmiyOrum :)

yeni nesil tüm nispetli şarkılar. demet akalın da bu listeye 1 numaradan giriyo a.s

ajdar..........seda sayan...........tuba ekinci...........madonna
ne kendilerini nede şarkılarını beğeniyorum

can-kan,ajdar,tuğba ekinci,ibrahim tatlıses ve aklıma gelmeyen belki de gelmesini istemediğim bir kaç sanatçının klibini sevmiyorum...bir aralar ayşe hatun'un sarılmandan belli kırcan mı belimi şarkısı vardı..offf hatırlamak istemiyorum...

ajdar a aıt herseyden,ayse hatun onal dan ve tuba ekıncıden ve kondomundan nefret edıyorummmmmm:eek:klava::eek:klava:

gülben ergen ve türevleri
demek akalın ve türevleri
tuğba ekinci ve türevleri
AJDAR-CANKAT-JİGULİ
pop star ve benzeri yarışmadan sonra kaset cd felan çıkaran herkez
seda sayan
petek dinçöz ve türevleri..
teknolojinin bile kurtaramadıgı tüm sesler yada kargalar...
BÜTÜN ÜRETİM KABIZLARI
VE ÜRETMEDEN EMEK VERMEDEN KENDİNE SANATÇI DİYEN UKALALAR

bu liste uzar gider...
arabesk müzik...

aynen aynen aynen!! kesinlikle katılıyorum :enbuyukkk:

tabiki de ismail yk ya yok böle bşey şu sözlerin anlamındaki inceliğe bakın :
bumbastik biz bittik
vücutlar esnek sanki bir lastik. . . xD

hımmmm...
öle ajdarmış tuğba ekinciymiş yaptıkları müzik bile olmadığı için nefret ettiğim müzikler kategorisine bile girmiyorrrr..
valla ben gülben ergenden nefret ettiğim kadar kimseden etmiyorumm..şarkıları hoşuma gidiyor, ama nedense kendisine gıcığım :KK70: yaa Seren Serengil geçen güntv de söledi tam benim düşündüğümü...danslar şarkılar kıyafetler ne kdar lüks olursa olsunnn kadının ruhu amele...hiç birşeyi yakıştıramıyorumm, ses tonu yapmacık, konuşması, gülümsemesi, dansı bile bi acayip,, sevmiyorum hiç....
ha aynı kategoride seda sayan ve sibel can da varrr..onları da çok ikiyüzlü buluyorum...

petek dinçöz..kliplerinden ve şarkılarından nefret ediorum gereksiz insan=)
ismail yk..tahammül bile edemiorumdelikafadulden
cankan diye sivrisinek kardeşler var onlarıda sevmiorum:1closedeyes:
tahammül edemediğim bi çok sanatçı adında tipler var ismini bile bilmediğim..
he birde sokakların sesi Recep Bülbülses var kızlar:roflol:

AJDAR ismini bile duyduğumda miğdem kalkıyo.iğrenç.tam dayaklık :eek:klava:
MEŞHUR AFRODİT HANIM.Banu alkan ona nedemeli neremi neremi iğrençsin ablacım ya otur oturduğun yerde sen kim şarkı söylemek kim.afroditmiş afrodit duysa çarpar galiba :mymeka:
TUĞBA EKİNCİ oda afrodit abladan kalır yanı yok şarkımı söylüyor soytarılıkmı yapıyor belli değil.söylüyon bari bişeye benzesin iğrenç şey buda dayaklık.:eek:klava:

X