En Nefret Ettiğiniz Müzikler Yada Klipler

hımmmm...
öle ajdarmış tuğba ekinciymiş yaptıkları müzik bile olmadığı için nefret ettiğim müzikler kategorisine bile girmiyorrrr..
valla ben gülben ergenden nefret ettiğim kadar kimseden etmiyorumm..şarkıları hoşuma gidiyor, ama nedense kendisine gıcığım :KK70: yaa Seren Serengil geçen güntv de söledi tam benim düşündüğümü...danslar şarkılar kıyafetler ne kdar lüks olursa olsunnn kadının ruhu amele...hiç birşeyi yakıştıramıyorumm, ses tonu yapmacık, konuşması, gülümsemesi, dansı bile bi acayip,, sevmiyorum hiç....
ha aynı kategoride seda sayan ve sibel can da varrr..onları da çok ikiyüzlü buluyorum...

aynen canım katılıorum çok yapmacıklarhihoyyyt

genelde kulağıma hoş gelen müzikleri dinlerim.çok acıtasyon bunalım takılanları sevmem
kliplerde öyle.ama hiç sevmediklerim teşhir içeren klipler.ne gerek var anlamıyorum bazen şarkı süper klip mahvediyor izlemiyorum bende böyle olunca.

yildiz tilbe ( hal hareket konusma tarzi ve klipleri ) onu sadece radyoda dinliceksin

sertap erener ( klipleri ve kendisini sevmiyorum bunuda sadece goruntusuz dinlemek sart)

murat boz (duydugum zaman yada tv de gordugum an kapatirim tahammulum yok )

lerzan mutlu ( nefret ediyorum)

ve iste bunlara benzeyen tum sanatciyim diye gezenler demet akalin , serap sapaz vesayree

Rap ve Rock gruplari ( Bunlari sadece tUrkiyede sevmiyorum yakismiyorlar ve guzel yapamiyorlar)

Ve bazi turkuculer Murat Kursun ,Berdan mardini, hic sevmiyorum

yılmaz morgül ne şarkılarını nede onu seviyorum ajdara da uyuz oluyorum ama annemi kızdırmak hosuma gittiği için annemi kızdırma amaçlı taklidini yapıyorum bi de bayhan var tabi gaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ismail yk
asuman krause..böööööööööööö..kadına tahammülüm yok nedensee
nükhet duru.o kadından da ayrı bi nefret ediorum yanii

Arebesk (başta İbrahim Tatlıses olmak üzere Nihat doğan,Müslüm gürses,Ferdi tayfur aklıma gelenler şarkıları ve klipleri)

:eek:klava::eek:klava:

ajdar,
petek dinçöz,
mahsun kırmızıgülkafamçokkarıştı
lerzan mutlu,
seda sayan,
ve tüm arabesk klipler....

en qıcık olduqum klip we sarkıcı çakması ajdar we çikitamuz, sonra nez in herşey boş adlı klibi :1no2: :kızgın:

AJDAR ismini bile duyduğumda miğdem kalkıyo.iğrenç.tam dayaklık :eek:klava:
MEŞHUR AFRODİT HANIM.Banu alkan ona nedemeli neremi neremi iğrençsin ablacım ya otur oturduğun yerde sen kim şarkı söylemek kim.afroditmiş afrodit duysa çarpar galiba :mymeka:
TUĞBA EKİNCİ oda afrodit abladan kalır yanı yok şarkımı söylüyor soytarılıkmı yapıyor belli değil.söylüyon bari bişeye benzesin iğrenç şey buda dayaklık.:eek:klava:

evet bak banu alkanı unutmuşum, yav nasıl afrodit anlamıyom ben, heryeri sarkmış, koskocaman bi göbek var ama hala benim göbegim ayva göbek diyo :roflol:

İsmail yknın tüm şarkılarına gıcık oluyorum ıyy :kızgın: hatta kendisinide sevmiyorum kaydirigubbakcemile3

alooo alo.. aşkım susma.. alo? bu aşka kıymaa...
mutlaka dinleyin bu şarkıyı, klibe laf yok zaten de :hooray::roflol: ( salim-alo)

seyfi doğanay
ibrahim tatlıses
tuba ekinci
petek dinçüz
demet akalın
çelik
seda sayan
asuman krause
ferdi tayfur
muslum gürses
orhan gencebay
lerzan mutlu
mahsun kırmızıgül
esra balamir
yeliz yeşimen

daha aklıma gelmeyen birsürü kişi ve klipleri ..

geriye pek kimse kalmadı galiba
çok acımasızoldum bende

seda sayan.. tuba ekinci...
mankenden dönme tüm şarkıcılar..
ortalıkta gürültü kirliliği yapan herkes bi komple komple die bi adam vardı onun şarkılarıda iğrenç
ne varsa eskilerde var şuan 50 60 yaşına gelmiş tüm şarkıcıları dinleyebilirim sözlerin bi anlamı var müzik ruha hitap ediyo duyguyu yaşatıyo insana şimdi ne bu böyle yaa bide ben çok soyunan şarkıcıları sevmem sesle vücut gösterisini bağdaştıramıyorum iğrenç bence

X