Yarı yolda bırakılmak :(

İşi biraz zor açıkçası, tam bir delil sayılmıyor o. Ama borcu olduğunu kabul ediyor adam, bişey çıkar mı çıkmaz mı tam bir şey söylemek zor, adam asker, açıkçası çok da göze alacağını sanmıyorum 200 bin tl için başını ağrıtmaz. Denemeye değer.
yani güya zengin ama mesleği askerlik
güya zengin ama ailesinden isteyememiş
ve lüks araba almak için eksiğini bu kızdan tamamlamış
ve ne hikmetse durumu iyi olmasına rağmen borcunu ödeyemiyor şu an
en azından 200ün hepsi olmasa bile bi çıkarıp 10-20 atamıyor mesela ?
ve yine ne gariptir ki güya ciddi ilişki ama adam borçlandığı kadından ayrılıyor birden
tuhaf değil mi ?

yani güya zengin ama mesleği askerlik
güya zengin ama ailesinden isteyememiş
ve lüks araba almak için eksiğini bu kızdan tamamlamış
ve ne hikmetse durumu iyi olmasına rağmen borcunu ödeyemiyor şu an
en azından 200ün hepsi olmasa bile bi çıkarıp 10-20 atamıyor mesela ?
ve yine ne gariptir ki güya ciddi ilişki ama adam borçlandığı kadından ayrılıyor birden
tuhaf değil mi ?
Valla öyle olmuş, garip biraz ama. Şimdi ya arayı yapacak ya borcu ödeyecek. :) Ama birinci işin sonu evlilik mecburen yani, elin kızını kaç gün oyalıcan? Hem ayranım dökülmesin hem de birtakım nahoş olaylar yaşanmasın. Oldu paşam gerçekten.

Ben adam hakkında epey olumsuz düşündüm
Kendi guvensizligini size ve ilişkinize mal etmis yani güveni sarsilmamis aslinda hic güvenmemis. Nasil anlatilir ki bu yani adam 10 olaydan birinde havadan nasil nem kapsam da sogusam guvenim sarsilsa diye fırsat kollamis gibi
Sosyal medyadaki hobi sayfasinda takip edilen sayfalara karismak cok abarti sizin guven sarsici bir davranisiniz olmamis bence
Ben şuna inanirim ki kendine guvenmeyen kimseye guvenmez adam guvensiz zaten o yuzden kendinizi harap etmek yerine boyle toksik bir insandan kurtuldugunuza mutlu olun

Ben adam hakkında epey olumsuz düşündüm
Kendi guvensizligini size ve ilişkinize mal etmis yani güveni sarsilmamis aslinda hic güvenmemis. Nasil anlatilir ki bu yani adam 10 olaydan birinde havadan nasil nem kapsam da sogusam guvenim sarsilsa diye fırsat kollamis gibi
Sosyal medyadaki hobi sayfasinda takip edilen sayfalara karismak cok abarti sizin guven sarsici bir davranisiniz olmamis bence
Ben şuna inanirim ki kendine guvenmeyen kimseye guvenmez adam guvensiz zaten o yuzden kendinizi harap etmek yerine boyle toksik bir insandan kurtuldugunuza mutlu olun
Suçu kendimde arıyordum hep ama artık sorunun onda olduğunu düşünüyorum bende parayı alıp keseceğim iletişimi ama bu sefer de durmadan arıyor şu an parayı vereceğim ama yine de konuşacağız son kez diyor hatalı olduğumu kabul edecekmişim

Suçu kendimde arıyordum hep ama artık sorunun onda olduğunu düşünüyorum bende parayı alıp keseceğim iletişimi ama bu sefer de durmadan arıyor şu an parayı vereceğim ama yine de konuşacağız son kez diyor hatalı olduğumu kabul edecekmişim
Önce paramı ver duruma göre bakarız de. Bu da bi borcunu ödeyecek, ruhunu şeytana sat demediği kaldı. Kusucam artık. Nerden buluyorsunuz bu golddigger herifleri?

yok canııım üst üste aramalarının nedeni:arayı yapıp borcu ödemeyecek evlenmeyecek de:) çakallık bunu gerektirir
Arayı yapmaya da çalışmıyor ki borcu öde konuşacak başka bir şey yok diyorum ödeyeceğim onu ben borç aldım vereceğim diyor ama neymiş bu ilişki benden dolayı bitmiş bende hatamı kabul edecekmişim ölsem bile yapmadığım bir şeye yaptım demem konuşma bitti diyorum parayı öde sonra defol git diyorum yok illa konuşacakmışız yoksa çalıştığım yere yaşadığım şehre gelecekmiş

Önce paramı ver duruma göre bakarız de. Bu da bi borcunu ödeyecek, ruhunu şeytana sat demediği kaldı. Kusucam artık. Nerden buluyorsunuz bu golddigger herifleri?
Bilmiyorum iyice saçmaladı bitti gitti defol git diyorum hatanı kabul edeceksin son kez konuşacağız yaşadığın yere çalıştığın yere gelirim diyor

Bilmiyorum iyice saçmaladı bitti gitti defol git diyorum hatanı kabul edeceksin son kez konuşacağız yaşadığın yere çalıştığın yere gelirim diyor
Parayı istediniz onun için oyalamak istiyor tartışma ıvır zıvırla çakal herif.Cebinde para yok sakın oyuna gelip laf dalaşına girmeyin.Paramı ver ondan sonra konuşurum deyin.

Arayı yapmaya da çalışmıyor ki borcu öde konuşacak başka bir şey yok diyorum ödeyeceğim onu ben borç aldım vereceğim diyor ama neymiş bu ilişki benden dolayı bitmiş bende hatamı kabul edecekmişim ölsem bile yapmadığım bir şeye yaptım demem konuşma bitti diyorum parayı öde sonra defol git diyorum yok illa konuşacakmışız yoksa çalıştığım yere yaşadığım şehre gelecekmiş
Kanma borcu hemen al diyemediği için boş yapıyor iş yerine falan sıçramasın diye maksat seni zaptetmek aranızı biraz olsun düzelterek

Bu adamda para verecek göz yok afedersiniz. Bi üst perdeden konuşmanın zamanı geldi. Senin komutanına kadar çıkar marifetlerini bir bir anlatırım, hiç üşenmem erinmem çıkar o parayı diye iyi bi şarlayın.

Bu adamda para verecek göz yok afedersiniz. Bi üst perdeden konuşmanın zamanı geldi. Senin komutanına kadar çıkar marifetlerini bir bir anlatırım, hiç üşenmem erinmem çıkar o parayı diye iyi bi şarlayın.
Önümüzdeki aya kadar zaman istedi vermezse zaten öyle yapacağım korkar verir o yüzden

Adam inatla arıyor ve açmıyorsunuz. Hem de canınız yanarken burda bunla ilgili konu açarken. Çok takdir ettim gerçekten. İradenizi devam ettirin lütfen. Belli ki adam eğlenmek istemiş sizinle, iş ciddiye binince de kaçmış. 200k gibi bir meblağ istemesi zaten fecaat. İnşallah paranızı alırsınız.

Canim adamin gözüne girmek, yaninda tutmak ve seninle evlenmesi icin 200 bin lirani vermissin, o da bir guzel yemis simdide üstüne yatmis. Daha hala benden ayrildi güvenmedi, ask derdindemisin cidden? Bence öne paranin pesine düs, bu adam seninle zaten evlenmez aşkta karin doyurmuyor, ac kaldiginda oturup aşk acinida yiyemiyorsun. Kendine bir gel sen önce.
Ben de deli gibi sevenlerdenim, ama tonlarca para verecek kadar degil.

Parayi vermemek ya da parayi veririm ama şartım şu diye kabul ettirmek icin kendini yirtiyor siz parayi isteyin sen o parami vermezsen ben de senin is yerine gelirim rezil ederim diyin ya da sessiz kalin parami ver vermezsen de ben yapacagimi bilirim diyin ama hic acik vermeyin onun istegi sizi kontrol etmek
Versin borcunu adam gibi sonra defolup gitsin yani neyin uzatması bu
Herhangi bir delil var mi parayi ona verdiginize dair? Eger varsa ya parami su tarihe kadar gonder ya da icra davasi aciyorum diyebilirsiniz yani bazi erkekler herseyi ben bilirim saniyor da hic oyle degil o işler

X