En Tarz Üye Yarışması ✄ Spor Şıklık !

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.457
Yarışmaya Katılacak Olan Arkadaşlar Lütfen Okuyunuz !
Mevsim olarak SONBAHAR-KIŞ baz alınacaktır..

Oluşturmuş olduğunuz kombini çekerken , bir kağıda ''KADINLAR KULÜBÜ'' ve resmi çektiğiniz GÜNÜN TARİHİNİ yazarak yarışmaya katılabilirsiniz..

1- 14.01.2015 saat : 16:50 ile 26.01.2015 16: 50 tarihleri arasında yarışmaya katılacak olan arkadaşlar, oluşturmuş olduğunuz kombini bana özel mesaj yoluyla göndereceksiniz..

2- Resimler de yüzünüzün görünmesi şart değil, resimlerde gerekli düzenlemeler ( yüz karalama , kafa bolgesini boyama , kesme ve kırpma ) gibi îşlemler ben tarafından , istek üzerîne yapılacaktır..
3- Birinci olan üyemize

√ En tarz üye √
2mz8g9.png

kuşağı verilecektir

4- Oylama 1 hafta sürecektir

5-Oylama topiğin de yarışmaya katılan arkadaşlar, hiç bir şekilde kimliklerini belli etmeyeceklerdir !

6-Fotoğraflara nick yazılmayacak.

7-Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar

8-Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.

9-Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.

10-Foto çekimleri mümkün oldukça net olmalıdır.

11- Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.

12-Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve bunu sonradan öğrenir isek ( fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan arkadaşım yarışmadan atılacaktır.. Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur..
Özelden gerekli uyarılar yapılmıştır.Yönetim bu durumdan sorumlu değildir.

Başarılar..

X