ENGLİSHHOME- MOTHERCARE - ZARA HOME-H&M/BULUNMUŞTUR..

mucize_bebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
445
414
Arkadaşlar merhaba ;
Oncelıkle Englıshhome un Ferforje -Bebek- Mutfak - Genel anlamda elınızde temız kullanmadıgınız urunlerı varsa almak ıstıyorum.
Mothercare - H&m -Zara Home Bebek urunlerınde de kullanmadıgınız ve satmayı dusundugunuz temız urunler varsa sızden haber beklıyorum Tesekkurler :anneadayı::emir_bebek:En Büyük KK

Arkadaşlar merhaba ;
Oncelıkle Englıshhome un Ferforje -Bebek- Mutfak - Genel anlamda elınızde temız kullanmadıgınız urunlerı varsa almak ıstıyorum.
Mothercare - H&m -Zara Home Bebek urunlerınde de kullanmadıgınız ve satmayı dusundugunuz temız urunler varsa sızden haber beklıyorum Tesekkurler :anneadayı::emir_bebek:En Büyük KK
Englishome alt açma mevcut.

Arkadaşlar merhaba ;
benim konumdada mutfak ürünü olarak ahşap folyoluk var ihtiyacın varsa eğer bakabilirsin:KK16:

20150910_235646.jpg
20150910_235628.jpg
H&m marka kugulu babet

selam.. H&M VE ZARA Marka bebek kıyaflerım var 1-1.5 yas arası ve englısh home mutfak urunlerı var ıstersen resım atabılırım..

mothercare marka da var. kız bebegede gıydırırlır kıyafetler resım ıstermı sınız? ayrıca englısh home mutfak urunlerım paketınde kullanılmamıstır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ;

Canım bebek-çocuk eşya bölümünde açtığım bir başlık var linkini ekliyorum istersen bak, elimde ki tüm ürünler birinci sayfada ilk mesajda mevcuttur.
Tabi siz kaç ay veya kaç yaş için arıyorsunuz?

http://kadinlarkulubu.com/forum/ind...-gibi-markali-erkek-cocuk-kiyafetleri.831583/

7. resımdeki 9-12 dıgerlerı 18-24 ay dır. mavi uzun kol 2-3 yas mavi ınce yagmurluk F/F Marka 9-12 month

X