Saç Uzatma Yöntemleri Entele Bitkisi kullananların Paylaşım Alanı

S serenayseren uyuyan-guzel uyuyan-guzel kızlar merhabalar.. ben de entele otunu kaynattım filan bugün ilk kez sacıma sürdüm.. siz ne kadar aralıklarla ne kadar süre kullandınız? acıkcası ödüm kopuyor daha da kötü olacak diye.. bir taraftan da cok ümitli idim ama.. bakalım..

Olumsuz yorumlara inanamiyorum. 1,5 aydan beri kullaniyorum ve saclarim 6 cm kadar uzadi. Dokulmesi durdu ve gayet sagliklilar. Saclarim tam anlamiyla kendine geldi. Her gun yiyecekten icecege, kullandigimiz kimyasal kozmetiklere kadar trilyon tane zararli ve kanserojen madde tuketmekte zarar gormezken alti ustu toprakta dogada yetisen bir bitkiyi boyle yerden yere vurmak enteresan geldi bana :) belki yarari kisiden kisiye degisiyordur ancak basimda cikan yeni saclara, mevcut saclarimin inanilmaz hizli uzayisina ve eski saglikli halini geri kazanmasina baktigimda iyi ki var bu entele otu diyorum

arkadaşım kene otu da doğada yetişiyor, yesene 4 tane, zehirli diyoruz zehirli. anlamamakta neden bu kadar ısrar ediyorsunuz.

S serenayseren uyuyan-guzel uyuyan-guzel kızlar merhabalar.. ben de entele otunu kaynattım filan bugün ilk kez sacıma sürdüm.. siz ne kadar aralıklarla ne kadar süre kullandınız? acıkcası ödüm kopuyor daha da kötü olacak diye.. bir taraftan da cok ümitli idim ama.. bakalım..
ben gün aşırı yapıyodum.ama dedğim gibi faydasını yada zararını görmedim.hatta bayagı bi düzenli yaptım ve uzun süre yaptım ama cık :KK43:

kızlar ben de ilk kez dün kullandım .. ilk basta öyle cok sacım döküldü ki kullandıgımda.. korktum acıkcası. yani tam olarak söyle enteleyi sürdüm dedim ki saça eşit yayılsın şunu ben bir tarayayım, taradıktan sonra Allah'ımm bir döküldü tarağa saç aktı resmen.. ama yıkarken hiçbir dökülme olmadı.. Bugün içerisinde de dökülme yaşamadım.. saç boy ve uclarına yağ karısımı sürdüm argan yğlı bi karışım. bugün de şampuanıma cam terabentini karıştırıcam :) yan deli gibi bakım yapıyorum :) bakalım ne olacak zaman zaman sonucları bildiririm :)

ama hayallerımle oynadı...:KK70: ne kadar umutluydum oysa :KK43:
Haklısın, ben suanda botalife saç bakım yağını sürüyorum sacıma 3 günde bir.. Bir de 6 günde bir entele otu işte.. daha ilk deneme oldu dediğim gibi .. eğer bu kadar hızlı uzatıyorsa 2. yapmadan sonra etkisini görmem lazım diye düşünüyorum. henüz bir etki görmedim. senin durumdayım yani ne yarar ne zarar. bakalım.. :/ sen ne kullanıyorsun suan, saclarının durumu ne?

Haklısın, ben suanda botalife saç bakım yağını sürüyorum sacıma 3 günde bir.. Bir de 6 günde bir entele otu işte.. daha ilk deneme oldu dediğim gibi .. eğer bu kadar hızlı uzatıyorsa 2. yapmadan sonra etkisini görmem lazım diye düşünüyorum. henüz bir etki görmedim. senin durumdayım yani ne yarar ne zarar. bakalım.. :/ sen ne kullanıyorsun suan, saclarının durumu ne?
valla canım ben hepsini denedim.faydasını görmediğim gibi bi çoğu da saçımı döktü.artık yağlara falan bulaşmıyorum.sadece saç uclarına sürüyorum.saç dibime dökülme karşıtı serum (bıoxın ın ) kullanıyorum.bide kerastase stımulıste spray kullanıyorum.açıkcası faydasını gördüğüm tek ürün oldu.biraz tuzlu ama etkisini çok bariz gördüm

valla canım ben hepsini denedim.faydasını görmediğim gibi bi çoğu da saçımı döktü.artık yağlara falan bulaşmıyorum.sadece saç uclarına sürüyorum.saç dibime dökülme karşıtı serum (bıoxın ın ) kullanıyorum.bide kerastase stımulıste spray kullanıyorum.açıkcası faydasını gördüğüm tek ürün oldu.biraz tuzlu ama etkisini çok bariz gördüm
Kerastase nin adını cok duyuyorum, acıkcası denemek istiyorum ama.. :) bakalım. dün 2. entele yi yaptım eger haftaya kadar bir etki görmezsem bırakırım :/ botalife da cok etki yapmadı.. ya da ben cokmus sey bekliyorum ki??

Kerastase nin adını cok duyuyorum, acıkcası denemek istiyorum ama.. :) bakalım. e yi yaptım eger haftaya kadar bir etki görmezsem bım :/ botalife da cok etki yapmadı.. ya da ben cokmus sey bekliyorum ki??
Canim umarim faydasi olur.kerastase guzel tavsiye ederim.bana iyi geldi en azindan onu diyebilirim.sampuani da iyi :) bu aralar brezilya fonu yaptirdim.oyuzden daha bi uzun geliyo saclar gozume

Merhaba, ben sirkeli tarifi uyguluyorum. Haftada 3 defa uygulayip 2'ser saat sacimda bekletiyorum. Yalniz sirkeli tarif biraz sac derisini kurutup sac dokuyor gibi geldi. O yuzden artik karisimi surdukten sonra sac derime biraz zeytinyagi da uyguluyorum nemlenmesi acisindan. Umarim basariya ulasirsiniz ancak 6 gun araliklarla yapmak bana biraz uzun geldi. Daha sık araliklarla daha cabuk sonuc alabilirsiniz bence, ben oyle yaptim :):KK66:

Canim umarim faydasi olur.kerastase guzel tavsiye ederim.bana iyi geldi en azindan onu diyebilirim.sampuani da iyi :) bu aralar brezilya fonu yaptirdim.oyuzden daha bi uzun geliyo saclar gozume
şu bir ayı tamamladıktan sonra ara vermeyi düşünüyorum, belki de kerastase denerim? bu arada ben enteleye devam acıkcası 3,5 - 4 cm uzama olmadı ama 1,5 cm oldu. yani normal uzamasından yarım cm fazla :) bu da bir şeydir. Bir şey midir? :KK70:

Merhaba, ben sirkeli tarifi uyguluyorum. Haftada 3 defa uygulayip 2'ser saat sacimda bekletiyorum. Yalniz sirkeli tarif biraz sac derisini kurutup sac dokuyor gibi geldi. O yuzden artik karisimi surdukten sonra sac derime biraz zeytinyagi da uyguluyorum nemlenmesi acisindan. Umarim basariya ulasirsiniz ancak 6 gun araliklarla yapmak bana biraz uzun geldi. Daha sık araliklarla daha cabuk sonuc alabilirsiniz bence, ben oyle yaptim :):KK66:
Mantıklı aslında bana da kurutuyor gibi geldi. Haftada 3 için iyi cesaretli davranmışsın, kaç kere kullandın, bir gelişme var mı? benim yarın 4. kullanışım olacak saçlarım 1,5 cm uzadı. Bir de hakiki zeytinyağı gercekten saca cok faydalı haklısıın :) :) :KK70:

şu bir ayı tamamladıktan sonra ara vermeyi düşünüyorum, belki de kerastase denerim? bu arada ben enteleye devam acıkcası 3,5 - 4 cm uzama olmadı ama 1,5 cm oldu. yani normal uzamasından yarım cm fazla :) bu da bir şeydir. Bir şey midir? :KK70:
Umarim Giderek daha cok uzar canim.yine de bi ara kerastase spreyi dene derim :KK66:

Mantıklı aslında bana da kurutuyor gibi geldi. Haftada 3 için iyi cesaretli davranmışsın, kaç kere kullandın, bir gelişme var mı? benim yarın 4. kullanışım olacak saçlarım 1,5 cm uzadı. Bir de hakiki zeytinyağı gercekten saca cok faydalı haklısıın :) :) :KK70:
ben 2,5 aydır kullanıyorum kaç cm uzadığını artık tahmin edemiyorum ama 4-5 parmak kadar uzadı diyebilirim. iki haftadır kullanım yoğunluğumu haftada 2 ye düşürdüm çünkü saçlarım istediğim uzunluğa yaklaştı sayılır, fazla da yormaya gerek yok :) 4 kullanımda 1,5 cm gayet iyi :KK66:

Entelenin sac derisinde yara sivilce vs. Gibi bisey varsa zehirledigini biliyorum.aksi halde zehirlemiyor.bende aldim fakat sac diplerim cok sizliyordu gorunmeyen bi yara vardir diye tirsip yapmadim:KK17:

X