Saç Uzatma Yöntemleri Entele Bitkisi kullananların Paylaşım Alanı

yakamoz ben de losyonunu aldım,bitki yok,gaziantepteyim.16 ocaktan beri her gün yarım saat saçta bekletip yıkıyorum,sen bitkiyi mi kullandın acaba?

Entele yağını şampuanıma katarak kullanmaya başladım uzamaya etkisi var mı emin değilim ama aynı şekilde saç diplerimde hep bir sızı var. Şampuanım bitmek üzere yeni şampuana eklemeyeceğim. Yağı farklı yağlarla karıştırıp saç diplerime süreceğim.

Saclarimi yikadigimda benimde dipleri sizliyo.oyuzden korktum kullanmadim yara falan varsa diye.
Yara olsa fark edersin. Dipleri uyardığı için belkide sızlama yapıyor. İşe yaradığını gösteriyor olabilir. Gerçi dipleri fazla uyarıp yoruyor olma etkiside var. Bu yüzden sık kullanmak ürküttü.

Samp.katildigini bilseydim kullanirdim direk temas beni tedirgin etti
Yanlış anlamışım ben kullandığın için sızladı sandım. Ben şampuana katmaktansa direk kullanmaya başlayacağım haftada bir kere. Şampuan hergün temas ettirmiş oluyor. O yüzden ara vermek isi olabilir. Benim saçlarımın uzamasında bir hızlanma oldu. Tek kullandığım şey entele olmadığı için asıl fayda hangisinden emin olamıyorum.

ya bu enteleyı bulandan ve burada bızımle paylasandan allah razı olsun.kullanan arkadaslarım buraya sonuclarınızı yazın,entele zehırlı dıyenlere aaman kullanmayın dıyenlere kapak olsun:dance:
Merhaba bende kullanıcam entele ancak yagınımı kullandın otunumu bana detaylı yazarmısın rica etsem saçlarım erkek tipi ve uxatmsk istiyorum en hızlı sekılde yardımına ıhtıyacım var fazlasıyla ilgin ve paylaşımın için teşekkürler. Bekliyorum

Arkadaşlar uzun zamandır saçımı uzatmaya gürleştirmeye uğraşıyorum. Bunun içinde ilk başta hiçbi şekilde sarımsak kokmayan sarımsak özlü saç dökülmelerine karşı çok iyi gelen bir şampuan aldım çünkü bi şampuanın kokusu,köpürme özelliklerinin fazla olması içinde kimyasal özellikleriyle alakalı ve bunun fazlasının saçıma yaramadığını en iyi şampuanları kullanarak deneyimledim.Şampuanımın yanında losyon da veriliyor onu haftada 3 kere falan saç diplerine masaj yaparak uygulayınca yeni bebek saçlarımın çıktığını ve banyodan sonra saçımı taradığımda dökülmede ciddi azalma olduğunu farkettim.Sıra saçımı beslemeye gelmişti,forumu takip ettim ve enteleyi öğrenmiş oldum.Başta hiçbi yerde bulamadığım için losyonunu şampuanıma katarak kullanmaya başladım tabi ki yanında çeşitli yağlardan da karıştırdım. Bunları ayrı bi yerde karıştırıp saçıma masaj yaparak da uygulayabilirdim ama benim bunu yapmaya ne zamanım ne de isteğim olduğu için her yıkamada saçıma fayda etsin diye şampuana katmak daha mantıklı diye düşündüm.Başlarda saçımı besledi güçlendi ama aylar geçince tekrar hatta daha fazla dökülmeler oldu. Şampuanımı değiştirdim ama çok çok az değişme oldu ve saçlarım resmen çalı süpürgesi gibiydi. Bende tekrar şansımı deneyip sarımsak özlü şampuanıma döndüm ve bu sefer içine sadece "Entele Yağı"ndan ekledim.Şu an saçlarımdan çok şükür memnunum.Saçlarım kıvırcık olduğu için sadece banyodan sonra tarayabiliyorum ve dökülmenin azaldığını farkettim.Hem yumuşacık oldular hem yeni saçlar çıkmaya başladı hem de dökülme azaldı.Haftada bir yumurta maskesi de yaparsanız saçlarınıza hem sağlıklı yeni saçlarınız çıkar hem de gürleştirmek için en kolay ve masrafsız yolu denemiş olursunuz tabi soğuk-ılık arası bi suyla yıkamak şartıyla yoksa saçlarınızda pişmiş yumurta kalıntılarına rastlarsınız :KK14: Benden bu kadar biliyorum çok konuştum umarım yardımcı olabilmişimdir :KK54:

Entele şampuanın hiçbir zararı olmadığı gibi saçlarımda kesinlikle kanıtlanmış etkisi var, entele otu zararlı olduğunu bende okudum daha önce bir kaç yerde ama şampuan haliyle hiçbir sorun yaşamadım kesinlikle saçlarınızı kaynar su ile yıkamayın ılık yada soğuk su ile yıkayın çünkü sıcaksu saç derilerini yıpratıp kepeklenme yapar zamanla saçlar nem dengesini kaybeder

enteleyi bende kullandım kesinlikle tavsiye ederim baya oldu tam hatırlamıyorum ne kadar sürede uzattığını ama daha canlı ve uzun saçlarım olmuştu gerçi saçlarımla o kadar uğraştım ki yine mahvettim şimdi tekrar başlıcam uzatmak için offff sar başa anam sarrr

mrb kizlar. bu enteleyi nasil kullancam. kaynatip suyunu koklerine mi surecem yada yagini mi alsam hangisi daha iyi sonuc veriyor

Bende saclarimi uzatmak istiyorum suan lavanta cayi iciyorum bugunde ilk defa sogan kurunu yaptim acaba enteleyide yapsam hemsogan hem o dokunur mu

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Merhaba kızlar
Acil bana yardım edinnn. Entele otu 2. Defa kullanmama rağmen saçımı fazlasıyla döküyor. Yardım ediiinnn.

X